ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

NDavid Fuzia - Profil | So 16.8.2014 8:53:55

PYTLAKS >> řeku Moravu a švédsko bych taky jednou chtěl navštívit. Proč by neměla Mo Lučina dostat dekret? To je zas nějaký vtip?

    NKreja - Profil | So 16.8.2014 8:29:22

    Michallos >> kdybys chodil jen na těrlo tak by jsi byl na zero zvyklý

      NPYTLAKS - Profil | So 16.8.2014 0:14:28

      David Fuzia >> čau davide,to víš,spisovatelsky plodný jsem už by na základce:-))s rybama už je to horší,protože mám třetího potomka a nestíhám jezdit moc po rybách,ale jezdil jsem hodně,každý víkend na dyji nebo moravě,taky ve švédsku,žermanice se taky konaly,ale protože byly v rámci svazové povolenky a co ty?jak se vede až se povede?budeš jen na žermánkách?až mo lučina nedostane dekret,tak pak půjdeš kde?ironie:-)

        NDavid Fuzia - Profil | Pá 15.8.2014 21:38:28

        PYTLAKS >> cau, spisovatel. 35 000 zapisu na mrku :-)))))))))) Co ryby stihaš?

          NKalma - Profil | Pá 15.8.2014 21:12:51

          Dart Ness >> Tak to jsi šťastný muž, já si už na to pomalu začínám zvykat i když je to celkem deprimující:-((( Jak píše "Michallos", kdyby aspoň plotička, ale ani prd:-((( Tak si toho važ, že se Ti daří:-)

            NVojtio - Profil | Pá 15.8.2014 21:12:14

            Zdar,tak my vcera 4 candáty,největší cca 35 :)),kapr 44 a jeden rozjezd,že se z cívky kouřilo,zásek a pink.

              NPYTLAKS - Profil | Pá 15.8.2014 20:20:20

              migrific >> a co bys dělal kdyby mo lučina žermanice do hospodaření pak nedostala?

                NMichallos - Profil | Pá 15.8.2014 12:12:45

                Dart Ness >> Pod rybárnou v zátoce zhruba v polovině...M.

                  NDart Ness - Profil | Pá 15.8.2014 9:14:02

                  Kura,chlapi,kaj ste seděli ......... ? To se mi stalo snad jednou...

                    NMichallos - Profil | Čt 14.8.2014 21:44:09

                    Kalma >> mně se to stalo letos prvně a dosti mě to šokovalo,vždy jsem dokázal vyfídrovat aspoň plotičku nebo ouklej,ale dneska asbsolutně mrtvá voda:-((

                      NKalma - Profil | Čt 14.8.2014 21:26:16

                      Michallos >> Tak to nejsi sám. Já naprosto to samé za 6hod. ani ťuk!!! Na 2 feedery vyzkoušeny snad všechny nástrahy co mám (a že jich mám dost) a špička se mi pohla max. větrem:-((( Ale i to k tomu patří, jenže mi se to letos už stalo po několikáte:-(((

                        NMichallos - Profil | Čt 14.8.2014 20:33:53

                        Tak dneska se mi povedla první letošní absolutní nulo,to že se mi feeder ani nepohne se mi snad ještě nikdy nestalo,ani ouklej ani....prostě nic 5 hodin na prázdno:-( Zdar M.

                          Nraďula - Profil | Po 11.8.2014 15:53:59

                          osud >> Ten je fakt frajer, žádná sračka.

                            NHunter 1 - Profil | Ne 10.8.2014 13:52:23

                            Dart Ness >> já na Olešnou nechodím tak ti to nepovím...:-))

                              NHunter 1 - Profil | Ne 10.8.2014 13:51:02

                              FockeWulf >> Lépe bych to nenapsal....tenhle stát sere na lidi jak se dá ale co se týká financí z EU tak to je jiná.To se křičí do světa,lidí!!!budete mít cyklostezku!!!!hurá!!!

                                NFockeWulf - Profil | Ne 10.8.2014 13:38:34

                                No fajn, další tunel z EU. Jak jsem tu četl, je to tu dost rozděleno. Osobně si myslím, že to nepřinese vůbec nic, kromě namaštění kapes stavebních firem a pár ouřadů, co tu soutěž na zhotovení budou organizovat. Sleduji Soběšovice už hezkých pár desítek let. Chcípl tam pes a chcípat bude dál. Mi to nevadí, je tam teď i klid. Ale cyklostezka turistický ruch nespasí, projede se pár cyklistů a zmizí, místním to fakt nepřinese nic. Jen se zas vybetonuje kus přírody.
                                Jednoho mého kamaráda, asi trefí šlak, povede mu to přímo kolem chalupy. Tak to může prodat ještě teď, pak to nekoupí nikdo.

                                  NDart Ness - Profil | Ne 10.8.2014 12:28:21

                                  Kajman60 >> On ještě žije? :-D

                                    NDart Ness - Profil | Ne 10.8.2014 12:27:55

                                    osud >> Nech bejt a buď rád :-D

                                      NDart Ness - Profil | Ne 10.8.2014 12:27:31

                                      Hunter 1 >> Já ho dlouho neviděl (drandit na kole-jako obvykle)....

                                        NHunter 1 - Profil | Ne 10.8.2014 12:15:20

                                        petrro >> Tak to potom Ota Pavel psal o rozbíjení atomů a štěpení jádra...