Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Npolo - Profil | Pá 8.8.2014 1:40:40

strom >> spletl sem se "krkovice".

    Npolo - Profil | Pá 8.8.2014 1:37:40

    strom >> -na kterým revíru si fotil tu krásnou kejtu?A kolik měl?DDD

      Nstrom - Profil | Čt 7.8.2014 21:36:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zdar Čenda 513, včera jsem byl ráno na Piláku, nedostal jsem se přes 43 cm, 6 kaprů se značkou, všichni plíseň, ostatní jsem nepočítal, marný boj,kýblík šrotu v řiťce, takže nic nepřekvapilo. Ještě, že jsem měl na odpoledne naloženou vepřovou pochoutku a bez kostí, plec a krkovice s kombinací sůl, česnek, koření, olej ,pivo a med. Tady máš ukázku a spokojené strávníky. Zdar

        NČajda - Profil | Čt 7.8.2014 13:53:53

        Jsem z Nového Města na Moravě(věk 26 let), někdo kdo by se přidal někdy na ryby? Někdo z okolí nebo ze ZR jako parťák na ryby? Převážně chytám Feeder.
        .

          NČenda 513 - Profil | St 6.8.2014 14:23:53

          Cikhajský potok 1

            Nstrom - Profil | Ne 3.8.2014 11:38:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            polo >>
            Zdar, aj také ryby mi ťahajú ten škaredý splávok, asi zaslúžim DD

              Nstrom - Profil | Čt 31.7.2014 13:34:15

              polo >>
              Zdar, nevyměnim, bo Venturieri je moje srdcovka DDDDDDDDD a k tomu " jaro,léto,podzim".

                Npolo - Profil | Čt 31.7.2014 13:28:21

                strom >> ten hnusny splávek už bys měl vymjenit.DDD

                  Nstrom - Profil | Čt 31.7.2014 13:22:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Čenda 513 >>
                  Čau, tady máš dnešní stav, jak bylo ráno, potom začalo pršet, musím si brát ten větší deštník, bo pod tímto jsem byl jak bezdomáč, ale přišel i úlovek, večer budou škvarky a chardonnay, pořád do sebe taky nemůžu ládovat ten " adidas", i když teď byl vynikající, jen to pivo to kazilo, bo jsem měl pohotovost. Zduř

                    NMiraryb - Profil | Čt 31.7.2014 6:11:49

                    Čenda 513 >> Ale proč?

                      NČenda 513 - Profil | St 30.7.2014 21:48:44

                      SÁZAVA 17

                        NČenda 513 - Profil | St 30.7.2014 21:43:50

                        aktualní stav vody na řece

                          Nstrom - Profil | Út 29.7.2014 23:03:34

                          Kyklop1 >>
                          Vše na 461131, na tu "Tvou vodu" ani zrno !

                            NKyklop1 - Profil | Út 29.7.2014 22:34:38

                            Čenda 513 >> Dali jste taky nějaké monte na 461016????

                              Nstrom - Profil | Út 29.7.2014 22:30:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Čenda 513 >>
                              Zdar, nepytlačí se jen u čističky, tady máš nadjezí, nakopal jsem jim zadeček a vyhodil od vody, ty si je chyť a kdybys nestačil, ať ti pomůže ten z nábytku.

                                NČenda 513 - Profil | Út 29.7.2014 21:38:32

                                Dnes vysazeno 2000 kusů úhoře říčního na revír Sázava 19

                                  NFerda77 - Profil | Ne 27.7.2014 9:41:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Včera ráno na dvě kuličky o průměru 16mm. Kapřík měl 72cm 5,5kg a k tomu čistou tlamku, tak doufám, že mu to vydrží.

                                    ND.O.K. - Profil | Út 22.7.2014 13:15:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Čenda 513 >> Jeli člověk prase, nemá u vody co dělat. Ovšem více než stan s podlahou mi vadí všudy přítomní babetysti, chrchlisti a nevím co dalšího. Když si udělá člověk kolem stanu pořádek, néé ten co je na Vaší fotce!! a po skončení lovu po něm nepoznáte, že tam vůbec byl, neviděl bych v tom až takový problém. Ten sajrajt co vytéká z motorek už nikdo nepoklidí.
                                    Babeta na cyklostezce.

                                      Nzaxxx - Profil | Út 22.7.2014 6:39:49

                                      Souhlas s Mery, je to všechno jen o lidech. Když je někdo prase a hovado k rybám, to bych řešil. Dle zákona - kempování bysme potom prakticky nikde nesměli zůstat více jak jeden den na jednom místě a je jedno jestli je to v chráněném území či ne.
                                      @Čenda: díky za pěknou fotku našeho stolku s věcma, sice jsou věci roztahané, ale to je tak vše, jak je vidět máme tam i velký pytel na odpadky a hned v pátek jsme bohužel museli okolí místa pěkně vysbírat od předchozích prasat. Příště to takhle obejděte v noci, hodně lidí chytalo non-stop, rozdělané ohně jak na čarodejnice apod.

                                        NMery - Profil | Po 21.7.2014 23:02:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ze přístřešku nebo brolly nebo deštníku s bočnicí bych nedělal zle.ten bordel to je hnus ale pokud člověk má někde v roští malý stan a vše ostatní v pořádku nedělá bordel, tak by se to mohlo tolerovat. na piláku se dělají větší s prominutím "prasečiny" než je stan. kempaři převážejí ryby do kempu několikrát denně,zacházení s rybou na břehu tahání ryb po písku kopání do nich a to je v pořádku. já osobně vozím k vodě podložku pořád malou nebo velkou ale koukají na mě ostatní jak na blázna. Podle mého by měla být priorita jak se rybář chová u vody a jak zachází s rybou.;-)Bylo by super kdyby se "podložka" časem dostala do řádu jako povinná výbava.Byl jsem letos na týden na Tovačově,a tam je to povinnost,a to není soukromák.;-)

                                          Červené karty: Drápal