Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nvitold - Profil | Út 16.6.2009 23:25:49

hooligans >> Nebylo. Psal jsem to 14.6 a to se ještě nové číslo neprodávalo, takže to bylo k poslednímu:-) Čtu to se zpožděním.
Jinak by bylo zajímavé položit k hlasování otázku: "Šla kvalita čtiva dolu?" Určitě by se odpovědi nepřekrývaly.

    Nmarphoo - Profil | Út 16.6.2009 20:14:15

    Ted ctu nove cislo a je docela zajimave.

      NDejF - Profil | Út 16.6.2009 20:11:11

      je to šaškárna ... zase kvalitní články jako bejk ... přijeli jsme, zakrmili, nachytali jsme a jeli jsme domu ... tomu řikám úroveň ... a ještě ten Hejlov k tomu ... luxusní čtení použitelné leda tak v nouzi, když neni po ruce lopuch :-)))

        Nmarphoo - Profil | Út 16.6.2009 20:07:47

        Ja odebiram Kapri svet hrozne me zaujal a spojenim s kapr magazinem by mohl dostat jeste vetsi grady :-D

          Nhooligans - Profil | Út 16.6.2009 20:05:47

          vitold- to bylo v předešlem čisle

            Nvitold - Profil | Ne 14.6.2009 23:30:18

            Co říkáte na článek "TAKTIKA KRMENÍ". Mně se zdá, že se jim popletli slovíčka. Cituji: "Čím méně volné návnady bude kapr moct sežrat, než sklapne past, tím více bude kapr naší nástraze důvěřovat." Může si to takový časopis dovolit otisknout?

              NTulo - Profil | Ne 14.6.2009 20:36:38

              Fery >> tam by se našlo více nepovedenych kousku))

                NFery - Profil | Ne 14.6.2009 20:35:56

                Tulo >> v pohodě:-)..seriál o DRY paste považuju taky za hodně nepovedený ze strany časopisu..

                  NTulo - Profil | Ne 14.6.2009 20:28:49

                  Fery >> posledni chápu,ale v předposledním myslím ještě byla dree paste)))P.S:jen žert neber to osobně.

                    Nhooligans - Profil | Ne 14.6.2009 20:25:26

                    Uvidime :-)

                      NFery - Profil | Ne 14.6.2009 20:23:08

                      hooligans >> třeba se stane zázrak a jo..taky se nejdřív zeptám..poslední dvě čísla jsem si ovšem už nekoupil:-(

                        Nhooligans - Profil | Ne 14.6.2009 20:21:48

                        Fery- ptam jestli to ma tedka to cilso cenu koupit :-)

                          NFery - Profil | Ne 14.6.2009 20:13:14

                          hooligans >> ty to ještě kupuješ?:-)

                            Nhooligans - Profil | Ne 14.6.2009 20:12:26

                            už ma někdo nove čislo?

                              NMatesJ - Profil | Út 19.5.2009 14:34:20

                              Kub8nec -jj,Ken T. pouziva Betain i misto praciho prasku aby vonel prirodne

                                Nkaprbijec - Profil | Út 19.5.2009 8:57:12

                                Ahoj kolegové ! Nedá mi to a musím napsat. V poslední době se mi zdá, že úroveň KAPRa tak nějak trochu upadá. Mám všechny čísla od prvního a těch prvních 6 čísel bylo fakt super, ale teď už to není ono. Asi by to chtělo něco víc. Sám za sebe uvádím, že bych přivítal víc článků z českých vod. Ta cizina mě zas tak nebere, ale taky si jí rád přečtu. Takže vzkaz pro pány redaktory: SAKRA CHLAPI - UVEDLI JSTE NA TRH DOBROU VĚC A TAK ZACHOVEJTE ÚROVEŇ A BOJUJTE !!!!!!!! Držím Vám palce a věřím, že to zvládnete. Petrův zdar všem !

                                  NKubánec - Profil | Út 19.5.2009 8:05:04

                                  Jo a ještě se tešim na článek Kena T. U těch se vždycká zasměju... :-D On už je taková betainová sypací legenda...

                                    NKubánec - Profil | Út 19.5.2009 8:00:54

                                    A můžete mi někdo prosím ukázat na (aspoň) srovnatelnej časopis u nás?
                                    Poslední číslo jsem včera koupil a letmo přečet. Docela dobrej článek je od Michala Kučery, mladej Danau je taky slušnej. Vltavskou kaskádu jsem viděl na DVD a SMS čet tady (nebo na stránkách Michala). Zbytek dojedu dneska a je mi jasný, že to bude klasika. Přijel jsem a něco jsem chytnul. Pak možná obalení kuličky v čemsi na sto způsobů. Ale já si to rád přečtu. :-)

                                      Nhooligans - Profil | Ne 17.5.2009 18:38:01

                                      Pavča-souhlas Alijna Danau...se mi taky libil

                                        NPavča - Profil | Ne 17.5.2009 12:55:41

                                        Z druhého čísla mě zaujaly pouze "Kořeny Alijna Danau" a je pravdou,že přibývá nenápadně reklamy.Jak už tu někdo psal,rovněž absolutně přecházím články typu Háromfa,Merenye a pod. Zajímá mě dění zejména u nás,maximálně články s technickými radami a nápady.Kapr byl fajnovej časopis,teď to trochu upadlo.Uvidíme,co dál!Nevím,jestli to pan Jelínek už sám dál nezvládal,ale je to rozhodně škoda!Kapr byl prostě Kapr!

                                          Červené karty: Pvl, judas.d