Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

NVOMI - Profil | Po 8.2.2016 10:37:26

V sobotu jsem šel kolem po stezce a zatím nic moc sice sem tam flíček prosvítal ale led je zatím všude akorát kolem břehu "pod polem" je pruh kde to je rozmrzlý.To neva aspon si ty šupinatci trochu oddychnou od nás rybářů.Petruv Zdar

    Njaroslavstehlikst - Profil | Po 8.2.2016 9:06:11

    tak jak to vypadá ? už jsou někde fleky rozmrzlý ?

      NČenda 513 - Profil | St 3.2.2016 20:29:16

      Výroční členská schůze....http://www.mrszr.czweb.org/index.html

      Výroční členská schůze naší místní organizace se bude konat v sobotu 13.února 2016 od 9.00 hodin ve velkém sále Domu politických stran, ulice Komenského ve Žďáře nad Sázavou 3. Na této schůzi proběhnou volby do výboru místní organizace a do revizní komise, proto Vás žádáme o co nejvyšší účast.

        NČenda 513 - Profil | St 3.2.2016 20:25:49

        Prodej členských známek a povolenek na rok 2016

        Únor 2016
        sobota 6.2. od 8.00 - 11.00 hodin
        neděle 14.2. od 8.00 - 11.00 hodin
        neděle 21.2. od 8.00 - 11.00 hodin
        neděle 28.2. od 8.00 - 11.00 hodin

          NDrápal - Profil | St 3.2.2016 16:31:38

          Jak to vypadá na piláku,je to zamrzlý?

            NČenda 513 - Profil | Čt 7.1.2016 15:26:22

            Prodej členských známek a povolenek na rok 2016

            Leden 2016


            neděle 10.1. od 8.00 - 11.00 hodin
            neděle 17.1. od 8.00 - 11.00 hodin
            sobota 23.1. od 8.00 - 11.00 hodin
            neděle 31.1. od 8.00 - 11-00 hodin

              NČenda 513 - Profil | Čt 31.12.2015 22:25:13

              přeji všem Čenda513

                NČenda 513 - Profil | Čt 31.12.2015 22:10:32

                dnešní rozloučení na silvestra

                  Ndubos - Profil | Čt 31.12.2015 18:04:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Všechno nejlepší,hodně zdraví a pěkné úlovky do nového roku všem😀

                    Nadamik123 - Profil | St 23.12.2015 16:23:45

                    Díky za rady :-)

                      NČenda 513 - Profil | St 23.12.2015 14:08:53

                      Ahoj rybáři chodí na tůně od penáče k čističce Sázava 17,nebo na Oslavu 8.Berou na mrtvou rybku na dno

                        NVodní Sedlák - Profil | St 23.12.2015 13:30:58

                        adamik123 >> čau, jednou jsem chytil omylem mníka pod jezem na S17...Je to už ale pár let zpět. Jinak netuším. Není to má cílová ryba.

                          Nadamik123 - Profil | So 19.12.2015 18:01:32

                          Ahoj, potřeboval bych od Vás poradit. Chtěl bych zkusit chytit nějakého mníka. Napadla mě Oslava 8, vysazuje se tady mník? Popřípadě mohli byste mi poradit nějaký úsek, kde by se mohl vyskytovat (klidně odkaz na mapu nebo mi napište soukromou zprávu. Budu rád za každou informaci. Děkuji a přeji všem hezké svátky :D

                            NMatyáš - Profil | Út 24.11.2015 10:27:09

                            Zdarec,jakpak to vypada na Strzi a Pilaku? Uz to zamrza? Diky moc za kazdy info :)

                              Ndubos - Profil | Pá 13.11.2015 20:24:40

                              Na lešení si jedu zachytat do vrbovy lhoty 😃😃

                                Npolo - Profil | Pá 13.11.2015 11:38:06

                                Elis >>To máš pravdu,aj mě to trvalo pokud jsem na to tady zvykl(zlaté maďarsko((((-

                                  NElis - Profil | Pá 13.11.2015 11:21:19

                                  polo - jo ve Ždaře, je zima aji v létě:)

                                    Npolo - Profil | Pá 13.11.2015 11:16:20

                                    dubos >>to je dobře Lado aspoň můžeme chytat na lešeníDDD

                                      Ndubos - Profil | Pá 13.11.2015 11:10:23

                                      to bude zas dalsi jaro v prosinci

                                        NElis - Profil | Pá 13.11.2015 11:09:54

                                        Tak apoň bude u vody klid:))

                                          Červené karty: Drápal