Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

NStarc55 - Profil | Út 12.8.2014 9:22:36

strom >> Vidím, že víš co děláš. A´t se dílo podaří.

    NČenda 513 - Profil | Po 11.8.2014 21:07:57

    značka u kapříka

      Nstrom - Profil | Po 11.8.2014 18:14:05

      Starc55 >>
      3-kilča krkovice bez kosti, a naložená, teď bude čtyři dny odpočívat v lednicče a pak projde žehem :-)

        Nstrom - Profil | Ne 10.8.2014 18:47:39

        Ferda77 >>
        Dik za odpověď, ani se mu nedivím je to asi lepší, beru to i podle sebe, ale bez rybaření to by u mne nešlo, s tím tričkem to asi bude pasé, bylo tam dost lidí a za špicí směrem k " Nářadí" bylo takové malé rodinné kempování, ale třeba budeš mít kliku.

          NFerda77 - Profil | Ne 10.8.2014 14:59:30

          Včera jsem na piláku při transportu na špici cestou ztratil černé tričko. Kdyby se našel podstivej nálezce a byl by ochoten mi ho vrátit, byl bych mu vděčný a i na odměně by jsme se domluvili.

            NFerda77 - Profil | Ne 10.8.2014 14:56:02

            strom >> Miloš ted na ryby nemá moc času. Pořád maká na chatě.

              Nstrom - Profil | Ne 10.8.2014 14:03:22

              Ferda77 >>
              no jestli máme na mysli stejné garáže, tak tam by se asi muselo poslat tohle, samozřejmě vzduchem, ne na kolech, D D D, a chtěl jsem se zeptat co tvůj tchán, toho jsem neviděl na rybách ani nepamatuju, čus

                NFerda77 - Profil | Ne 10.8.2014 12:51:15

                strom >> S tím trápením a značkováním ryb s tebou souhlasím. Měl jsem možnost chytit 3 kapříky se značkou a když jsem viděl, jak to mají bolavý kolem té značky, tak bych je nejraději hodil do trávy nebo odvezl na garáže :D
                Raději ani nechci vědět, kolik to značkování stálo. :(

                  Nstrom - Profil | Ne 10.8.2014 11:36:52

                  kakr >>
                  Ve státě českém je toho velice málo co není prohnilé, ale třeba pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí . . . .
                  Včera mě docela překvapilo jakou máte čistou vodu na té vaší přehradě a pod halouzkama krásné kapříky, tak ať Vám to tam všem vydrží, a ty aerátory no tož to je maságe na koule, když tam plaveš, a dál to nebudem pitvat, je to zbytečné, zdar

                    Nkakr - Profil | Ne 10.8.2014 8:59:37

                    strom >>
                    Pokud obdivuješ chování zlodějů, kteří kradou Tvé ryby je něco shnilého ve státě českém...........

                      Nstrom - Profil | So 9.8.2014 21:00:44

                      kakr >>
                      Dobrý večer pane hospodáři, já neobdivuji zloděje, ale jejich klidné až ledové chování, to je rozdíl! To, že ryby kradou, je druhá věc, s tímto jednáním se u lidí setkávám každou svou šichtu, ve dne i v noci. I za své éry jako RS jsem byl některý rok tak činný, že jsem odebral víc povolenek, jak celá RS organizace dohromady, a i dnes, každou službu stále objíždím revíry, asi je to ve mě příliš zažrané, ale už se jen dívám, jak ve dne tak v noci. RS jsem složil ke konci roku 2013 asi po 23 letech, tak vím, co lidi dovedou a jak jsou vynalézaví. Bohužel prasárny na svou osobu si za zády dělat nenechám. tak se jen dívám. Přeji hezký večer, nebyl jsem doma byl jsem na " Prýglu".

                        Nkakr - Profil | So 9.8.2014 10:45:41

                        strom >>
                        Proč "profi RS" neukážeš ,kde jsou "zašití"kapříci??
                        Vždyť ti dědíci kradou tvoje ryby, zloděje doma v obýváku bys také obdivoval??

                          NČenda 513 - Profil | So 9.8.2014 9:29:19

                          AHOJ - na rybách je krásně

                            NStarc55 - Profil | So 9.8.2014 8:46:31

                            strom >> Účelné zařízení. Díky.

                              Nstrom - Profil | Pá 8.8.2014 21:36:14

                              Starc55 >>
                              jo a dělam to v tejto plechovici, pro dva to stačí, DD,zdar

                                Nstrom - Profil | Pá 8.8.2014 20:59:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ferda77 >>
                                Zdar, po těle ne, jenom kolem značky, mají to do " živého" a kolem je plíseň, vypadá to jak mokvající vřed. Podle mne je to zbytečné trápení ryb, celé sledování a značkování se mi nejeví jako šťastné řešení. Kapřík, který unikne nemocem, strádání, dravcům, pak narazí na " Žďárského vysavače " a je to jeho konečná a nemusí mít ani míru. Tito starší borci jsou tak dokonalí a mazaní, že si v klidu popovídaj s profi RS, ten chudák tuší, že mají v trávě zašitého dalšího kapra, ale hledá a hledá, ale nenajde. A dědíci ledový klid, až odejde, mrknou po sobě, zabalí a zítra tam jsou zas. Mají můj obdiv, prostě W & M v pokročilém věku a ten profi hajnej, bohužel, ten to nezachrání. Ale je zajímavé to sledovat. Čus

                                  Nstrom - Profil | Pá 8.8.2014 20:39:59

                                  Starc55 >>
                                  Zdar 2 hoďky v alobale a potom 30 - 50 min na ohni a potírat. Ať se daří. Zdar.

                                    Ncizi - Profil | Pá 8.8.2014 15:19:03

                                    Ferda77 >> já teda co sem jich na jaře chytl tak 20 tak okolo ty slavný značky to měli jakýsi vokvašený všichni dle mě vyhozený peníze pulka vychcípe a druhou sežerou sumci.. ale byla by to pěkná násada..

                                      NFerda77 - Profil | Pá 8.8.2014 14:38:51

                                      strom >> Plíseň??? Okolo značky nebo po těle???

                                        NStarc55 - Profil | Pá 8.8.2014 9:33:33

                                        strom >> Jak dlouho se to točilo? Dobrá poráce. Taky to chcu zkusit takhle v celku.

                                          Červené karty: Drápal