Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Npatlal - Profil | St 19.8.2009 20:46:29

Kubánec , judas.d // Děkuji chlapy,taková pochvala vždy zahřeje u srdíčka :-)

    NRS - Profil | St 19.8.2009 20:29:31

    Měl by se přejmenovat na Jet fish plátek.Už to není ten nezávislej časopis škoda !!!

      Nhooligans - Profil | St 19.8.2009 18:56:23

      Tak panove jak hodnotite dalši čislo?

        Nalda2211 - Profil | St 15.7.2009 17:39:12

        (bedna) >> mas pravdu ale tihle ing.kaprari maji i svoji znacku kterou prodavaj od komponentu na koule az po ty koule ale tam je stale mnoho lidi podporuje a proto esence a.s AROCO praha tekuta potravaCSLvitika ze silaznich vezi na obyli a jenom pro porovnani olihen tesinsky 100ml 570,- a aroco 1700 za litr je to identicke vsichni tihle kaprari odebiraji od nich

          Nhooligans - Profil | St 15.7.2009 16:12:11

          ???

            Nhooligans - Profil | St 15.7.2009 7:00:42

            Ahoj....tak jak hodnotite nove čislo?

              NKubánec - Profil | Po 22.6.2009 12:22:01

              (bedna) >> To si ale nemůžeš koupit už nikdy nic! V dnešní době je skoro na všechno klamavá reklama. Auta, vložky, chlast, časopisy, krmení, holení, sportování prostě úplně na všechno... Bohužel.

                Njudas.d - Profil | Po 22.6.2009 11:14:43

                (bedna) >> krásně napsáno

                  N(bedna) - Profil | Po 22.6.2009 9:51:48

                  Kdo lže ten krade.Staré známé.Můžou psát ty nejhezčí články o kterých jsem kdy slyšel a stejně si ten časopis nekoupím.Je mě proti srsti podporovat lháře.To,že to je všude je věc možná,ale taky se tomu vyhýbám.
                  Každej řve jak je to tady prohnilý,ale sám se nechá líbit takové lži.Nechci vám šahat do svědomí,ale jestli vám nevadí,že vám někdo úmyslně lže z důvodu obohacení,což je normální podvod,a vy na to řeknete klasický když s tím nikdo nic neudělá,a co víc se stím bezproblému smíříte budeto pokračovat dál a dál.
                  Neříkám vám abyste si časopis nekupovali,ale odsoudili tyto praktiky v dnešní době stačí kdyby každej z nás zaslal e-mail na jejich stránky,že časopis si rádi čtou,ale,že tyto lži jsou jim proti gustu a nelíbí se jim to tak to přehlížet nebudou.
                  Já jsem se zařekl okamžitě,z důvodu druhého podvodu ,ten první jsem celkem pochopil,že se ekonomicky nedá utáhnot co číslo to dvd,ale omluva nic a teď ještě toto.Ne nechci už podporovat takovéto lidi.

                    Njudas.d - Profil | Po 22.6.2009 9:10:55

                    Kubánec >> jj mně to taky nějak netrápí ale přiznám se že jsem ho hledal a i prodavačka v trafice:-))))

                      NKubánec - Profil | Po 22.6.2009 7:19:05

                      judas.d >> Tak mě to s tim DVD netrápí. Takovejch reklam je všude možně hafo. A máš pravdu Patlalův Pepa je fakt dobrej!!! :-D

                        Njudas.d - Profil | Ne 21.6.2009 21:12:17

                        Kubánec >> články jsou v poho ale to na titulu s tim dvd přestřelily to jako hnus nejlepčí článek je jasnej patlalův pepík:-))))

                          NKocháč - Profil | Ne 21.6.2009 19:38:23

                          Nevím kterej je novinka, ale teď jsem v tom svým posledním listoval a špekuloval, která z těch mnoha ryb se mi nejvíc líbí a je pro mě nejzajímavější. nakonec jsem vybral dvě. První Danau na straně 17dole a stejně tak krásná ryba je od Zdeňka Ipsera na str. 72.

                            NKubánec - Profil | Ne 21.6.2009 19:26:44

                            Fery >> Jak říkám nám skoro půlku přečtenou a je to v pohodě. Články od Andyho Chamberse a Roba Hughese jsou dobrý. Saron Debets a jeho chytání na plážích mezi koupáčema se mi moc líbí bo mám podobný zkušenosti. I když bohužel ne s tak velkýma rybama. Článek od Ládi Voláka člověku moc neřekne, ale já se aspoň utvrdil ve svým používání jednoduchých montáží. A první 3 nebo 4 články jsou takovej normální standard o tom jak to kde bere. Nevidim zatim nic co bych vytknul. Reklama ta sem tam je, ale oproti ostatním časopisům zanedbatelně. Večír dočtu druhou půlku a budu naprosto spokojenej.

                              NFery - Profil | Ne 21.6.2009 19:15:11

                              Kubánec >> nehodnotil jsem časopis dobře už před spojením s Jardou..články od Maxíků v tom nehrajou roli..pár se jich taky dost nepovedlo:-(..dnes se z toho bohužel stal už jen Kapří svět a ten jsem znal dobře..

                                NKubánec - Profil | Ne 21.6.2009 19:11:10

                                Martin Matuš >> S trojkou pod kůží jsem právě hodně na straně!!! Fery si stejně už žádnej časák nekoupí. Páč mu stačí donekonečna pročítat stránky MAXíků... :-D

                                  NMartin Matuš - Profil | Ne 21.6.2009 19:05:51

                                  Fery >> jsi viděl někdy nestranýho Kubu? Já jedině pokud měl 3 pod kůží :-D

                                    NKubánec - Profil | Ne 21.6.2009 19:04:25

                                    Martin Matuš >> Jen ať si ho koupí.

                                      NFery - Profil | Ne 21.6.2009 19:04:17

                                      Martin Matuš >> takže to za to nestojí,nebo Kuba neni nestraný:-))

                                        NMartin Matuš - Profil | Ne 21.6.2009 19:03:18

                                        Fery >> ne

                                          Červené karty: Pvl, judas.d