Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nbik kapr - Profil | Ne 17.5.2009 12:43:46

kobr.d >> líbí se mi a proto do něj pišu jako muže kdokoliv jinej i ty. Vydej svuj časopis třeba se chytne pak zjistíš že to tak jednoduché neni.A když tam budu mít článek bude se mi líbit ještě víc...DDDD

    Nkobr.d - Profil | Ne 17.5.2009 12:39:46

    bik kapr >> že tobě se líbí,protože do něho píšeš zprávy od vody a chystáš si tak pole pro článek? :o))))

      Nbik kapr - Profil | Ne 17.5.2009 12:34:23

      Kapr a Kapři svět se mi líbil a nějaká ta reklama mi tam vubec nevadí bez toho by nemohli existovat.

        Npjarmil - Profil | Ne 17.5.2009 12:06:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        clanek SMS bylo v tomto cisle momentalne to nejhorsi co mohli otisknout.. radsi bych tam misto toho videl reklamu.. clanek naprosto o hovne..

          Nkalaban - Profil | Ne 17.5.2009 10:01:38

          V pátek sem si koupil nové číslo a musím říct, že oproti minulému vydání, které mne hodně zklamalo, je toto výborné! Ovšem nutno podotknout, že "Kapří svět" kvalitativně silně zaostává a není v něm co číst. Paradoxně tam je nejčitivější reklama.....:o))

            Nbighorn - Profil | Ne 17.5.2009 9:43:59

            Když vyšel první Kapr, říkal jsem si konečně časopis, který budu schovávat a jednou s toho bude docela hezká kniha pro syna.Vážení redaktoři zamyslete se, poraďte se, ale honem rychle s tím něco dělejte, nebo příští topnou sezonu skončí v propadlišti dějin- v kotli.Jinak souhlasím s Honzou-Carpkillerem, asi bych konstatoval totéž.

              Nhooligans - Profil | Ne 17.5.2009 8:44:19

              ???

                Nmládě - Profil | Pá 15.5.2009 13:24:57

                Mně se ta SMSka také líbila, bylo to něco nového...

                  NCerebro - Profil | Pá 15.5.2009 13:03:04

                  hooligans >> Ten se mi právě líbil nejvíce(ačkoliv už jsem ho kdysi četl), je to něco nového a hlavně aktuální reakce těch lidí, a ne zkroucený úhle pohledu po uplynuté době.

                    Nhooligans - Profil | Pá 15.5.2009 13:00:19

                    Tak jsem si ho dnes koupil........ale nic moc .Hlavně članek psany formou sms ..

                      Nhunter 1 - Profil | St 13.5.2009 13:21:52

                      Jak se na to dívám a čtu to tak to je hotový konec časopisu.Ještě dočtou lidi s předplatným a hotovo.

                        Nhooligans - Profil | St 13.5.2009 12:56:00

                        Jsem zvědavej na patek až si ho prolistuju...

                          NCerebro - Profil | Út 12.5.2009 21:52:59

                          Jo teď mě to až došlo komentoval jsem Červnové číslo které ještě není v prodeji ale jako předplatitel ho mám už od pondělí a prodávat se začne až asi v pátek. Tak aby nedošlo o omylu!!!

                            Nk-70 - Profil | Út 12.5.2009 16:37:25

                            kuman & JRT >> kuman >> ty jo....já jsem wůl :-) no nic....okamžitě to musím napravit....

                              NMichalM(štikař)™ - Profil | Út 12.5.2009 11:53:10

                              Kubánec >> Přesně.

                                NKubánec - Profil | Út 12.5.2009 11:52:27

                                MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> Nekupuj. A osobne myslim, že na trhu je spousty mnohem víc reklamních letáčků. A ani jeden z nich se obsahem a kvalitou zpracování rovnat nebude. Já kupuju a články z Merenye přeskakuju.

                                  NMichalM(štikař)™ - Profil | Út 12.5.2009 11:49:28

                                  Kubánec >> Pokud něco platím, tak chci odpovídající kvalitu a ne reklamní letáček. Myslím že není těžké to pochopit. A ohánění ať napíšeme lepší článek mě nechává ledově klidným na to se snad nedá ani reagovat, vyšli z kůži na trh tak ať se perou. Mně taky nikdo nedá nic zadarmo a za poloviční služby mi nikdo nezaplatí..

                                    NKubánec - Profil | Út 12.5.2009 11:49:15

                                    Bobajz >> Přesně tak. To je v pořádku.

                                      NBobajz - Profil | Út 12.5.2009 11:46:02

                                      Kubánec >> Podívej se,každý má nárok na svůj názor.Pokud se mi něco nelíbí,tak si to přece nebudu kupovat.

                                        NKubánec - Profil | Út 12.5.2009 11:43:35

                                        Tak ať každej z vás napíše jeden "slušnej" článek o kaprařině a pošle ho do redakce! Určitě se tim kvalita "výrazně" zlepší. Samej kvalitní pisálek je to tu... :-)

                                          Červené karty: Pvl, judas.d