Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nrices - Profil | Pá 14.5.2010 21:42:47

na slovensku sme pozadu unás je aktuálne čislo 3-2010 šlak nech to trafí :-(

    Nkobr.d® - Profil | Pá 14.5.2010 18:58:10

    Nestojí za řeč. Chybí mi v něm nějaký článek a moudra M. Tichého. :-((

      Nhooligans - Profil | Pá 14.5.2010 14:44:57

      Jak hodnotíte červnové čislo ,které dnes vyšlo...?

        N1kolda1 alias CarpStalker - Profil | St 14.4.2010 21:31:02

        Tulo >> za každou pomoc a přátelství sem vděčnej

          NTulo - Profil | St 14.4.2010 21:25:48

          1kolda1 alias CarpStalker - 14.4.2010 20:17:39 >> a ty nutně potřebuješ pomoc??Myslíš že nám třicátníkum někdo pomáhal před 15 lety??Není lepší se vším prokopat sám a být na sebe hrdý ??

            NFery - Profil | St 14.4.2010 20:31:11

            1kolda1 alias CarpStalker - 14.4.2010 20:17:39 >> jirazabr-v pohodě..já si o tom myslim své,ale nebudem to řešit v týhle otázce..

              Njirazabr - Profil | St 14.4.2010 20:21:14

              Fery >> a co je na tom špatného? členi junior clubu jsou normální zákazníci, kteří si boilie koupit můžou ale také nemusí...Ale teď již pletem projekt Junior Club a firmu AkvariusBaits což jsou dvě odlišné věci....

                N1kolda1 alias CarpStalker - Profil | St 14.4.2010 20:17:39

                Fery >> co mám vidět?

                  NFery - Profil | St 14.4.2010 20:15:25

                  1kolda1 alias CarpStalker - 14.4.2010 20:14:27 >> no vidíš

                    N1kolda1 alias CarpStalker - Profil | St 14.4.2010 20:14:27

                    Fery >> jo, za jiný ceny než pro veřejnost

                      NFery - Profil | St 14.4.2010 20:07:39

                      1kolda1 alias CarpStalker - 14.4.2010 19:31:00 >> a prodávaj vám taky svoje boilies?

                        N1kolda1 alias CarpStalker - Profil | St 14.4.2010 19:44:57

                        Portos >> to si nemyslím :-)

                          NPortos - Profil | St 14.4.2010 19:42:30

                          1kolda1 alias CarpStalker - 14.4.2010 19:31:00 >> Já Vám to přeju a ať to šlape! Jen doufám, že nedopadnete jak ten tábor Malý princ:-)

                            N1kolda1 alias CarpStalker - Profil | St 14.4.2010 19:31:00

                            Fery >> Soutěže, sháněji slevy na e-shopech, dělaj různý akce(srazy, závody..) atd.. a věř, že tohle pro někoho kdo je na škole a kdo třeba nemá okolo sebe nikoho kdo by ryby pouštěl nebo se věnoval kaprařině je tohle strašně moc.

                              NFery - Profil | St 14.4.2010 19:25:50

                              1kolda1 alias CarpStalker - 14.4.2010 19:24:27 >> a co pro vás dělaj?

                                N1kolda1 alias CarpStalker - Profil | St 14.4.2010 19:24:27

                                Tulo >> Ahoj, předem říkám, že jsem členem junior clubu, aby jsi byl obeznámen. CT je sice v ČR dost, ale kolik těch CT udělalo něco přínosnýho (jasně chytaj ryby, užívaj si to atd. proč ne), ale když to tak vemu tak ct akvarius dělá něco pro mladý kapraře a je toho docela dost a to moc lidí nedělá. Začali stim a neměli nic.. pár známejch a nic víc a přesto se do toho dali, jasně asi to pomohlo k jejich zviditelnění, ale prostě pro nás (mladý kapraře) něco dělaj a pomáhaj nám a aspoň já sem jim za to hodně vděčnej.

                                  Nhooligans - Profil | St 14.4.2010 14:06:45

                                  Tulo,Fery,Vitali....plně souhlasim

                                    Nkobr.d® - Profil | Út 13.4.2010 21:06:00

                                    Kubánec >> :-))) Něco takového.

                                      NKubánec - Profil | Út 13.4.2010 20:53:50

                                      kobr.d >> kobr.d® - 13.4.2010 20:15:10 >> Myslíš něco jako "Perly z gelové hlavy"?

                                        Nkobr.d® - Profil | Út 13.4.2010 20:15:10

                                        Navrhuji od červnového čísla předat rubriku Kena Townleye "Perly moudrosti" do rukou CT AKVARIUS :-))

                                          Červené karty: Pvl, judas.d