- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybář i myslivec
Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
141x v oblíbených a 22x v ignorovaných.
NLutra - Profil | Út 5.5.2009 22:38:51
hroch2 >> To tedy Lovu Zdar, kde se takto dařilo? Kdysi jsme dali hlášku, že až pojedeš na Vysočinu, můžeš se stavit. Lutra.
Nhroch2 - Profil | Út 5.5.2009 7:48:37
jambo >> Tohle je lepší???
Jinak ikdyž fotka nutrie střelené malorážkou s tlumičem není moc myslivecká,tak su pro střílení všech nutrií na potkání....to ať je tu radši více ondater a bobrů než těch kur.v.
Lesu Lovu zdar
Jinak ikdyž fotka nutrie střelené malorážkou s tlumičem není moc myslivecká,tak su pro střílení všech nutrií na potkání....to ať je tu radši více ondater a bobrů než těch kur.v.
Lesu Lovu zdar
Njambo - Profil | Po 4.5.2009 15:46:37
Nazdar kluci,trochu mne udivuje že tady " myslivci " píšou o zbraních z tlumičem......, budou to asi jen lovci nebo něco jiného ?! Myslivec by měl znát co je to opravdová myslivost,nejenom (jaká) zbran a lov ! Je to chov a péče o zvěř, teprve pak lov. Starost o honitbu , loveckého psa,dodržování tradic a ochranu přírody vůbec ! A v zimě , a už od podzimu přikrmování zvěře ,at drobné tak spárkaté aby jsme udrželi její stav a pak teprve mohli lovit. Vážení myslivci a rybáři ta fotka níže nemá s myslivcem ani myslivostí nic společného ! Myslivcům Lovu Lesu Zdar a rybářům Petrův Zdar !
NLutra - Profil | Ne 3.5.2009 21:21:56
Káceč >> Na tu zbraň s tlumičem se nikde pát nemusíš, to je sichr, že u nás, tedy v ČR patří mezi zakázané. Bez tlumiče je to O.K.
NKáceč - Profil | Ne 3.5.2009 0:21:55
kranex >> No sportovní zbraň s tlumičem,nevím.U nás je to tuším zakázané,ale nejsem si jist.Poptám se a dám vědět.Jinak na potkany používám sibiřské kočky.Potkani nemaj šanci.
Nkranex - Profil | Ne 3.5.2009 0:11:05
Káceč >> dik za dobre mienenu radu,jakmile je bez tlmica co je mimo strelby furt,je to legalna registrovana sportova zbran,[na hrane zakona sa pohybujem cely zivot,viem odhadnut co si este mozem dovolit a co uz ne]
NKáceč - Profil | So 2.5.2009 23:56:17
Lutra >> Je to jak píšeš.Bez chápající ženský to nejde.Ale to i bez chápajícího chlapa,pokud je žena do něčeho "magor".Jak jsem již psal,já ryby žena les.Často jdem spolu tam i tam.Pořád je o čem povídat,A tak to má být.
NKáceč - Profil | So 2.5.2009 23:51:11
kranex >> Nevím jak u Vás,ale v ČR by jsi měl za tuto zbraň asi promlém.Radši tu fotku smaž.Nevíš kdo všechno sem leze.
NLutra - Profil | So 2.5.2009 22:33:50
No jo, jak tady píšete, je to náročné. Musí se to skloubit a jak někteří píšete, že v létě ryby a myslivost ne, tak u mne to tak nejde, protože pejsci musí cvičit a pracovat i v létě a se srnčí zvěří se také musí hospodařit. Nešlo by to nemít ženskou, co razí životní filozofii: Lepší spokojenej chlap v prdeli (myšleno les, ryby) než nasranej v baráku. Miluju ju.
NDenny - Profil | Pá 1.5.2009 19:39:48
kranex >> tak to ano,ale drzim palce.Jsem rad kdyz vidim takovou aktivitu,tak snad jen mohu napsat diky.
Nkranex - Profil | Pá 1.5.2009 19:36:19
Denny >> zatial som mal obsadenost len od;falco tinnulculus,postolka [kestrel]
Nkranex - Profil | Pá 1.5.2009 19:23:07
Čmoudík >> ParEcEK >> neee,co si to nepochopil,zmajstroval som im budku[ne jednu]zakvacil na stlp a uz sedia na nasade...
Nkranex - Profil | Pá 1.5.2009 18:45:17
tomku >> jj,vystrel=lusknutie prstami a dalsi potkan sa kotula dolu svahom do rieky...
NPaul van Drax - Profil | Pá 1.5.2009 18:30:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
My to mame rozdelene:)
ja - ryby
tata - myslivost
bracha - oboje
segra - myslivost
svagr - ryby
ja - ryby
tata - myslivost
bracha - oboje
segra - myslivost
svagr - ryby
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NUdírny a uzení51136
NRybářsko-houbařské jádro .-)44999
NRybářsko - Dřevorubecká klika82829
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NZoologický koutek MRKu.33417
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412405
NSranda bez nadsázky 🤘10836
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144769
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36015
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:27NATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNRybáři vs ochránci přirody 39
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














