Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Ntomsa - Profil | Po 2.9.2013 15:17:20

pouzy >> Ryba je zdravá.

    Npouzy - Profil | Po 2.9.2013 14:14:58

    Rybovrah 1 >> Tady dosova platí pořekadlo.Chyt a smaž.

      Nu.x.a. - Profil | Po 2.9.2013 10:45:29

      Rybovrah 1 >> pěkná práce.... :-)

        NRybovrah 1 - Profil | Po 2.9.2013 8:49:02

        Stará dobrá klasika-smažená ryba domácí. Krvavá voda byla.

          Nrybar.ondra - Profil | So 31.8.2013 13:35:53

          máme králíky, kachny, slepice, a zabijačku děláme taky, a strašně rád mám lidi- co říkají týrání zvířat- zabití, ale na řízku si pochutnají- takové lidi bych jim řekl, nejdřív si to zvíře zabij zpracuj, a vem si řízek, ale jít ho koupit na pult umí každej svéprávnej člověk... atd... a řeknu vám, vše se využije... drobné rybky se dají vařit slepicím, vnitřosti pstruhů atd. se hází rovnou... to by jste se divili, jak to těm slepicím chutná... prostě většinou pouští městský blbci... na vesnici je jiná (lepší) morálka... :-)

            Nsplavek - Profil | So 31.8.2013 10:29:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Enfield >> A vtom je ten problém,málokdo už ví,nebo spíš neví jak vypadá třeba domácí zabíjačka,jak se zabije králík,kačena,husa,krůta........kolik dá práce,trpělivosti a svým způsobem i pokory,než se zvíře vychová a zabije k jídlu. Nějak se stím v dnešní době lidi nesetkávají a potom nám tady na planetě rostou tací pablbi,co ve všem vidí jen vraždění neviňátek.Někdy mě připadá,že hodně lidí si myslí,že maso se asi vyrobí v nějaké fabrice v číně.Nějak nám připadá smrt jako taková jaksi neetická,eklhaftní a něco nepatřičného,co nás jen ruší od našich humanistických úvah o nesmrtelnosti chrousta.A přitom patří k životu stejně jak zrození.Kolik lidí nechá své blízké přestárlé někde na LDM v nedůstojných podmínkách dožít,kolik z nás je ochotno se o své blízké postarat až do konce žití?A tohle všechno je asi prazáklad všeho toho kolem nás.Kdo si váží života,ten se dokáže smířit i ze smrtí a možná i když to je asi kacířská myšlenka se to může interpretovat i naopak.Naprosto souhlasím z tvým názorem o ulovené zvěři a rybách,člověk by měl za dary přírody děkovat a chovat se k těmto darům s pokorou a úctou.A to i v případě,že skončí na talíři,tím spíš a tím víc.

              NEnfield - Profil | So 31.8.2013 8:40:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Koukal jsem, že v můj lov je občas nějaký odvážlivý, který dá mrtvou rybu? Proč hned má tolik nelíbí a sprosté nadávky? K čemu je dobrý popíchej a hoď chcípnout? Příroda je pro zábavu úchylných blbů pouštěčů a koulís trotlů? škoda, že pouštěč netuší, jaké je prase a dobytek sám, když kupuje maso v hypermarketu. škoda, že nebyl nikdy na jatkách, já ano. Pokud si ulovím zvěř a nebo rybu, tak bych měl děkovat za to, že si jí můžu ponechat a ne tím opovrhovat. Dnešní chování extrémistů považuju za kacířství.

                NObrtlik - Profil | Pá 30.8.2013 18:01:48

                konečně vikend , to zase bude krvava voda,už se nemužu dočkat, a je třeba naplnit mražaky.

                  Ntomsa - Profil | Čt 29.8.2013 21:50:59

                  šmudla007 >> Dej vodě, voda ti dá.

                    NRybovrah 1 - Profil | Čt 29.8.2013 20:53:57

                    šmudla007 >> Tak to jo. Ten srp mě inspiroval, to jsem sebou ještě na ryby netáh. Jenom nechápu toho uživatele-blba(Piškothonza) co ti dal nelíbí, ten vocásek snad nemá smysl pro krásno. Za mě 3x líbí. Já na ně jdu o víkendu-budou krvavé břehy.

                      Nšmudla007 - Profil | Čt 29.8.2013 20:39:48

                      Tak nám asi zase nasypaly nový kapříky do rybníčku, ale lidi kolem stejně ne a ne žádnýho mírovýho ulovit (rozdávat cizím je nebudu, tak sem i nákýho pustil napříště)- zítra je taky den.
                      Jó když sou lidi skrblíci : "nezakrmíš=nezachytáš".
                      Všecky na samosek.

                        Nrybar.ondra - Profil | Čt 29.8.2013 20:07:50

                        štika 70 cm .... už byla k večeři

                          NEnfield - Profil | Út 27.8.2013 8:37:29

                          Jednä 70tka.

                            Ntomsa - Profil | Po 26.8.2013 23:20:40

                            Taky přidám jednu.
                            Sice je to víc jak týden, ale šli do kuchyně.

                              NRybovrah 1 - Profil | Po 26.8.2013 22:49:38

                              S&F - pescador >> Hezké foto, dodatečně dobrou chuť. Pouze bych napříště nefotil ryby s navijákem a podběrákem(to dělá každý), myslím že by jim kladívko či sekyrka popřípadě nožík taky slušely.

                                Nu.x.a. - Profil | Po 26.8.2013 21:38:36

                                S&F - pescador >> dnes ne,narazil jsem na tuhle diskusi tak jsem přidal fotku:-)

                                  NS&F - pescador - Profil | Po 26.8.2013 21:29:46

                                  u.x.a. >> .... dnes ? ... já si vzal dnes na grill taky. :))

                                    Nu.x.a. - Profil | Po 26.8.2013 21:18:47

                                    okoun je dobrá ryba,má hodně kostí tvrdí někteří rybáří to jim v žádném případě nevyvracím ba naopak:-))

                                      NZlejšek - Profil | Ne 25.8.2013 15:31:54

                                      Mňamí! Kapřík se sekanými rajčaty, rozmarínem, cibulí, pepřem a chilli :-)

                                        Nrybar.ondra - Profil | So 24.8.2013 13:29:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        grilovaný siven s bramborem... super oběd....

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue