Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NMilda - Profil | So 20.6.2009 15:45:42

Už jsem tu psal,že někdo dává přednost příběhům od vody,jiný preferuje raději odborně zaměřené články.Momentálně za mě jednoznačně Kaprománie,Kapr se jí nemůže nyní,z mého pohledu,rovnat.

    NKocháč - Profil | So 20.6.2009 13:48:08

    prej klamava reklama. V reklame jsem cetl, ze z vlozkama zaziju pocit sucha a bezpeci. Uz 24h chcije a ty vlozky nefungujou. A podobne to vidim s tema narkama tady. Nekupujte to a hotovo. Me se casak libi vic nez capromanie.

      NFery - Profil | So 20.6.2009 13:41:55

      NeBeroun alias Qwert >> qwerty81 >> jestli oni nemysleli,že už to horší bejt nemůže:-)

        Nqwerty81 - Profil | So 20.6.2009 13:05:35

        přečetl jsem si většinu názorů na toto téma a zaráží mne ta anketa.. půjde kvalita čtiva dolů? 48% říká ne.. to je hodně zajímavé...

          NKamil68 - Profil | So 20.6.2009 12:52:11

          Jsem předplatitelem od samého počátku tohoto časopisu s tím,že mi v žádném případě nezáleželo na tom,jestli je přílohou DVD,nebo ne,ale šlo mi o kvalitu článků.Člověk se přecejenom každým dnem učí.Bohužel mi nezbývá konstatovat nic jiného,než že kvalita článků upadala číslo od čísla,že jsem si už říkal,že když už jsem si předplatil další rok,dokončím to a třeba bude lépe.Spojením Kapra a K.Světa je u mne budoucnost nynějšího vzniklého časopisu jasná ... u mne skončil nadobro! Přesně jak píšete ...přijeli jsem,zakrmili jsme,nachytali jsme,odjeli jsme ...a do toho Hejlov,reklama na JT...Kapří svět jsem kdysi taky odebíral ... Je to prostě šlápnutí úplně mimo mísu!Pokud si redakce myslela,že spojením s JT se prodej zvedne,jak to tu tak čtu u plno lidí,reakce na tuto akci bude nejspíš opačná. A k tomu další podraz o kterém také píše kolega (bedna) ...Co proboha chcete víc? :-))

            NMatesJ - Profil | So 20.6.2009 11:59:46

            me v tom ser... akorat ten kapri svet,to se neda cist, same fotky kapru z Francouzkych soukromaku apod :-((((

              NKocháč - Profil | So 20.6.2009 11:55:14

              posledni jsem si zase koupil a za ty love dobry. Listuju si v nem na wc a nemuzu si stezovat.

                NMatesJ - Profil | So 20.6.2009 11:52:58

                rices -dik

                  Nrices - Profil | So 20.6.2009 11:32:39

                  MatesJ >> Kaprománie
                  červencové číslo
                  Od 27.června na novinových stáncích
                  tak toto som našiel toje kolkatí mesiac 6-? žeby jun

                    NMatesJ - Profil | So 20.6.2009 11:27:59

                    jojo,taky jsem se prave divil,uz se po nem ptam 14 dni a nikde nic,snad brzo vjde

                      NHorda - Profil | So 20.6.2009 11:26:52

                      MatesJ >> že by teda taky zrada :-( v každým případě už abych ho měl doma

                        NMatesJ - Profil | So 20.6.2009 11:22:23

                        Horda - ja vim ,ze je to 2 mesicnik,ale prvni cislo vyslo v breznu ,tak sem myslel ze druhe vyjde na konci kvetna

                          NHorda - Profil | So 20.6.2009 11:20:30

                          MatesJ >> je to 2měsíčník a vyjde za tyden 27.6.

                            NDouki - Profil | So 20.6.2009 11:19:55

                            (bedna) to vystihl uplne presne,neco takoveho jsem tu chtel taky napsat.Jo i ta kvalita sla hodne dolu neda se to srovnat ,kdyz kapr zacinal.

                              NMatesJ - Profil | So 20.6.2009 11:17:58

                              uz vyslo nove cislo kapromanie ? ptam se na stancich a porad nic,melo vyjit uz v kvetnu ne ??

                                NHorda - Profil | So 20.6.2009 11:12:48

                                Chtěl jsem si ho opět koupit kvůli dvd, ale když to tu čtu, tak jsem udělal dobře, že jsem ho nekoupil, další klamavá lest na lidi, stejně jak to že bude dvd v každém čísle jak slibovali na začátku, o celé te bandě co je kolem toho časáku si myslím že to jsou pěkní podvodníčci, pro mě je jediný časopis, který dnes kupuju kapromanie

                                  Nhooligans - Profil | So 20.6.2009 9:51:07

                                  (bedna)- uplně stejně jsem se nasral....

                                    NMartin II. - Profil | Pá 19.6.2009 18:00:47

                                    (bedna) >> mam presne stejne pocity jako ty. jsem predplatitel a kdyz sem otevrel obalku tesil sem se na bonus v podobe dvd...bohuzel pravda je nekde uplne jinde....jak rikas ty: "to prehnali"

                                      N(bedna) - Profil | Pá 19.6.2009 17:46:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak jsem si chtěl koupit čas.kapr, protože jsem si rád v něm četl ale od teď už ho nechci ani vidět.Sklonili se k tomu nejodpornějšímu nabízení k prodeji co z nám.Doslova se to dá i nazvat klamání spotřebitele a toto jednání u mě vzbuzuje to nejhorší opovržení.
                                      Na úvodní straně nápis, Velký nápis, DVD zdarma tak jsem jej jako vždy hodil do košíku a těšil se na film co zMRKnu doma.
                                      Naštěstí moja žena nakupovala trochu dýl a tak jsem si v něm začal listovat a samozřejmě jsem nalistoval na stránku 81,že tam bude to dvd a raději to z kouknu jestli ho nevydávají v informacích nebo tak.
                                      Tak jsem se už dlouho nenasral,když jsem si přečetl,že je to jen pro prvních 50 předplatitelů.
                                      Časákem jsem šlahl do první police co byla po ruce no možná to byl aj chlaďák s jogurtama a jel dom.
                                      Myslel jsem,že nějakej charakter pánové mají a k takto ubohejm krokům se nesníží no bohužel splet jsem se.
                                      Možná jim to pomohlo zvednout prodej jednoho čísla,ale přišli o mne, kterej kupoval každé číslo od začáku.
                                      A to jsem se nasral já, nechtěl bych vidět tvář mladýho rybáře,kterej přemluví tatu,aby mu to koupil.To zklamání musí nasrat dvojnásob.

                                        Nc@rpmaniak - Profil | Út 16.6.2009 23:28:23

                                        Některé články jsou zde zajímavé, neviděl bych to jako propadák možná naopak,,,, a že někdo napíše přijeli jsme nakrmili jsme a jeli domů, no nevidím na tom zase nic špatnýho. spíš bych byl vděčnejší a ocenil bych to, že si autor dal záležet a vlastní iniciativou veřejnosti podá zprávu o svých zážitcích a podělí se o ně,,, Osobně si nejvíce cenním článků od mladých dopisovatelů kteří se nebojí něco zveřejnit. Že zde častokrát nejsou k vidění ohromující úlovky, tak to mi absolutně nevadí... Kaprařina je radost ne pokus o světové rekordy ne;)... Vždyť spousta z nás zažije krásné zážitky u vody, tak se o ně podělte, leckdy je to srandy kopec;o))))

                                          Červené karty: Pvl, judas.d