ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO33%

B) NE65%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 46 čtenářů.

NKajman60 - Profil | Čt 7.8.2014 10:33:59

Dart Ness >> ..vidím že ty kurvy z MÚ FM se činí...místní a rybáři se mají na co těšit...Olešnou sprasili totálně. Pokud by se dali majitelé sousedících pozemků do -kupy, podali odpor proti výstavbě jako účastníci stavebního řízení, mohli by uspět se zamítnutím,,přinejhorším s několikaletým spožděním. Starostové dotčených obcí na to serou, nechcou si vrchnost na "vyšším úřadě"(konšelé) rozházet-((((

    NDart Ness - Profil | Čt 7.8.2014 9:57:53

    Koukám,že se máme na co těšit :-( Jestli to bude stejná kurvárna jako kolem Olešné,tak potěš koště.......

    Cyklistická stezka okolo vodní nádrže Žermanice

    Magistrát města Frýdku-Místku, odbor územního rozvoje a stavebního řádu, oddělení stavebního řádu (dále jen "stavební úřad"), jako stavební úřad příslušný podle ust. § 13 odst. 1 písm. c) zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, (dále jen "stavební zákon") a jako místně příslušný správní orgán podle ust. § 11 odst. 1 písm. b) zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "správní řád") doručuje v souladu s ust. § 144 odst. 2 správního řádu a v souladu s ust. § 92 odst. 3 stavebního zákona rozhodnutí o prodloužení platnosti územního rozhodnutí o umístění stavby "Cyklistická stezka okolo vodní nádrže Žermanice" na pozemcích parcelní číslo 264, 241/4, 148/4, 155, 154/17, 173/3 v katastrálním území Dolní Soběšovice, parcelní číslo 391/4, 372/2, 487 v katastrálním území Pitrov, parcelní číslo 1049/1, 672/7, 590/1, 584/3, 1057/1, 598/1, 984/1, 1047/3, 1080/2, 1080/1 v katastrálním území Dolní Domaslavice, parcelní číslo 1042/1, 1064/2 v katastrálním území Horní Domaslavice, parcelní číslo 682/1, 702, 425/2, 425/3, 425/5, 434, 456, 457/1, 463/6, 686 v katastrálním území Lučina, parcelní číslo 574/1, 574/2 v katastrálním území Žermanice, účastníkům řízení dle ust. § 85 odst. 2 stavebního zákona veřejnou vyhláškou.

      NKkubek - Profil | Po 4.8.2014 7:28:13

      V pátek jsem byl na Žermankách a super chytačka. Já šel po štice, ale ta mě ignorovala. Kolega za 3 hodiny chytání 8 kaprů kolem 40. A pak od 9ti jsme šli na candáta oba. Já měl jeden výjezd se seknutím do prázdna a na druhý jsem vytáhl candátka kolem míry. Takže docela dobrá chytačka.

        Nkikin xD - Profil | St 30.7.2014 15:52:58

        Tak zítra jedem na 8, nebo 9 dní na Žermanice :-) Doufám, že něco pochytáme no :-)

          NMichallos - Profil | St 30.7.2014 12:42:05

          Fario >> co jsem se vrátil z dovolené tak jsem ještě na rybách nebyl,ale tam na zatopeném lomu se povedlo toto:-))rovných 63cm a plave dál,na gril šli dva okolo 45:-)ryb tam bylo spousty a v docela slušných velikostech...nebyl to revír.

            NFario - Profil | St 30.7.2014 10:13:37

            Michallos >> Musí se pochlubit.Ne? PS: Jak Ti rybičky berou?

              NKreja - Profil | Út 29.7.2014 21:04:30

              Michallos >> no jo chtěl jsem všechny "potěšit"

                NMichallos - Profil | Út 29.7.2014 20:30:41

                Kreja >> tož jardo dáváš to do všech diskusí...tyy chceš abych začal závidět?anebo se mám stavit rovnou na řízek:-))

                  NDavid Fuzia - Profil | Út 29.7.2014 19:23:05

                  Kreja >> to o tom si můžu nechat zdát. Sem byl ve středu, směr podolánky a 4 praváky tak sem to nakrájel a na druhý den byla půlka samá housenka:(

                    NKreja - Profil | Út 29.7.2014 19:12:02

                    David Fuzia >> čau košů máme šest a jsou jak golfové hole od jedničky po šestku neboli od průzkumníka po supermaxi .. jinak jo já mám jen dva košíky máma se s tím nechce tahat tak raději nosí nůši ale zase se nechce nechat fotit .. jinak na lehké podráždění za dvě vycházky přes 120 praváků

                      NDavid Fuzia - Profil | Út 29.7.2014 19:05:14

                      Kreja >> Krása. Chodíš už pro jistotu se dvěma košíky. Já když vycházím jen s jedním tak se mě doma smějí:-) bo sem nikdy nenazbyral ani pul koše

                        NKreja - Profil | Út 29.7.2014 18:49:51

                        dnešní úlovek lesní náplast za to že jsem letos nechyt ani malého candoše

                          NMartin - Havířov - Profil | So 26.7.2014 12:29:38

                          kowy >> no a to je další prasárna. Hojd všichni jsme si rovni.

                            Nkowy - Profil | So 26.7.2014 10:23:07

                            Martin - Havířov >> je to pořád dokola, nedostatečné kontroly a pak se divíme co se u vody děje, na jednom úseku Labe udělali před týdnem zátah, výsledek 26 sebraných povolenek, skoro vše za lov přes čáru nebo lov na 3 pruty, po třech dnech měli 2 hříšníci papíry zpět, hold protekce je sv.ňa.

                              NHunter 1 - Profil | So 26.7.2014 10:20:48

                              Polčis >> to ti nepovím...já u toho nebyl

                                NPolčis - Profil | So 26.7.2014 10:15:56

                                Hunter 1 >> Pěkná fish;-)Prívlač?

                                  NHunter 1 - Profil | So 26.7.2014 10:12:40

                                  Jsou na Žerkách takoví kluci....kolega na slezské hartě 92 cm...

                                    NPolčis - Profil | So 26.7.2014 10:03:51

                                    Já tam taky včera nechal bordel.Mladej hodil rapalu na strom. :-D:-D

                                      NMartin - Havířov - Profil | So 26.7.2014 10:00:28

                                      Hunter 1 >> nedostatečné kontroly, nedostatečné tresty a absolutní lhostejnost těch lidí, kteří to dělají.

                                        NPolčis - Profil | So 26.7.2014 9:56:37

                                        Hoši,kdo z vás včera vláčel v zátoce mezi hrází a Lučinou?