Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NVitali - Profil | Út 13.4.2010 14:43:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Já nové číslo hodnotím celkem kladně, jen jeden článek mi přijde trošku mimu mísu, je od nějakýho člena CT Akvarius, píše tam něco ohledně boilís, takovej článek by se hodil spíš na nějakou schůzi MO,těm kteří jak bylo psáno v článku zakazují na boilís lovit....

    NFery - Profil | Po 12.4.2010 21:54:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jirazabr >> já si třeba přestal kupovat časopisy proto,že mě nebaví číst články o ničem od někoho,kdo chytá kapry 3 roky..tím nemyslím nikoho konkrétního,ale obecně..je mi ale jasný,že sehnat články od "kvalitních " autorů,které tě donutí začít přemýšlet o tvé kaprařině,neni nic jednocuchýho a hlavně nejsou zadarmo..

      NTulo - Profil | Po 12.4.2010 21:42:27

      jirazabr >> ja jen doufám že vedeme spolu nestraný rozhovor a že nejsi členem jejich junior teamu?

        Njirazabr - Profil | Po 12.4.2010 21:36:37

        Tulo >> každý má možnost zaslat článek i Ty a není na tvém posouzení zda vyjde nebo ne...každému se něco nelíbí...já si třeba raději přečtu článek od někoho z čech než od zahraničních kolegů...

          NTulo - Profil | Po 12.4.2010 21:34:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jirazabr >> prostě se mi nelíbí jejich články o ničem,potom nechápu o jaké práci vlastně mluvíš?A hlavně nechápu proč je v časopise věnovana pozornost nějakemu CT ,když je v čr .plná prdel.Kdyby místo nich raději vyšlo něco přeloženeho z Holandska ,tak by to bylo určitě lepší.....

            Njirazabr - Profil | Po 12.4.2010 21:30:52

            Tulo >> další dokonalý názor někoho, kdo akorát haní práci druhých...něco se ti nelíbí- řekni co to je!

              NTulo - Profil | Po 12.4.2010 21:28:19

              jirazabr >> všechno..........

                Njirazabr - Profil | Po 12.4.2010 21:26:10

                Tulo >> co je špatného na akvariusu?

                  Nhooligans - Profil | Po 12.4.2010 20:52:23

                  Tulo >> Zitra ho koupim tak jsem zvědav....

                    Nworech - Profil | Po 12.4.2010 20:51:05

                    zda se mne, ze je tam trochu min reklam nez v min. cisle

                      NTulo - Profil | Po 12.4.2010 20:41:47

                      hooligans >> celkem to ujde až ne ten akvarius:))

                        Nhooligans - Profil | Po 12.4.2010 20:39:20

                        Tulo >> A je aspoň tak dobre,jako předešle čislo?

                          NTulo - Profil | Po 12.4.2010 20:29:05

                          hooligans >> ano .

                            Nhooligans - Profil | Po 12.4.2010 20:22:04

                            Už někdo četl......nove čislo,ktere je na stancich od 9.4?

                              Nhooligans - Profil | Ne 14.3.2010 10:06:18

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 13.3.2010 21:52:36 >> Chce to více takových članku....

                                NRadek Fox - Profil | So 13.3.2010 21:52:36

                                hooligans >> Je cítit, že je to napsané od srdce.

                                  Nhooligans - Profil | So 13.3.2010 21:43:46

                                  Radek Fox,Slavoj....Pánové....souhlas ten članek od Honzy Hubky se mi taky líbil

                                    Nuzjejasno - Profil | So 13.3.2010 21:38:28

                                    tak to si to jdu hned přečíst, pořád si to číslo schovávám na horší časy, ale oni snad už ani horší bejt nemůžou :-))

                                      NSlavoj - Profil | So 13.3.2010 20:59:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Myslím si že jsem četl jeden z nejlepších článků v Kaprovi a to sice od Honzy Hubky . Napsáno upřímně od srdce , bez nějaké reklamy a blbin okolo . No za mně paráda Hubkins. A to nemluvím o tom kaprovi. Klobouk dolů .

                                        NRadek Fox - Profil | So 13.3.2010 19:57:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        hooligans >> Toto číslo bych v porovnání s předešlými zařadil do průměru. Nejvíce se mi líbil článek J. Hubky - pěkné fotky, krásný text.

                                          Červené karty: Pvl, judas.d