Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 16.1.2010 0:29:55

je tam něco extra?

    Nkobr.d® - Profil | Pá 15.1.2010 21:17:20

    Dnes ráno jsem ho koupil ve stánku. Ještě jsem ho nečetl.

      NDouki - Profil | Pá 15.1.2010 19:09:16

      Vitali >> jj,me taky prislo stejny cislo lednove dvakrat:)

        Nmarty101 - Profil | Pá 15.1.2010 17:32:20

        Mám únorové, včera ve schránce.

          Nhooligans - Profil | Pá 15.1.2010 16:23:46

          ???

            Nmaracarps - Profil | Pá 15.1.2010 16:02:21

            mě dorazilo už únorove :-))

              NVitali - Profil | Pá 15.1.2010 8:53:17

              hooligans >> Zatím ne :-( Nevím proč někdy přijde týden předem a někdy týden po.....minulý měsíc mi dokonce přišlo stejný číslo 2x v rozmezí asi 14 dnů.....

                NBatour - Profil | Čt 14.1.2010 21:48:13

                hooligans >> ano dneska my dorazil

                  Nhooligans - Profil | Čt 14.1.2010 20:40:19

                  Už ho máte doma?(předplatitelé)

                    NVitali - Profil | Pá 18.12.2009 11:38:07

                    Zrovna jsem našel ve schránce znovu lednové číslo, takže ho mám už 2x.Asi mají trošku zmatek :-)

                      NVitali - Profil | Pá 18.12.2009 9:29:25

                      Lukaz >> Když si zajedeš na rybářskou výstavu do Brna, tak ti jí tam určitě podepíše i on sám.Minulý rok se tam v pohodě bavil se všema kdo přišel k jeho stánku, ukazoval různé montáže a prostě na všecno ti poradil :-)

                        NLukaz - Profil | Čt 17.12.2009 21:49:46

                        Vitali >> jeee...to ani nvm, ale na netu je vsude:) a necham si ji i podepsat od Lukase, protoze kamosi pro nej testujou:)teda vlastne jeste nvm,ale myslim si, ze to je tak fajnovej clovek, za nebude problem:) jinak abstat jako blazen:)

                          Nfishmen17a - Profil | Čt 17.12.2009 21:42:19

                          Vitali >> tak maji ji prakticky v kazdem shopu.

                            NVitali - Profil | Čt 17.12.2009 21:12:14

                            fishmen17a >> Tenkrát jsem někde četl nebo slyšel, že už se ta kniha netiskne, ale nevím jestli je to pravda nebo ne....Tak snad tu knihu seženeme :-)

                              Nfishmen17a - Profil | Čt 17.12.2009 18:58:43

                              Vitali >> taky uvazuji ze si ji koupim, zima dlouha a abstak sili,

                                NVitali - Profil | Čt 17.12.2009 18:04:29

                                Lukaz >> A kolik jsi za tu knihu dal?Jeslti to teda není tajný....

                                  NLukaz - Profil | Čt 17.12.2009 15:16:12

                                  Vitali >> nepochybuju o tom, ze bude dobra:) a hlavne doufam,ze mi to pomuze jeste nejaky kapriky prelstit...

                                    NVitali - Profil | Čt 17.12.2009 12:56:31

                                    Lukaz >> Až ji přečteš, tak mi dej vědět jaká byla.Dyžtak bych si jí taky objednal :-) myslím si, že to bude dobrá knížka :-)

                                      NLukaz - Profil | Čt 17.12.2009 12:47:15

                                      Vitali >> ja si ji objednal k vanocum....uz jsem ji mel v ruce, ale udrzel jsem nervy na uzde a neotevrel ji:) takze se ted na ni tesim jak malej kluk:)

                                      jinak se mi tento casopis velmi libi..pekne fotky, zajimave clanky atd...jelikoz jsem kaprar, takze o kaprech si rad lecos prectu:)

                                        NVitali - Profil | Čt 17.12.2009 9:27:53

                                        fishmen17a >> Lukáš Krása má vždy pěkné články, kdyby se tady náhodou někdo našel a chtěl prodat jeho knihu Kapří tajeství, tak ji beru :-)

                                          Červené karty: Pvl, judas.d