Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NBatour - Profil | St 16.6.2010 19:39:18

jo je to zase dobrý čislo jako pokaždé...

    NDida - Profil | St 16.6.2010 14:24:02

    Tulo >> No jo no betain je horká novinka, příští číslo ale čekám další super horkou novinkou použití Dry pastu :-) aneb 100 krát jinak:-)

      Nhooligans - Profil | St 16.6.2010 14:02:52

      Tulo >> :-)

        Nitep - Profil | St 16.6.2010 11:38:39

        Celkem dobrý.Zajímavý byl článek Hra na schovávanou od Etienne Gebela.

          Ncpr - Profil | St 16.6.2010 8:54:49

          dobrý určitě zase povedený číslo

            NTulo - Profil | Út 15.6.2010 21:41:18

            K mému velkému překvapení jsem zjistil,že Ken používa Betain:))

              Nhooligans - Profil | Út 15.6.2010 21:10:12

              ???

                Nhooligans - Profil | Út 15.6.2010 13:07:29

                Někdo další z názorem na nové čislo?

                  NVitali - Profil | Po 14.6.2010 21:27:50

                  hooligans >> Taky jsem neměl ještě čas přečíst ho, měl jsem ho sice s sebou o víkendu na rybách, ale nbyl čas ho přelouskat...až se do něj pustím, tak ti dám vědět....

                    Nkuman & JRT - Profil | Po 14.6.2010 19:52:31

                    ....jen se u posledního čísla ňák rozpadá vazba:((( zatím nebyl čas nic číst a už je z toho salátek:))

                      Nhooligans - Profil | Po 14.6.2010 19:36:53

                      Přida někdo hodnocení nového čísla?

                        Ndeni 79 - Profil | Út 18.5.2010 20:48:32

                        trochu ty reklamy by mohly ubrat a bylo by to lepsi...

                          NVitali - Profil | Út 18.5.2010 17:51:44

                          Já si počku kvalitně jako vždy,ale mám zatím přečtenejch jen pár článků....zatím si mi nejvíc líbil článek od Míry Kratěny o pop-up

                            Nhooligans - Profil | Út 18.5.2010 17:14:35

                            metal >> Ja nehanim ,ale ani moc nevychvaluji..........hned ,když začal vychazet byl lepši....aspon podle me

                              Nmetal - Profil | Út 18.5.2010 17:12:21

                              hooligans >> ale proč ne, dit si to zasloužej, nemůžu to hanit, když se mi to líbí ......... :-))))

                                Nhooligans - Profil | Út 18.5.2010 17:08:09

                                metal >> No zase bych to tak nechvalil

                                  Nmetal - Profil | Po 17.5.2010 21:26:45

                                  hooligans >> Jo, dobrej časák a o kvalitě nemůže být řeč, je nadprůměrná !!!

                                    Nhooligans - Profil | Po 17.5.2010 21:22:00

                                    ??? Ještě někdo přida názory?

                                      Nfishmen17a - Profil | So 15.5.2010 18:02:37

                                      trochu mne tam zaskocil zase zlanek o rybarske vystave, myslim ze by to uz stacilo. jinak jo , dobre cteni

                                        Ncuchak - Profil | So 15.5.2010 7:51:54

                                        To je dobrý, v květnu červnové číslo.

                                          Červené karty: Pvl, judas.d