ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

Nosud - Profil | St 20.8.2014 17:06:13

Kajman60 >> kdyby tam byla ta sestřička co rádá mladé kluky tak bych se tam zastavil :-D

    NKajman60 - Profil | St 20.8.2014 13:56:18

    osud >> To potřebuješ fakt take vypolstrovane? A co slepit nafukovaci lehatka ...pjet kusu...ty čtyry jako dokola,,,jako mantinely na stojaka do praveho uhlu...chceš nakres?..namaluju..

      NKajman60 - Profil | St 20.8.2014 13:52:28

      Kalma >> Tož,,sranda ,ni? Doufám že -osud ze mě není smutný..:-)) Se v tych madracach nevyznam, bo chytam enem velke ryby , co se do nich nevlezu-)))

        NDart Ness - Profil | Út 19.8.2014 16:43:09

        osud >> OK

          Nosud - Profil | Út 19.8.2014 12:57:55

          Dart Ness >> tu mám , tu nechci je slabá něco silnějšího jak je plovoucí a pod

            NDart Ness - Profil | Út 19.8.2014 7:02:28

            osud >> Je to tahle,od Carp Systemu.Bral jsem ji před 4 lety u Radima v Havru.Hodně málo používaná Stačila by ti?

              NKalma - Profil | Út 19.8.2014 0:21:09

              Kajman60 >> :))))))))) to by se jeden pochcal:))) Kde Ty na to chodíš?

                NKajman60 - Profil | Po 18.8.2014 16:48:30

                osud >> ...........nechápu,,pak se stav k ženě do práce(už s tam byl)), a dá ti vyřazené ortopedické lůžko aji s madraců..:-))) :-))

                  Nosud - Profil | Po 18.8.2014 16:42:01

                  David Fuzia >> účel to asi těžko bude splňovat při síle materiálu cca 7 milimetrů......to je jen aby člověk obešel řád na soukromáku, ale o rybu mu nejde

                    NDavid Fuzia - Profil | Po 18.8.2014 16:40:03

                    osud >> kup v Baumaxu tu rohožku co se dává pod vanu. Jen to skladné a učel to splní.

                      NDart Ness - Profil | Po 18.8.2014 16:16:48

                      osud >> Máš SZ

                        Nosud - Profil | Po 18.8.2014 16:10:45

                        Prosím nemáte někdo podložku pod ryby k prodeji za rozumný peníz v dobrém stavu?Děkuji

                          NMilan 66 - Profil | So 16.8.2014 12:30:42

                          David Fuzia >> se ti povedlo! :-):-):-)

                            NPYTLAKS - Profil | So 16.8.2014 12:27:05

                            David Fuzia >> .-)

                              NDavid Fuzia - Profil | So 16.8.2014 12:22:44

                              PYTLAKS >> :-) a bruslařka se podívá na cypa který neumí chytat:-)

                                NPYTLAKS - Profil | So 16.8.2014 12:13:22

                                David Fuzia >> nestraším,vše je možné za chalupů mi teče pstruhový potok,kdo myslíš,že na něm profituje?betonáři,jinak kolem baťáku taky udělali cyklostezku,ne kvůli penězům,ale třeba z babic do uherského jedeš po rovince a bezpečně,pro nás rybáře je to samozřejmě špatně,ale když ryby neberů,tak se aspoň podíváš na pěknů bruslařku:-)

                                  NDavid Fuzia - Profil | So 16.8.2014 12:04:57

                                  PYTLAKS >> nesrtaš, už ted sem na prášky s te cyklostezky.

                                    NPYTLAKS - Profil | So 16.8.2014 10:11:31

                                    David Fuzia >> nezapomeň,že v naší banánovce je možné vše

                                      NDavid Fuzia - Profil | So 16.8.2014 9:14:06

                                      PYTLAKS >> tak toho se nebojím:-) žerky jsou hodně velké sousto na takový záměr. A kdyby se tak stalo tak fakt nevím, asi bych pověsil přívlačák na hřebík do obyváku

                                        NPYTLAKS - Profil | So 16.8.2014 9:02:23

                                        David Fuzia >> kde je psáno,že črs musí dostat vody do nájmu?dnes platí,kdo víc platí ten bere