ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

Npetrro - Profil | Ne 10.8.2014 11:44:14

Hunter 1 >>
Promiň, ale nepochopil jsi ironii o nedotčených vodách, vím, že oproti nim, jsou Žermanice ještě ve zlatě..... zatím. Já jsem začal rybařit o 10 let dřív, takže mě učit srovnávat nemusíš.

    NHunter 1 - Profil | Ne 10.8.2014 11:42:02

    Kajman60 >> jo jo cyklomrdka tu bude jen proto aby se opět někdo opeřil na fondech té pojebané mafiánské EU!!

      NKajman60 - Profil | Ne 10.8.2014 11:38:24

      Hunter 1 >> ...no za třicet pět roků co chodím i na Ol. jsem jich poznal víc. Většina -in memoriam... (...na druhou stranu, oni zas můžou napsat to samé o mě((nás))..tkzv. -demokraticky..))):-)) Se*me na Ol..diskus je o cyklomrdce co přináší do obcí "dvacátéprvnístoletí"...jinak by tam žili jak v pravěku...:-))))

        NHunter 1 - Profil | Ne 10.8.2014 11:28:56

        Kajman60 >> :-)))No ten by tu měl mít svoji vlastní rubriku..

          NKajman60 - Profil | Ne 10.8.2014 11:24:12

          Hunter 1 >> Cyp je to ...a ne legenga...sem ho pod gagorem tež kdysi držel.

            Nosud - Profil | Ne 10.8.2014 11:23:08

            Dart Ness >> zdar pane, po dlouhé době jsme se shodli :-D No vidíš nemůžeme si pokaždé padnou do náruči, nedávno jsem si to u tebe pohnojil a teď jsem to alespoň anuloval.

              NHunter 1 - Profil | Ne 10.8.2014 11:21:17

              Kajman60 >> Jak to tu vidím tak on fakt bude legenda ale né v dobrém...:-))))

                NKajman60 - Profil | Ne 10.8.2014 11:18:26

                Hunter 1 >> .....Volňas už tolik nechlampe, ...bo tolik velkých kaprů už nechytá...už je všecky prochlastal...:-)))))))))))))))))))))))

                  NHunter 1 - Profil | Ne 10.8.2014 11:15:04

                  Dart Ness >> to je vypatlanec že většího nenajdeš!!:-)))A kolikrát dostal přes hubu??To nespočítáš:-)))To jsem taky viděl jak v kině z první řady...

                    NDart Ness - Profil | Ne 10.8.2014 11:08:39

                    Hunter 1 >> Jójó - Volný,to je teda "LEGENDA" ........ (teď nevím,jestli se mám smát nebo brečet).

                      NČenda1969 - Profil | Ne 10.8.2014 11:06:58

                      petrro >> něco tak omezeného a tupého jsem už dlouho nečetl

                        NHunter 1 - Profil | Ne 10.8.2014 11:01:24

                        petrro >> Nedotčených vod jako Olešná???Ty ses musel asi posrat nebo co??Co to tu meleš??Začal jsem rybařit v roce 1982 a na Olešné tak vím o čem mluvím.Dokud se neobjevil boilíz tak tam byli kapři jak hovada.Sám na vlastní oči jsem viděl jak se velcí kapři odváželi na mopedech a na kolech a prodávali se po hospodách za 200 korun.Poptejse na debila Volného kterému smrdí robota a ryby prodával aby měl na chlast.A nejen on znám pár takových kteří kapra nafotili a pak ho zabili.Dneska je ta voda bez velkého kapra a funguje to tam jak spížírna.Nasype se hodně kaprů a vylape...Hotovo pět.A Baška??To je to samé jak přes kopirák.Než napíšeš něco tak se aspoň někoho zeptej.....

                          NDart Ness - Profil | Ne 10.8.2014 10:56:11

                          Michallos >> Souhlas!

                            NDart Ness - Profil | Ne 10.8.2014 10:55:42

                            osud >> Žeby jsme se shodli? :-D

                              NDart Ness - Profil | Ne 10.8.2014 10:54:44

                              migrific >> Žermanky samostatné MO? To se doufám ještě dlouho nestane! Nehodlám kupovat 5-tery papíry (a myslete si o mě kdo co chce) - Ještě nějaký další (-----) co se chce osamostatnit?

                                NDart Ness - Profil | Ne 10.8.2014 10:52:04

                                petrro >> No ty jsi komik jak noha - prej nedotčená voda Baška,Olešná....to nemá cenu komentovat.....

                                  Nosud - Profil | Ne 10.8.2014 10:12:57

                                  Michallos >> já bych začal pytlačit na všech vodách a dělal bych takovým schválně bordel u vody protože by mi pěkně zničili celou rybařinu tak bych jím to pěkně oplatil.to jsou opět zase sobecké názory takových co asi neznají jiné vody

                                    NMichallos - Profil | Ne 10.8.2014 9:49:50

                                    osud >> Maximální souhlas s tebou nebo spíše s tím co jsi napsal.Tlachaj tady nesmysly,to by se mohly všechny MO odtrhnout a osamostatnit ne?to by asi pro některé bylo nejlepší řešení,ale to bych s rybačkou skončil,protože zabednit se na jedné vodě,nebo všude platit jak ... to fakt ne, toť můj názor.Zdar!!!

                                      Nosud - Profil | Ne 10.8.2014 8:08:45

                                      migrific >> kdyby byla MO Lučina Samostatně hospodařící organizace tak od nich odcházím. To jako budu chtít na těrlice zaplatím hostovačku, pojedu na odru zaplatím hostovačku a pod? To je největš blbost. Bordel by byl pořád stejný.uvědomte si lidi, že každý není jak vy že sedíte jen na žermankách ale krása je právě v té rozmanitosti.Mám krajskou tak vím že si klidně zajedu kdekoliv jinde.Jasně pokud MO Lučina samostatně hospodařící tak ale povolenka max 400kč dospělý protože mě okrade o další vody.

                                        Nmigrific - Profil | Ne 10.8.2014 7:53:43

                                        Žermanky potažmo MO Lučina už dávno měla učinit kroky, aby to byla somostatně hospodařící organizace. Byla by šance (žermanky ) je někam nebo někde posunout, tak tady jen tlacháme, řešíme, zda-li je místní rybář lepší než přespolní, nadáváme si tady a řešíme blbosti . Pokud obce budou chtít cyklostezku, budou ji mít, jen si myslím, že k řízení bude přizván kraj ( myšleno svaz ), ten nás má totál v háji, jim to bude jedno, kudy a jak daleko to povede od vody, jejich jedinou starostí jsou členské příspěvky a jak je následně prohospodařit ( rozkrást ). Kdyby byly žerky samostatné, už by se místní organizace mohla nějak bránit, říci si své stanovisko a podmínky, ale my s OV v zádech ? To si obce udělají jak budou chtít a nás, rybáře a defakto rybářskou organizaci budou mít víte kde.