Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NEnigma - Profil | Čt 19.11.2009 17:37:24

bik kapr >> aha tak to platí jen pro ty ,kteří měli předplaceného jen kapra....tak to je divný,že si jej ještě nedostal...

    Nbik kapr - Profil | Čt 19.11.2009 17:35:22

    Enigma >> já měl předplacené oba časopisi a jejich spojením mi vzniklo předplatné až do července 2010 nebo nějak tak

      NEnigma - Profil | Čt 19.11.2009 17:28:50

      bik kapr >> ani ti nepřijde-předplatné skončilo listopadovým číslem,ale jsi několikátej,kterej čeká ještě jedno číslo...:))))to bude asi ta daň za to spojení:))))))))))))))

        Npeszy - Profil | Čt 19.11.2009 16:55:15

        Čím dál slabší! A ta reklama jak začala přibejvat!!!!

          NVitali - Profil | Čt 19.11.2009 15:57:12

          bik kapr >> Ke mě taky pořád ještě nedorazil ......

            Nbik kapr - Profil | Čt 19.11.2009 15:36:10

            tak pořád my nepřišel,, co vám?

              Nfishmen17a - Profil | St 18.11.2009 23:05:00

              zase se to tady obevilo :)

                NKarn - Profil | St 18.11.2009 21:22:07

                hooligans >> Tak nějak mi to připadá pořád víc o ničem, když nemáš co vydat, dej tam opět WCC, co se chytlo na soukromákách ve světě, u nás a máš časopis plný. Vzpomínám jak jsem si početl než se to spojilo s KS.

                  NVitali - Profil | St 18.11.2009 21:15:09

                  hooligans >> Mě zatím prosincové číslo do schránky nedorazilo, což mi dost vadí, protože aby bylo na stánkách dřív než u předplatitelů mi přijde zvláštní!Už minulý měsíc mi přišlo asi tak týden potom co bylo na stánkách, fakt smutný...

                    NFery - Profil | St 18.11.2009 20:38:29

                    hooligans >> to už je prosinec?..kuwa já nemám ještě nakoupený dárky:-(((

                      Nhooligans - Profil | St 18.11.2009 20:37:32

                      Recenze -prosincového čísla?

                        Nfishmen17a - Profil | So 17.10.2009 21:39:41

                        presne tak, to co a kde se chytlo zbytecne zabira deset stranek, naprosto zbytecne, a to sem byl tak rad ze to tam ze zacatku nebylo. misto toho tam muzou dat nejake clanky.

                          Ncarper.mato - Profil | So 17.10.2009 19:48:30

                          Fery >> nic sa neda robit, iba s tebou suhlasit...

                            NFery - Profil | So 17.10.2009 18:02:26

                            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> nemám tu potřebu,ale to neznamená,že o tom nic nevím..

                              Nsulda - Profil | So 17.10.2009 17:32:13

                              carper.mato >> taky mi připadají zpravy ze světa jako uplně zbytečně zabrané místo!co mám z toho co se chytí ve Francii nebo někde v Maroku a já nevím kde jěště.raději by mě zajímaly nějaké testy rozhovory a ne pořad jen návazce a co se chytlo na Hejlově.Jsou i jiné revíry na kterých se chytí spousta krásných ryb.časopis Kapr byl nesrovnatelně lepší a je velká škoda že se spojili právě s kapřím světem.

                                NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 17.10.2009 16:46:12

                                Fery >> a psals nějake članky do Kapra?

                                  NFery - Profil | So 17.10.2009 16:45:22

                                  NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> mě je to jedno..já ho ani nekupuju..jen jsem psal jak to chodí..

                                    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 17.10.2009 16:41:54

                                    Fery >> no vidíš, piš hodně článků, plať za reklamu a já budu mít levnější časák:-))

                                      NFery - Profil | So 17.10.2009 16:39:49

                                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> protože běžná praxe je i vymazání reklamy na čepičce,pokud nezaplatíš..takže reklamní článek,bez zaplacení reklamy ti nikdo neotiskne..

                                        NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 17.10.2009 16:36:16

                                        Fery >> proč?

                                          Červené karty: Pvl, judas.d