Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

NČenda 513 - Profil | St 31.12.2014 22:27:42

Silveste u vody

    NČenda 513 - Profil | Po 29.12.2014 22:25:01

    Prodej členských známek a povolenek na rok 2015
    Leden 2015 - sobota 03.01.2015 - 8:30-11:30 hod
    - neděle 11.01.2015 - 8:30-11:30 hod
    - sobota 17.01.2015 - 8:30-11:30 hod
    - neděle 25.01.2015 - 8:30-11:30 hod
    - sobota 31.01.2015 - 8:30-11:30 hod
    Únor 2015 - neděle 08.02.2015 - 8:00-11:00 hod
    - neděle 15.02.2015 - 8:00-11:00 hod
    - neděle 22.02.2015 - 8:00-11:00 hod
    - sobota 28.02.2015 - 8:00-11:00 hod

      NLutra - Profil | Út 23.12.2014 23:27:07

      FADAG >> tak to mne napadá jedině sona - na malým lese, ale jestli tam jsou zejtra, to nejen nevím, ale ani netuším. L.

        Nadamik123 - Profil | Út 23.12.2014 21:52:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Kapři pořád berou :D
        dneska na braňáku

          NElis - Profil | Út 23.12.2014 21:05:25

          FADAG >> Dědovi budou stačit kopaní..to máš za 0....:)))

            NFADAG - Profil | Út 23.12.2014 20:45:54

            Lutra >> Bohužel nemám řidičák ani moc přebytečných peněz... potřeboval bych něco ve Žďáře :)

              NFADAG - Profil | Út 23.12.2014 20:45:12

              polo >> nebyl jsem tam už přes rok :) jen jsem tam dnes rychle potřeboval zaběhnout a bylo zavřeno :) to, že je zavřeno permanentně jsem se dozvěděl až teď od Vás :)

                NLutra - Profil | Út 23.12.2014 20:41:39

                FADAG >> Vařejka v Novým Městě na Petrovické by mohl pomoct. L.

                  Npolo - Profil | Út 23.12.2014 20:33:15

                  FADAG >> gammarus už 2 mesice zavřeno ,nespletl jsi ryb.obchod?

                    NFADAG - Profil | Út 23.12.2014 20:27:18

                    Zdravím Vás pánové :) měl bych na Vás obrovskou prosbu... přítelkyně shání pro dědečka jako jeden dárek k Vánocům masné červy, ovšem nemohla je sehnat a v gammarusu bylo už kolem páté zavřeno.. Chtěl bych se Vás tedy zeptat zda někdo nevíte, kde bych je mohl do zítřka sehnat, popř pokud by mi je někdo z Vás neprodal :) díky pánové :)

                      NČenda 513 - Profil | Po 22.12.2014 18:53:37

                      L.B >> AHOJ - led je fuč tak chodíme na štiky

                        NL.B - Profil | Ne 14.12.2014 8:18:50

                        Zdravím, chci se zeptat jestli ještě jezdíte na ryby a jestli berou.

                          Nadamik123 - Profil | Ne 28.9.2014 9:40:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dneska krásné ráno na piláku.

                            NČenda 513 - Profil | St 24.9.2014 11:38:09

                            Jako každý rok se na Sázavu 19 vysazuje 500 kusů Sumce

                              NVodní Sedlák - Profil | Čt 4.9.2014 12:42:52

                              Na plavební řád každej s..e...Dokud tam nebudou lítat pokuty v řádu tisíců, bude si většina českého národa dělat co chce. To platí ve všem, ne jen v rybaření. Atrakce to je, ale prachy nevydělá. Při průměrné době léta za poslední roky tam moc lidí nebude. Nebude hezky-nebudou lidi-nebudou prachy. Taky by mě zajímalo kdo a za co to bude za 10 let opravovat a udržovat? EU?:))

                                NČenda 513 - Profil | Po 1.9.2014 8:41:48

                                Je to tak,ale novej plavební řád nemají ani v pújčovně loděk ani na recepci v táborkách

                                  NMery - Profil | Po 1.9.2014 6:44:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Z piláku dělají jen atrakci pro rejžování prachů a na rybáře každej s**e, paní starostka je tak najivní a všichni, kdo si mysleli že ten řád budou respektovat:-(( jaká to byla krásná klidná voda když tu nebyl žádnej "Park na honěnou" žádná cyklostezka, ty časy už jsou dávno pryč a mužem jet vzpomínat,.... :-(

                                    NVOMI - Profil | So 30.8.2014 11:51:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ja jsem si to myslel rybáři zákazy dodržují ale ostatní prostě nemusí až někdo s tech pitomců dostane olovem do ty svoji pitomý hlavy tak se bude asi divit a ten chudák rybář z toho bude mít ještě problémy.Hlavně že všechno funguje tak jak má páááááááááááááááni radní a nezapoměnte zase všechno příšte svádet na chudáky rybáře.

                                      NČenda 513 - Profil | So 30.8.2014 9:06:20

                                      Plavební řád na Piláku platí pro všechny,ale lodě jezdí i k Polničce.Rybáři zákaz lovu dodržují,tak že budeme dofat.

                                        NČenda 513 - Profil | Ne 24.8.2014 22:16:23

                                        Poslední dny vláčení na pstruhovce

                                          Červené karty: Drápal