Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nargonat - Profil | Čt 17.9.2009 12:14:55

Ahoj pánové . Můj názor je takový. Poslední dobou se o naše časopisi hodně zajímám. Musím říct, že jsem v poslední době četl všechny a hovořil se všemi činovníky těchto medii. Obsahově si myslím že magazín Kapr a Kapří svět je tím nejlepším, přesto že jsem se v aktualním čísle před nějakými články pozastavil. (ODS a Lov kaprů na plavanou.) Když to porovnám s ostatními časopisi stále je Kapr tím TOP i po spojením s kapřím světem.Tohle číslo možná bylo trochu slabší ,ale o to silnější bude to příští o WCC .Vím, že můžete říct, že vás nezajímá, že se celá redakce otočila směrem k WCC ,ale jsou to jen lidi a zvládnout vše se někdy nedá :))))

    NMartin M. - Profil | Čt 17.9.2009 11:48:57

    Cerebro >> myslis, ze jine (i nerybarske) casopisy na tom jsou lepe? My doma pravidelne kupujeme ruzne zenske casopisy a tam tech reklamnich stranek je vic jak polovina, k tomu skryte reklamy ve stylu "celebrita doporucuje".

      NDandys - Profil | Čt 17.9.2009 9:50:33

      Cerebro >> jsi holt náročnější čtenář. Pro mě má přínos skoro celý časopis. Kromě článku s ods. Svůj přínos mají i články horší, na první ohled nudné a nezábavné. Kouknu na pěkné fotky, čtením zaplním čas v metru při cestě do práce. O přínosu těch "lepších" článků psát nemusím. Přínos má i reklama, podívám se co teď letí, co se za kolik prodává atd. Na každé stránce si něco najdu. Jiný časopis u nás takového formátu není a jsem rád že ho kupuji. Ale stále je co zlepšovat.

        NRadek Fox - Profil | Čt 17.9.2009 8:03:22

        Kocháč >> Petře, naprostý souhlas !!!! Pokud shrnu celý časopis, tak je to obrovský přínos pro kaprařinu v našich končinách a je za tím mraky práce.
        Narozdíl od jiných mám rád i rubriku zprávy od vody, a to jak ze zahraničí tak z našich vod, jelikož se vždy s radostí kouknu na fotky krásných ryb.

          NKocháč - Profil | St 16.9.2009 20:22:38

          V sobotu nebo přesněji v neděli jsem s Jardem plkal i o časáku. Všichni mudrlanti by měli vzít brk do pracky a sesmolit něco co má vyšší úroveň a poslat to na redakci. Všichni si jen stěžují, ale realita je taková, že časák jede a prodej roste a to o něčem svědčí. Jsou dobří

            NCerebro - Profil | St 16.9.2009 20:21:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak teď jsem si spočítal stránky který nemaj přínos. No relativně jsem to čekal počítal jsem reklamu, fotku přes celou stránku obal(když oni napíšou 100 stran a je to včetně desek tak to budu počítat taky)Když byla reklama jen přes půl stránky počítal jsem to jen jako půlku. Tak abych to shrnul vyšlo mi 25-29 stránek co je k ničemu(dal sem rozptyl kvůli různým subjektivním názorům 29 je moje číslo co mi vyšlo). Zkuste sami vám vyjde za číslo.

              NDejF - Profil | St 16.9.2009 19:53:48

              Ze začátku to bylo dobrý ... teď ... teď to stojí za vyližprd... radši si kupuju právo

                Nfishmen17a - Profil | St 16.9.2009 19:51:13

                jinak dobre, budu ho kupovat dal, porad lepsi nez furt cumet s bolavyma ocima do monitoru. stale v Kaprovi nachazim zajimave vezi,poznatky

                  Nfishmen17a - Profil | St 16.9.2009 19:50:10

                  mne spis vadi ta galerie ulovku a zpravy ze sveta, na jedno podivani to staci spis by tam mohli dat misto toho vice clanku, to sem si kdysi rikal ze je to vyborny casopis od zacatku do konce jen clanky a ted 6-8 stranek co kdo chytil, hmm to mne fakt zajima.

                    NCerebro - Profil | St 16.9.2009 19:37:44

                    Že Vás žere jeden článek když celej časopis stojí pomalu za kuloví, fakt nechápu. Už si ho nepředplatím.

                      Ncerrtik - Profil | St 16.9.2009 18:52:49

                      Nasrali mě tim článkem za ODS!!!

                        NRadek Fox - Profil | St 16.9.2009 18:18:42

                        Oprava - LŮZA

                          NRadek Fox - Profil | St 16.9.2009 17:36:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          hooligans >> S tím článkem to byl docela úlet. Dle mého názoru zkrátka politické žvásty do rybářského periodika nepatří a hlavně v dnešní době, kdy ta lůta ukazuje celému národu, že jim záleží pouze na vlastním prospěchu a vše ostatní je jen cílená lež či mystifikace. Někdo namítne, že se článek dotýká rybářství jako takového, ale skutky tohoto šmejdstva ukazují zcela něco jiného.

                            NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Út 15.9.2009 21:31:27

                            ještě jsem ho nečetl, ale těším se na ten článek o plavané u břehu.. to je přesně moje polívka:-)

                              Nhooligans - Profil | Út 15.9.2009 20:44:57

                              nix-typicka předvolebni kampan o tom že ODS spasi česke rybařstvi

                                Nhunter 1 - Profil | Út 15.9.2009 15:29:35

                                Nevíte někdo jaký podvod mněl bedna na mysli??

                                  Nfishmen17a - Profil | Út 15.9.2009 14:42:35

                                  uplne sem na nej zapomnel. a nebavne se tu o politice vsichni vime ze je t hnus tak proc to tahat tady. koukam poradny kousek na tet titulni strane.

                                    NHorda - Profil | Út 15.9.2009 14:36:31

                                    hooligans >> asi to už nikdo nekupuje

                                      NNix - Profil | Út 15.9.2009 14:31:47

                                      hooligans >> co tam je ?

                                        Nhooligans - Profil | Út 15.9.2009 14:04:09

                                        Kuwa tak ODS agituje před volbama i časopise pro rybaře......".to je hnus velebnosti" Jde to pekně do ....

                                          Červené karty: Pvl, judas.d