Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Npjarmil - Profil | St 16.12.2009 22:25:46

dnes jsem si zakoupil ldnove cislo a parada.. jsem mile prekvapen..

    Nfishmen17a - Profil | St 16.12.2009 22:04:39

    mne se libi, tohle cislo se povedlo. hlavne clanky od Lukase krasy a Sportcarpu, Krasne cteni

      Nhooligans - Profil | St 16.12.2009 19:58:59

      Vitali-ja to zatim jen prolistoval a vypada,ze se kapanek zlepšili

        NVitali - Profil | St 16.12.2009 18:30:34

        hooligans >> Teď jsem se nějak zasekl a dlouho jsem nečetl, ještě tam mám k přečtení myslím tři články.....Ty už to máš dočtený?

          Nhooligans - Profil | St 16.12.2009 18:20:22

          Dalši nazory?

            NAsheran - Profil | Po 14.12.2009 21:18:10

            Škoda.

              Nmarty101 - Profil | Po 14.12.2009 21:12:43

              Asheran >> Ne.

                Nvšeta - Profil | Po 14.12.2009 21:12:39

                Asheran >> není je tam nabídka ravenu

                  NAsheran - Profil | Po 14.12.2009 20:59:02

                  Chlapi,je k tomu lednovýmu dvd?

                    Nmládě - Profil | Po 14.12.2009 19:15:15

                    sedlo >> :-D asi jo, alespoň by ale mohli udělat akci 9+1, aby se to na ten podpal vyplatilo....:-D

                      Nmládě - Profil | Po 14.12.2009 19:13:08

                      Chtěl jsem napsat, že někteří už dostali lednové, prosincové už má snad každý :-))

                        Nsedlo - Profil | Po 14.12.2009 19:12:51

                        mládě >> listopadové číslo asi mělo velký náklad a nedaří se jej udat :-§))))))

                          Nmládě - Profil | Po 14.12.2009 19:01:32

                          Mě jen udivuje, že tady mají na Mrku ještě reklamu na listopadové číslo, když už někteří dostali prosincové...:-D

                            Nkobr.d - Profil | Po 14.12.2009 18:56:23

                            Kupuju si ho pravidelně a za sebe musím říci,že se ten časopis po sjednocení nedá s původním Kaprem srovnávat.Bejvalo to lepší.:-((

                              NVitali - Profil | Po 14.12.2009 18:54:07

                              metal >> Taky se mi nové číslo zamlouvá, i když mě se líbí všechny čísla :-)

                                Nmetal - Profil | Po 14.12.2009 18:44:28

                                Noví číslo je hodně dobrý, hodně čtení. Já osobně si myslím, že kvalita určitě dolů nepůjde a doufám, že těm pochybovačům to daji příští rok najevo. Fakt super!

                                  Nvšeta - Profil | Po 14.12.2009 17:48:01

                                  tak dneska mi přišel se nějak pochlapili uvidime jak jim to dlouho vydrží

                                    NVitali - Profil | Ne 13.12.2009 18:47:22

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox >> Děkujeme za Váš email, a informace ke zpožděnému výtisku KS 12/09. Bohužel jsme zaznamenali tento měsíc reakce našich předplatitelů na pozdní doručení tohoto výtisku. Situaci již řešíme s Českou poštou, jelikož jim byl předán jako každý měsíc v dostatečném předstihu, prosíme o Vaši trpělivost, časopis by Vám měl dorazit určitě již každým dnem.

                                    Tohle mi napsali minulý měsíc....ale nevím kde je pravda, jeden to budou házet na druhého...

                                      NRadek Fox - Profil | Ne 13.12.2009 16:41:46

                                      Vitali >> Poštu nemusím, ale zde bych viděl chybu na straně KS.

                                        NVitali - Profil | Ne 13.12.2009 15:00:27

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox >> V redakci to svádějí na poštu...nevím kde je pravda.Tak vám všem přeji příjemné počtení nové čísla:-)

                                          Červené karty: Pvl, judas.d