Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Npolo - Profil | St 25.2.2015 20:19:49

LLangoss >> co má společny,CHKO se člunem?

    NLLangoss - Profil | St 25.2.2015 20:04:42

    U reviru navíc plati pravidla pro oblasti CHKO. Takže žádný člun, žádný bivák, žádný otevřený oheň, žádný vyvážení a žádný zakrmování z loďky. Takže asi tak

      Nstrom - Profil | Út 24.2.2015 19:26:08

      polo >>
      čau, co Já, od toho jsou tady dvě jiné TRUBKY co povidají, že z pohledu RS je vše v nejlepším pořádku na našich revírech, ja to vidim na " betelnou kuřbu " to mi říká životní zkušenost, ale člověk se učí celý žívot, občas je i překvapen, však víš, pěkné, čus

        Npolo - Profil | Út 24.2.2015 18:51:14

        strom >> a odpovedz slušne!

          NMifí5429 - Profil | Út 24.2.2015 18:48:29

          strom >> ja te zdravim,tim pojmem jsem myslel to ze si v klidu postavim bivak,budu u vody treba tyden,nikdo me nebude buzerovat za to ze tam mam clun,mapuji si dno echolotem na vode,obcas si nakrmim atd...ptam se proto ze u nas v Cr jsou reviry kde i pres zakazy ktere jsou v ryb.radu to porybni berou a kdyz vidi ze se clovek chova slusne,nedela bordel u vody tak ho jednoduse nechaji byt a v klidu si tam muze pekne zachytat treba ten tyden,tak nejak jsem to myslel,a proto ze jsem na tomto reviru nikdy nebyl pres noc tak se radeji zeptam jestli se mame pripravit na nejake problemy:-)

            Nstrom - Profil | Út 24.2.2015 18:38:04

            Mifí5429 >>
            Ja Vás zdravím pánové, už nepatřím mezi vás W&M, ale můžete mi osvětlit pasáž " o takovým tom modernějším chytaní kaprů " co si mám pod tím prosím představit, když spláchnu BP a pominu CHKO ?

              NMifí5429 - Profil | Po 23.2.2015 21:07:40

              jasny,no tak si hold jeste pockame no,aspon aby ty kluci supinaty poradne vyhladli a na jare nam pekne kousali:-)jinak kdyz uz jsme u toho Pilaku rad bych se dozvedel nejaky info a zkusenosti s bivakovanim,a takovym tom modernejsim chytani kapru,mame v planu tam letos na par noci zavitat,zatim jsme tam jezdili jen na par hodinove chytacky ale chteli by jsme na jare treba na 5 noci a pak vikendy nejaky,dost jezdime na palavu a tam s timto neni zadny problem ale jak je to na techto vodach nevime,jak to berou porybni?samozrejme poradek a slusne chovani na prvnim miste...jedna se mi o strz a pilak.diky za pripadne info.klidne i SZ:-)

                NMery - Profil | Po 23.2.2015 20:51:12

                Mifí5429 >> tipuji tak 3 týdny než to rozmrzne pokud bude nad nulou a nebude přes noc mrznout, což zatím tady dneska v noci ještě pod nulou bylo.

                  Ncizi - Profil | Po 23.2.2015 20:14:57

                  Mifí5429 >> na revíru asi 15km od piláku to mělo zhruba 12cm kus od přítoku takže bych si tipnul že to bude asi stejný ale na rybníku co mám před barákem je tak 7cm takže těžko říct nicmeně si myslím že to jen tak neroztaje

                    NMifí5429 - Profil | Po 23.2.2015 19:20:46

                    Mery >> Tak to si ještě počkám no,řeku raději ne:-Dkolik má tak cca led nevíš?za jak dlouho už to povolí?

                      NMery - Profil | Po 23.2.2015 17:50:56

                      Mifí5429 >> ještě led, ale můžeš na řeku tam mužeš s echolotem jezdit do haleluja :D

                        NMifí5429 - Profil | Po 23.2.2015 16:16:34

                        Zdarec,jak je na tom pilák?je zamrzlo ještě a jaká je tloušťka ledu případně?:-)O víkendu by jsme chtěli projet nový člun a echolot tak díky za případné info:-)

                          NČenda 513 - Profil | St 18.2.2015 20:45:14

                          Výroční členská schůze místní organizace

                          Schůze se bude konat v sobotu 21.2.2015 v 9:00 hod, ve velkém sále Domu politických stran, v ulici Komenského, Žďár nad Sázavou 3.

                            NVodní Sedlák - Profil | Ne 15.2.2015 16:52:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Výprava na okouny na řeku v centru velkoměsta dopadla víc než dobře:)) Nejlepší nástraha hnojáček.

                              NVodní Sedlák - Profil | Ne 18.1.2015 18:36:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zahájení na Sázavě v centru dopadlo na půlku ledna celkem dobře.

                                Nstrom - Profil | So 17.1.2015 14:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zdar na Sázavu, jen voda trochu opadla, už tam sedí první " raťafáci " jen se mu od pusy hulí, jen nevím jestli zimou, nebo vonné trávy nebo jiné " bandžáro" , ale asi silné, velmi silné. Tak teda Lovu zdar

                                  NFishmanAlda - Profil | Út 13.1.2015 6:15:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  na rybářkých garažích jak jsou vrata je schránka tak klidně do ní můžeš vhodit do 15.1

                                    Nhany86 - Profil | Po 12.1.2015 23:09:01

                                    Zdravim,chtěl bych se optat,mam ještě možnost někde odevzdat povolenku a sumář když sem tak do teď neučinil?Na MRS Žďár sem se dočetl že se musí odevzdat do 15.1.ale další výdej povolenek bude až 17.1.tak nevim co teď.Vim že je to muj bordel ale nerad bych přišel o povolenku.díky

                                      Nstrom - Profil | So 10.1.2015 12:02:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Sázava 17, dnes v 10:40 hod

                                        NČenda 513 - Profil | So 3.1.2015 11:29:38

                                        Aktuality ...............http://www.mrszr.czweb.org/index.html

                                          Červené karty: Drápal