Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

NMatyáš - Profil | Pá 1.4.2016 19:43:30

Jste nekdo pod bivakem na vikend na Pilaku? Kdyztak SZ ;)

    NMifí5429 - Profil | Pá 1.4.2016 14:05:45

    TYDOGO >> me je to taky u zadku,at si kazdy rybu vezme,proc ne...ale zverejnovat fotky mrtve ryby?to me prijde dost ubohe a je mi toho cloveka vazne lito:-!jinak taky preji vsem Slusnym rybarum uspesnou a vydarilou sezonu a kdyz uz jsme u tech prani tak vsem masarkam a dobytkum co vidavam na revirech v okoli zdaru at co nejdriv prijdou o noty a nebo at jim alespon nekdo trosku radikalnejsim zpusobem vysvetli jak se veci maji a jak se maji chovat:-)

      NTYDOGO - Profil | Pá 1.4.2016 11:13:53

      Mifí5429 >> nechci nikoho obhajovat, ale teď z jara jsou ty ryby díky čisté vodě nejlepší. Na druhou stranu jsem pověrčivej a prvního bych určitě pustil :-)

        NMatyáš - Profil | Pá 1.4.2016 10:33:34

        Mifí5429 >> Jsou to dobytci..ale co,nebudeme se rozcilovat a zabyvat se temahle lidma :) za chvili koncim v arbeitu,nalozim auto a paaaaadim :) snad me tam nikdo neprivita s kudlou v ruce :))) jinak vsem kolegum kaprarum preju spoustu paradnich ulovku v nove sezóně :)

          NMifí5429 - Profil | Pá 1.4.2016 10:25:06

          Matyáš >> neni nad to hned pri prvni vychazce k vode zmasarit kapra,nepochopim...a borec je jeste takova kapacita ze sem da jeste fotku mrtvyho kapra na zemi:-Onevim jestli se mam smat nebo brecet ale klobouk dolu pred takovejma lidma...Jinak co Maty?uz jsi na Pilaku?...S tou teplotou vody bych to tipoval tak na 6-8 stupinku

            NMatyáš - Profil | Pá 1.4.2016 5:38:27

            Čenda 513 >> To si delas srandu ne?..pak se nemuze nikdo divit,proc se tady u nas kouka pres prsty na styl chyt a pust a kaprare obecne..ikdyz mas tu rybu na "jidlo",tak snad zaslouzi slusny zachazeni k*rva!..doufam,ze byl aspon ten "velikonocni kapr" dobrej...

              Npolo - Profil | St 30.3.2016 21:59:21

              Čenda 513 >> aha. ..děkuji za vysvětlení....:|

                NČenda 513 - Profil | St 30.3.2016 21:46:53

                polo >>
                Ten kapr je na jídlo a je focen po ukončení lovu

                  NMatyáš - Profil | St 30.3.2016 20:09:44

                  ahoj,jak to vypada s teplotou vody na pilaku,nevite nekdo? :)

                    NVOMI - Profil | Út 29.3.2016 20:57:37

                    Tak zahajeno na našem oblíbenem piláčku sice jsem chytnul akorát rýmu ale byla to parada.Všem přeju do letošní rybářské sezony hodně úlovku s toho co nejvíc vrácených do vody.Petruv Zdar.

                      NF0XL - Profil | Po 28.3.2016 9:38:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Miraryb >> Asi proto, že je koženej. To už by jste ve svém věku taky mohli poznat.

                        NMiraryb - Profil | Ne 27.3.2016 21:58:32

                        polo >> Protože to nejsou rybáři, ale hovada!!!

                          Npolo - Profil | Ne 27.3.2016 19:26:39

                          Čenda 513 >> proč válí ten kapr na zemi????

                            NČenda 513 - Profil | Ne 27.3.2016 10:01:34

                            konečně berou na řece ty velikonoční kapři

                              Npolo - Profil | Út 8.3.2016 15:22:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Čenda 513 >> Ale kaprům to nevadí,berú jak svina...DDDV neděli za 6h chytaňi 45ks průměr 46cm největší 54cm.Sestava plavana,splavek1.25g kmen 0.12 ,navazec0,09a háček č.16 nastraha jedno zrnko kuku.Krmení 2plechovek kukuřice.Lovu žďár.:-)

                                NČenda 513 - Profil | Út 8.3.2016 14:28:56

                                dnešní den na ryby nebude

                                  Njaroslavstehlikst - Profil | Út 1.3.2016 16:08:10

                                  pořád nikdo nebyl ?! :D

                                    NČenda 513 - Profil | Po 29.2.2016 20:44:53

                                    Prodej členských známek a povolenek na rok 2016

                                    Březen 2016

                                    17.3. 2016 17.00 - 18.30 hodin
                                    24.3.2016 17.00 - 18.30 hodin
                                    31.3. 2016 17.00 - 18.30 hodin

                                      Njaroslavstehlikst - Profil | Út 23.2.2016 15:42:17

                                      a co teď ? u nás už je sykovec rozmrzlej :D

                                        NČenda 513 - Profil | Út 9.2.2016 16:30:02

                                        Vážené kolegyně a vážení kolegové,

                                        Pouze Vám chci připomenout že v sobotu 13. 2. 2016 od 9 00 hodin se koná Výroční členská schůze ve velkém sále Domu politických stran na Komenského ulici ve Žďáře nad Sázavou. Vaše účast na této schůzi je velice důležitá protože na ní proběhnou volby do výboru MO MRS Žďár nad Sázavou pro volební období let 2016 – 2020.



                                        S pozdravem „PETRŮV ZDAR“

                                          Červené karty: Drápal