ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

Okuník - Profil | Po 1.9.2014 11:32:36

račet >> WR-9 (štuker) - 31.8.2014 20:42:52 >> No ten pravý se ozval :-)

    WR-9 (štuker) - Profil | Ne 31.8.2014 20:42:52

    Okuník >> žalovat se nemá a ty ho laskavě nenaváděj:-)

      Michallos - Profil | Ne 31.8.2014 20:13:36

      Okuník >> Ahoj,nevím jestli mě někdo viděl či neviděl,ale přijeli přes kopec takže ti na mě vidět asi nemohli a proti řádu jsem nic nepáchal...no číslo na toho pána RS mám tak uvidíme,ale asi ho nechám být,protože stejně by se mu nejspíš nic nestalo :-( beztak by byl zvednut pouze palec a udělalo by se " tytyty".měj se a dej těm ostrým více zabrat:-) M.

        Okuník - Profil | Ne 31.8.2014 12:29:32

        Michallos >> Zdar lovče, to muselo být na bonz, neviděl tě někdo jak si ho vytáhnul? Nic jiného mě nenapadá, ale je to na stížnost. Přesně jak píše Kalma všechny rovným metrem.

          Kalma - Profil | So 30.8.2014 21:25:05

          Michallos >> Naprosto s Tebou souhlasím, kontroly ano( třeba každý den), ale všem ROVNÝM metrem!!!

            Michallos - Profil | Pá 29.8.2014 21:41:47

            PYTLAKS >> to pochybuju vzhledem k té vegetaci nemohl poznat kdo to byl...:"-((

              Michallos - Profil | Pá 29.8.2014 21:40:37

              Luk_L >> dobrý nápad to mě nenapadlo,možná to pořeším.díky M.

                PYTLAKS - Profil | Pá 29.8.2014 20:02:01

                Michallos >> třeba to byli známí,tak se na to vyprdli:-)

                  Luk_L - Profil | Pá 29.8.2014 19:54:58

                  Michallos >> mas cislo v povolence, muzes si stezovat ci jen poukazat na spatnou cinnost. Na druhou stranu...... nevim ma to cenu? Aby jsi nemel jeste hur.

                    Michallos - Profil | Pá 29.8.2014 19:40:48

                    Luk_L >> jako víš jak jsem rád když se kontroluje a rád bych to viděl pořád u vody (myslím RS) ale takto? :-( hm to mě trochu naštvalo a právě když dál na louce byli již ti tebou zmiňovaní...měj se a ať ti berou

                      Luk_L - Profil | Pá 29.8.2014 19:32:01

                      Michallos >> asi vypadas podezrele :-) nevim jak u ostatnich, ale ja obchazim vetsinou cely breh kde nekdo je. A Polaci uz nadavaji.Perla je kolik maji ceskych listku. To se musi videt. A vse vydano v MO Karvina. Jen pro zajimavost.

                        Michallos - Profil | Pá 29.8.2014 19:27:12

                        Zdar rybolovci:-) tak včera se mi konečně povedl mírový candát (49) ze sedmi chycených, pro rýpaly jsem ho pozval na večeři domů,ale píšu hlavně kvůli zvláštnímu systému kontrolování rybářů RS.Chytal jsem pod biologickým rybníkem (u roury) a bylo zhruba 19:30,když ve směru od kostela přijelo auto a přišli mě navštívit dva kolegové (asi otec a syn) a z otce se vyklubal porybný,což mi vůbec nevadí kontroly schvaluji (do téhle doby vše v pořádku),ale přijde mi opravdu zvláštní že zkontroloval pouze mně a další rybáře co seděli na bočním břehu ( na druhém fleku a pak na louce) jakoby neviděl:-((přitom tam byly zasakované ryby...doufám že takto neprobíhají kontroly po celé přehradě...jeden rybář a jede se dál....tak zdar M.

                          Luk_L - Profil | Pá 29.8.2014 19:19:49

                          placak >> co treba se o to pokusit standartne pod kostelem?? Nic tim nezkazis. Ale pak hod fotku.

                            miwal - Profil | Pá 29.8.2014 19:17:04

                            placak >>
                            Nejspíš do vody. :-)

                              placak - Profil | Čt 28.8.2014 9:35:03

                              Hoj... chlapi chci zavezt bojku... kam na sumecka ? Muze nekdo napsat .. dik

                                osud - Profil | Pá 22.8.2014 13:05:07

                                Kajman60 >> lůžko odvolej sestřičku přivolej

                                  Kajman60 - Profil | Čt 21.8.2014 17:34:05

                                  osud >> ........tak to lůžko a tu sestřičku mám odvolat???:-))))

                                    osud - Profil | Čt 21.8.2014 16:33:02

                                    podložku už mám objednanou, takže dík těm co chtěli pomoci.

                                      osud - Profil | St 20.8.2014 17:39:40

                                      Kajman60 >> že bych rád i fotečku :-D

                                        Kajman60 - Profil | St 20.8.2014 17:31:20

                                        osud >> ........ti to domluvim:-))))))))