Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NKubánec - Profil | Ne 21.6.2009 19:03:00

Fery >> Jsem úplně nestraný a nezaujatý úplně stejně jako ty. Mám přelousknutý první 4 nebo 5 článků a jsem spokojenej.

    NFery - Profil | Ne 21.6.2009 18:56:09

    Kubánec >> jsi určitě nestraný?..mám si ho koupit?:-)

      NKubánec - Profil | Ne 21.6.2009 18:55:08

      Poslední číslo je v pohodě.

        Nsoutokář - Profil | Ne 21.6.2009 17:36:23

        carper 88 - když si koupím časopis či jinou věc tak chci kvalitu a né abych měl rozmazané písmenka aby se to nedalo číst a ohlé stránky ...To hovoří za vše

          Nfishmen17a - Profil | Ne 21.6.2009 10:32:03

          ten kapri svet je jen o tom co se deje ve svete a tak, misto toho tam mneli dat tech par clanku co tam vzdycky meli a byl pokoj, mne osobne vubec nezajima kdo co chytil ve Spanelsku,Italii a tak, a aby toho bylo jeste asi 4 stranky..i tak vzdycky ten casopis mnel nad sto stran ted jich ma ma mene. ale verim tomu ze se to zlepsi a ze nejake ty mouchy vychytaji. su rad ze neco takovecho vubec je a nemusim cumet do monitoru

            NKarásek-Siget - Profil | Ne 21.6.2009 1:33:48

            carper 88 >> To máš pravdu dopisovatelia sú tam dobrý, s tím dvd to prehnali. No ale nemyslím si že sa skĺbili dva najlepšie časopisy. Kaprí svet bol úplne, ale úplne o ničom. Zo začiatku som ho kupoval, ale po pár vydaniach som s ním skončil, nebol dosť zaujímavý, dá sa povedať že mi nič nedal.

              Ncarper 88 - Profil | So 20.6.2009 22:12:54

              (bedna) s těmi dvd souhlasím ale šlo mě hlavně o články které tam jsou a dopisovatele a ti jsou určitě světovou špičkou Brigs... kterí ví o čem je kaprařina.Však každý má možnost napsát článek a pochlubit se jak zachytal.

                N(bedna) - Profil | So 20.6.2009 21:46:24

                carper 88 >> Já neposuzuju články,ale to jejich vyvádění v omyl,tedy spíše klamání, na které lákají čtenáře.
                A taky ty sliby o dvd v každém čísle a čtenáři jim nestojí ani za to,aby se jim omluvili.
                Pokud mi někdo dává prachy za práci odvádím buď dobrou nebo špatnou.A jednoduše dobrá práce nepotřebuje lživou reklamu.
                Já jim přece nebudu platit za práci,kterou omrdávají.
                Zaplatil bys autolakýrníkovi za autolak na tvým autě ,kdyby jej nenastříkal,ale místo toho natřel štětkou i když by tě lákal na nejkvalitnější lak jaký jsi kdy viděl.A pak by jsi chtěl po něm ten nástřik no a on by ti řek,že to je jen pro prvních 50 zákazníků co si předplatí lak na další rok.Ostatní lak dostanou,ale o nástřiku nikde zmínka nebyla.Vždyť lak na autě máš tak co je ještě otravuješ.

                  N(bedna) - Profil | So 20.6.2009 21:39:04

                  carper 88 >> Já neposuzuju články,ale to jejich vyvádění v omyl,tedy spíše klamání, na které lákají čtenáře.
                  A taky ty sliby o dvd v každém čísle a čtenáři jim nestojí ani za to,aby se jim omluvili.
                  Pokud mi někdo dává prachy za práci odvádím buď dobrou nebo špatnou.A jednoduše dobrá práce nepotřebuje lživou reklamu.
                  Já jim přece nebudu platit za práci,kterou omrdávají.
                  Zaplatil bys autolakýrníkovi za autolak na tvým autě ,kdyby jej nenastříkal,ale místo toho natřel štětkou i když by tě lákal na nejkvalitnější lak jaký jsi kdy viděl.A pak by jsi chtěl po něm ten nástřik no a on by ti řek,že to je jen pro prvních 50 zákazníků co si předplatí lak na další rok.Ostatní lak dostanou,ale o nástřiku nikde zmínka nebyla.Vždyť lak na autě máš tak co je ještě otravuješ.

                    NRashid - Profil | So 20.6.2009 19:00:14

                    Plumley27 >> tyky? Za:
                    1) nevim co to znamena, ve velkem naucnem slovniku "Kapr & kapri svet" tento termin neznamy:0))
                    2) me to desne u.......... :0))

                      NPlumley27 - Profil | So 20.6.2009 18:09:33

                      Rashid 28.93 >> Rashid >> díky moc, ty seš asi tyky super

                        NRashid - Profil | So 20.6.2009 18:06:49

                        Plumley27 >> jen tak, proste si myslim, ze jsi super kluk... Nic vic, nic min....:0)))

                          NPlumley27 - Profil | So 20.6.2009 18:02:53

                          Rashid 28.93 >> Rashid >> proč?

                            NRashid - Profil | So 20.6.2009 17:47:54

                            Plumley27 >> a ty jabysmet...

                              NRashid - Profil | So 20.6.2009 17:46:41

                              carper 88 >> ale jdi ty, brebto....

                                NPlumley27 - Profil | So 20.6.2009 17:45:52

                                Kapr a kapří svět je super

                                  Ncarper 88 - Profil | So 20.6.2009 17:39:45

                                  Zdravím tak po dlouhé době se dívám na mrk a vidím že je to tu pořád stejné pomluvy a zas pomluvy. spojením těchto dvou časopisů se zkloubylo to nejlepší. o reklamě je to jasný když je někdo spoluvydavatel tak si ji tam dá. no a co je na tom špatnýho v zkratce přijeli nachytaly tak to většinou bývá když se jede na ryby. Technické články tam jsou taky na přinaučení. Ikdyž hodně dopisovatelů MRKu jsou asi ti nejlepší a nejchytřejší na světě.Tak když tak krytizujete tak napište články a ukažte jací jste machři a pak kritizujte. pomlouvat zde umí každý ale něco dokázat to už je horší. Čau

                                    NDrahoš - Profil | So 20.6.2009 16:45:17

                                    Milda >> Jestli si ty necigáníš.:o) Posledně jsi dával přednost devadesátileté na přechodu pro chodce..Ale jen tak tak:o))

                                      NMilda - Profil | So 20.6.2009 16:19:46

                                      Pvl >> Brunetkám...:-) Kupuju oba časopisy,ale mnohem více se mi líbí Kaprománie.

                                        NPvl - Profil | So 20.6.2009 16:04:29

                                        Milda >> A čemu dáváš přednost ty ?

                                          Červené karty: Pvl, judas.d