Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NRadek Fox - Profil | Pá 11.12.2009 20:47:02

Vitali >> To už máš lednové číslo na rok 2010 ??? :-))

    NVitali - Profil | Pá 11.12.2009 19:13:45

    Tak jaký jsou ohlasy na nové číslo?Já ho dnes našel ve schránce, takže jsem celkem překvapnej, že to přišlo s předstihem :-) Ale ještě jsem se do něj nazačetl...přes víkend to napravím!

      NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | St 25.11.2009 22:13:54

      Hoši hoši..

        NVitali - Profil | St 25.11.2009 20:52:40

        millihaus >> To je v pohodě, jak říkám, poslední dva měsíce mi přišel s cca týdenním zpožděním...

          Nmillihaus - Profil | St 25.11.2009 19:34:41

          Vitali:Já jsem listopadové číslo dostal někde mezi 12-15.10 což mě přijde docela v poho.

            NVitali - Profil | St 25.11.2009 19:31:58

            millihaus >> NO tak to já už teda minulý měsíc jsem s tím měl problém, přišel mi asi tak týden potom co byl na stánkách....tento měsíc to samé, tak snad to od příštího měsíce bude lepší ....Rybářství mi chodí vždy s předstihem....

              Nmillihaus - Profil | St 25.11.2009 19:29:27

              Vitali:Na obranu musím říct,že doposud mě časopis chodil bez problémů a daleko dříve než byl k dostání na stáncích.

                NVitali - Profil | St 25.11.2009 19:28:26

                vikicz >> Já být tebou, tak vyzkouším napsat na jejich mail, kterej najdeš na jejich stránkách...a vysvětlit jim tvojí situaci...

                  Nvikicz - Profil | St 25.11.2009 19:24:28

                  Platil jste nekdo členství hned v Prodejně Jetfish v Pelhřimově??Ja tam byl ,slečna si vzala tel, a adresu a že se mi ozve Monika Těšínská..zatím nic..tak nevím mam tam volat???nebo jak to funguje??

                    NVitali - Profil | St 25.11.2009 19:13:27

                    millihaus >> To mi taky bylo řečeno...

                      Nmillihaus - Profil | St 25.11.2009 19:05:43

                      Mě už taky dnes dorazil.A jinak prý za to může pošta!!

                        NDida - Profil | St 25.11.2009 19:02:22

                        Mě také ještě nedorazil, je to hnus nemá cenu si to předplácet je lepší si to koupit v krámu a máš to doma dřív.

                          NVitali - Profil | St 25.11.2009 19:00:29

                          všeta >> Jojo, to si právě mylsím, že tobě řeknou tohle a mě se vymlouvají, že to už dali dávno....přece nepřiznají svoji vinu :-)

                            Nvšeta - Profil | St 25.11.2009 18:57:00

                            Vitali >> píšu co mi bylo včera řečeno podle mě se vymlouvají najel jsem na ni dost natvrdo tak z ní asi vylezla pravda

                              NVitali - Profil | St 25.11.2009 18:53:04

                              všeta >> To je zajíamavý, já tam posílal v pondělí mail a včera mi přišlo, že odesílali časopisy už dávno, ale že to brzdí pošta....jinak mě dnes dorazil

                                Nvšeta - Profil | St 25.11.2009 18:50:59

                                včera jsem tam volal ale bylo mi řečeno že odesílají dnes protože byla platba předplatnyho a zkrz to je to opožděny tak jsem ji řekl svoje a bylo to začala koktat a zavěsila

                                  NBatour - Profil | St 25.11.2009 18:43:52

                                  časopis je dobrej jen to chození my vadí pokaždé my příjde skoro na konci měsíce tenhle měsíc zatim nedorazil jinak spokojenost

                                    NVitali - Profil | St 25.11.2009 17:52:51

                                    Tak dneska mi konečně dorazil časopis, jsem zvědavej až ho pročtu :-)

                                      NEnigma - Profil | Út 24.11.2009 18:35:57

                                      Vitali >> Já jsem v sobotu mluvil přímo se šéfredaktorem magazínu p.Jakešem a on říkal,že je to opravdu problém na straně pošty,protože oni posílají magazín včes k distribuci.....vydrž určitě přijde...

                                        NVitali - Profil | Út 24.11.2009 18:12:50

                                        mládě >> Musíme si počkat......snad to tento týden dorazí

                                          Červené karty: Pvl, judas.d