Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Npopop - Profil | Čt 15.10.2009 18:27:34

Dříve jsem časopis Kapr kupoval, teď už ne. Sposta reklamy a samochvály na výrobky Jardy Těšinského. Článků ubylo a jen se zvětšili fotky. A taky články jen o tom kdo si kde a jak zachytal vesměs pořád na stejných revírech mě už taky přestalo navit číst.

    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 15.10.2009 18:12:00

    trochu mně mrzí, že tam není pokračování článku Kapři pod tlakem...

      NMalej - Profil | Čt 15.10.2009 18:11:52

      Baťour >> Batour >> jj uplne souhlasim

        NBatour - Profil | Čt 15.10.2009 18:10:20

        je to jeden z mnoha českych časopisu co mají náboj!!!!!!

          NMalej - Profil | Čt 15.10.2009 17:52:31

          Prave ctu listopadove vydani paradni poctenicko :)

            NMilda - Profil | Čt 15.10.2009 17:29:04

              NStrop 330 - Profil | Čt 15.10.2009 14:14:30

              hooligans >> listopadove cislo jeste neni v prodeji. tak jak chces hodnotit

                Nno.matter.who - Profil | Čt 15.10.2009 14:04:52

                MARTIN K. >> Svatá pravda... a na každé druhé je v článku "skrytá" reklama :-)))

                  Nhooligans - Profil | Čt 15.10.2009 13:54:24

                  Jak hodnotite listopadove čislo časopisu?

                    NMARTIN K. - Profil | Út 22.9.2009 13:42:36

                    Jen k té reklamě měli by jste vidět kaprařské časopisy v UK to je každá 3 strana reklama!

                      Nanthrax - Profil | Út 22.9.2009 13:23:13

                      Kupil niekto nove cislo kapr a ... na slovensku?Ja ho neviem kupit v celom meste...

                        NSupina-Petr - Profil | Pá 18.9.2009 21:27:26

                        Radek Ráliš >> Radek Fox >> Souhlas s tebou.Měla to být asi předvolební agitace...aktualní bude příští rok

                          NCerebro - Profil | Čt 17.9.2009 13:08:37

                          Radek Ráliš >> Radek Fox >> No tak ta poslední věta nemá chybu :-D

                            Nargonat - Profil | Čt 17.9.2009 12:53:05

                            Radek Ráliš >> Radek Fox >> souhlasím stebou .....

                              NRadek Fox - Profil | Čt 17.9.2009 12:48:45

                              Cerebro >> Ber to jako nadsázku. Rubrika se jmenuje - Co se kde chytilo, tak jim zkus napsat, aby rozšířili časopis o novou - Co se kde nechytilo :-))

                              Nyní vážně. Ono se o neúspěchu moc nepíše, ale k rybám to samozřejmě patří, což víš určitě stejně jako já i ostatní, a proto by tam bylo zbytečné psát, že jsem při výpravě nic nechytil. To se dá například uvést v konkrétním článku, ale jinak mi to přijde nesmyslné.

                              Můj parťák říká: "...ryby nejsou děvky, ty se nedají koupit..." :-)

                                Nargonat - Profil | Čt 17.9.2009 12:27:46

                                Cerebro >> No já ti rozumím. .))) Myslím, že tohle asi nevyřešíme .....nic méně pošlu odkaz na tuto diskusi panu šefredaktorovi třeba nám poradí :))))

                                  NCerebro - Profil | Čt 17.9.2009 12:24:56

                                  argonat >> tak když toho mají tolik tak proč těch stran netisknou víc :-) Jasný, že prachy jsou prachy ale neměl bych člověk chtít moc nebo se s nima zadusí.

                                    NCerebro - Profil | Čt 17.9.2009 12:22:00

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox >> Ta rubrika kde se co chytlo je pro mě taky přínos taky si rád počtu. Ale proč to má pořád jen dobrej konec :-) určitě nejsem jedinej co se občas trefí rybám do nechuti. Stačí se kouknout teď na Tovačov.

                                      Nargonat - Profil | Čt 17.9.2009 12:20:07

                                      Cerebro >> S tím nemohu souhlasit materiálu na otištětí mají tolik, že by magazín mohl vycházet každý týden. Víš s tou reklamou je to složité pro každé medium je to finanční přínos a co si budeme povídat prachy jsou prachy a bez nich to prostě nejde :)))))

                                        NCerebro - Profil | Čt 17.9.2009 12:16:37

                                        Martin M. >> Jasně že jiné časopisy jsou na tom podobně nebo hůře. Ale proč to ze začátku šlo skoro bez reklamy a teď už ne? Byl bych radši kdyby vycházel jen jednou za 2 měsíce v předchozí podobě. Měli na to 2x tolik času mohli vybírat články atd... Jenže teď to je každej měsíc a už to skoro vypadá, že kdyby neměli reklamy nemají co tisknout :-)

                                          Červené karty: Pvl, judas.d