Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nvšeta - Profil | Ne 13.12.2009 14:51:33

minulý měsíc mi přišel 1.prosince tak čekám jak se zachovají tento měsíc

    NRadek Fox - Profil | Ne 13.12.2009 14:23:32

    Vitali >> Já minulý měsíc asi za čtrnáct dní, nyní nový zatím nemám...

      NVitali - Profil | Ne 13.12.2009 14:18:48

      Radek Ráliš >> Radek Fox >> Není vůbec zač....takhle by to podle mě mělo být každý měsíc.Předplatitel by se k časopisu měl dostat dřív než ostatní.Minulej měsíc jsem číslo dostal asi týden po tom co vyšlo na stánkách, ale tomu jsme se tady už věnovali a nechci se v tom víc vrtat...

        NRadek Fox - Profil | Ne 13.12.2009 13:55:07

        Vitali >> Díkes, to čučím :-)

          NVitali - Profil | So 12.12.2009 22:22:33

          MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> OK...v pohodě

            NMichalM(štikař)™ - Profil | So 12.12.2009 22:06:56

            Vitali >> Nikdo do Tebe nerejpe voe!

              NVitali - Profil | So 12.12.2009 21:58:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pro ty kdo nevěří, nakonec vyfoceno z mobilu....

                NVitali - Profil | So 12.12.2009 21:57:34

                MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> Nevím proč do mě rejpeš!

                  NMichalM(štikař)™ - Profil | So 12.12.2009 21:48:37

                  Vitali >> Kvůli tomu snad nepůjdu ani raději spát!

                    NVitali - Profil | So 12.12.2009 21:23:11

                    Radek Ráliš >> Radek Fox >> Fakt si srandu nedělám, kdybych byl doma, tak už to mám vyfocený a dal bych to sem...ale jsem celej víkend v Jihlavě a neseženu tady asi foťák, ale zítra kolem osmé hodiny to máte tady chlapi.Na titulní straně je vyfocenej Lukáš Krása a drží dva kapry.Jinak má lednové číslo 116 stran.Kdo nevěří - zítra uvěří :-)

                      NNetipa - Profil | So 12.12.2009 17:54:39

                      Fery >> Vtipnej si připadám. Avšak s tím vysokým humorem nemáš pravdu. Tento je natolik přízemní, obyčejnej a jednoduchej, že je určen pro jednodušší obecenstvo. Ty coby pravděpodobně inteligentní jedinec ho nemůžeš v žádném případě docenti, jelikož máš na víc

                        NFery - Profil | So 12.12.2009 17:51:54

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> ty si fakt připadáš vtipnej???..tvuj styl humoru je asi fakt tak vysoko,že ho nikdy nepochopim..

                          NNetipa - Profil | So 12.12.2009 16:08:01

                          hooligans >> Aha. No tak to jsem se tady docela dost ztrapnil. Je to až vostuda, že já coby kaprař srdcem a duší nevím, že mé dva neojblíbenější časopisy jsou již spojeny v jeden nejlepčejší kaprařský literární počin všech dob

                            Nhooligans - Profil | So 12.12.2009 16:04:58

                            Netipa???Oni,už spojene jsou... :-)))

                              Nhooligans - Profil | So 12.12.2009 16:03:33

                              Radek Fox-nove čislo ma vyjit 15.12.2009-takže je možne,že už ho ma.Ale jak řikaš....at ukaže Vitali titulku :-)

                                NNetipa - Profil | So 12.12.2009 16:00:42

                                Pokud by se tyto dva časopisy spojily, tak by to bylo podle mě báječné

                                  NRadek Fox - Profil | So 12.12.2009 15:58:36

                                  Vitali >> Myslím si, že si děláš jen srandu .-) Pokud máš lednové číslo na rok 2010, buď té laskavosti, vyfoť přední stranu a vlož jí sem, pak uvěřím. Ani na stránkách magazínu není žádná zmínka o novém čísle 01/2010.

                                    Nhooligans - Profil | So 12.12.2009 14:22:55

                                    Vitali-tak to koukam....

                                      NVitali - Profil | So 12.12.2009 8:01:24

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox >> Jasně, leden 2010.Docela jsem se divil, protože mě to vždycky chodilo pozdě, ale tentokrát mě překvapili :-)

                                        Nsoutokář - Profil | Pá 11.12.2009 20:51:27

                                        já jsi ten časopis nekupuji za mě to dělá jeden kamarád .ale moc jse my nelíbí ten časopis celkově

                                          Červené karty: Pvl, judas.d