Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Fery - Profil | So 17.10.2009 16:35:31

NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> je vidět,že moc nevíš jak to chodí..

    NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 17.10.2009 16:24:21

    sulda >> hmm, ale koukni se na cenu.. proč myslíš, že je tam ta reklama? .-)) a výrobky JetFish sám používám, tak že problém s reklamou nemám.. PS: nikdo ti určitě nebude bránit v tomhle časopise propagovat tvoje produkty:-)) ať už jako placenou reklamu, nebo reklamu zamaskovanou ve formě poutavého článku z výpravy:-))

      carper.mato - Profil | So 17.10.2009 15:03:51

      Kupujem ho od zaciatku, no kym sa nespojili v jeden magazin,myslim ze kapr bol ovela lepsi. Rubrika Steva Briggsa: Zprávy ze sveta my lezie poriadne na nervy a aj ta samochvala na JET FISH.

        sulda - Profil | So 17.10.2009 13:29:25

        dneska jsem koupil nove číslo a jsem strašně naštvaný.Je tam spousty velkých fotek a 20 stránek reklamy.Ve vetšině článku se vychvalují produkty fa Jetfish a soukromá voda Hejlov.Už tento časopis kupovat nebudu!Moc mě to mrzí protože jsem ho kupoval od začátku,ale od te doby co to převzal p.Těšinský tak je to docela o ničem!!!

          Dida - Profil | So 17.10.2009 13:17:17

          Mě též ještě nepřišel, asi zamrz v kalamitě někde na cestě:-(, doufám že v pondělí už ve schránce bude.

            Karn - Profil | Pá 16.10.2009 22:39:02

            Tenhle časák si pujčuji v trafice a peníze bych za něj nedal,poctivě ho proletím za hodinu a vracím zpět, bez pocitu, že by mne inspiroval nebo mi něco dal.

              rybar z NZ - Profil | Pá 16.10.2009 20:34:12

              Maxxx >> to mal určite chatu pri vode :) :) :)

                Houmi.. - Profil | Pá 16.10.2009 20:18:06

                Mě večerníček také nedorazil.. nejednou se mi stalo, že nedorazil vůbec, tak doufám. že se v pondělí objeví.

                  bik kapr - Profil | Pá 16.10.2009 20:15:11

                  kamil.k >> mě dorazil dneska ,ale taky jsem se divil že je to nějak pozdě

                    kamil.k - Profil | Pá 16.10.2009 19:48:56

                    koukám že jsem jediny komu to ještě nepřišlo

                      hooligans - Profil | Pá 16.10.2009 17:11:04

                      ???

                        Maxxx - Profil | Pá 16.10.2009 6:19:59

                        Dandys >> ok díky za informaci já na ten článek narazil včera náhodou.I když tu fotku jsem již někde registroval. Nicméně, jsem jí nevěnoval pozornost a netušil jsem ,že je to ten nejdelší :-)No věřím ,že to naštvalo dost lidí protože to vůbec nevypadá dobře.Nehledě na to ,že byl kapr zbaven ochranného slizu tak si asi užil své.Věřme,že žije byla by to opravdu škoda.Takhle velkých ryb je opravdu poskrovnu.Toho co jsem chytl já už taky nějakej dobrák zpeněžil na soukromou vodu.Tak si tam na něm klucí asi pěkně zatestujou.To je fakt k nasrání .

                          Dandys - Profil | Pá 16.10.2009 3:25:41

                          Maxxx >> to se tady na mrku dost a pečlivě probíralo hned po zveřejnění těch fotek. Údajně byl kapr skutečně puštěný zpět. Hodně lidí se tu čertilo kvůli zacházení s tak velkou rybou. Známý lovce ho tu obhajoval velkou euforií a překvapením z takového úlovku. Tak věřme, že se z toho kaproň oklepal a plove dál. Tady to tehdy začalo a rozpoutalo velké emoce http://www.mrk.cz/book.php3?from=1696&id=1000

                            Maxxx - Profil | Pá 16.10.2009 1:03:47

                            Ještě bych chtěl k tomuto článku dodat takovou malou perličku a nechám to na vašem uvážení co si o tomto budete myslet..Cituji poslední řádky článku - (Následovalo rychle fotografování a navrácení kapra do vody.) a po této citaci se prosím podívejte na fota kde je kapr vyfocen před rodinným domem vyválený v bahně a trávě -odkaz zde - http://chytej.cz/fotoalba/2437/kapr-109cm/

                              Maxxx - Profil | Čt 15.10.2009 23:46:57

                              Já poslední tři roky už skoro časáky nekupuji Mám tu stohy starých a zdá se mi že je to pořád stejné raděj si pobrouzdám po netu a najdu to co mě zajímá občas, ale neodolám a nebo někdo z kolegů přiveze k vodě nějaké to čerstvé vydaní a tak se začtu. Kapr a Kapři svět patří k těm kvalitnějším časopisům to je bezesporu i když zrovna právě před chvilkou jsem tu klikl na jeho reklamu a ocitl jsem se na jeho stránce.První co mě prásklo do očí byl článek ,,Ulovení nejdelšího kapra v ČR" což jsem jako zapálený rybář začal okamžitě hltat, čtení vcelku ok než jsem se dočetl kolik ten nejdelší kapr v Čr měřil on totiž měřil stějně 109cm jako mnou ulovený kapr v roce 2007 :-))) Vlastně o nic nejde a vím ,že časopis za autora neručí i když ???

                                L.Č. - Profil | Čt 15.10.2009 20:56:08

                                Podle mého názoru se úroveň zlepšila po příchodu nového šéfredaktora.V novém čísle se mi líbil článek pana Mlýnka.

                                  hooligans - Profil | Čt 15.10.2009 20:47:33

                                  Strop330-asi chodiš do blbe trafiky :-)

                                    Vitali - Profil | Čt 15.10.2009 18:36:30

                                    Chlapi, jak to bylo prosím s tím předplatným?Myslím tím když se spojil časopis Kapr a Kapří svět.Nevím jestli mi přijde ještě listopadové číslo a nebo si to mám předplatit znovu?Nemělo by být v posledním předplaceném čísle složenka na další předplatný?

                                      MARTIN K. - Profil | Čt 15.10.2009 18:32:03

                                      no.matter.who >> Jak říkáš :-)

                                        Malej - Profil | Čt 15.10.2009 18:28:53

                                        NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> jn byl to jeden s nejlepsich clanku vubec

                                          Červené karty: Pvl, judas.d