ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO33%

B) NE65%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 46 čtenářů.

NHunter 1 - Profil | So 26.7.2014 9:49:29

smike >> jo jo pod kostel jezdí největší prasata,oni si říkají tu je les tu se to ztratí.....co já tam posbíral bordelu a na druhý den to samé...:-(((

    Nkikin xD - Profil | Čt 24.7.2014 23:27:41

    Díky za info ;)

      NVojtio - Profil | Čt 24.7.2014 23:09:28

      Zdarec,tak dnes na candáty,jeden rozjezd,ale kdo ví,jestli né úhoř....jinak vedle přišel týpek s ženou,byl tam 3h a šel s kapříkama 47,49.Dnes jsem tam byl asi jediný na candáty,všichni na kapry a celkem jim to šlo.

        Nsmike - Profil | Čt 24.7.2014 22:25:18

        kikin xD >> zdar.my byli pod kostelem a jenom nasadovi kaprici.vedle nás kolega na candata bez potahu

          Nkikin xD - Profil | Čt 24.7.2014 22:15:16

          smike >> Na těrlicku jsem měl 2 takové pytle :( Jinak se chci zeptat, zítra jedu na žermanice an víkend, myslíte, že v noci se vyplatí víc chytat kapry, nebo candáty ? .) děkuju za každou normální odpověď :)

            Nsmike - Profil | St 23.7.2014 23:05:24

            Uklizejte si po sobe do prdele ten bordel! Dneska 50 l pytel plny na jednom fleku pod kostelem, aby se tam dalo chytat.:-(

              Nosud - Profil | St 23.7.2014 16:54:02

              Ahoj pánové, mám v merku tento úsek Olše ( od bodu 1 po bod 2), poví mi někdo něco bližšího? Třeba ta polní cesta od mostu kolem vody je sjízdná , bez zákazu atd..... Jak to tam je s hloubkou má cenu tam jet na kapry či fousáče. Vím nejlepší je se přesvědčit na vlastní oči, ale mám to dost z ruky tak abych pak nejel domů. Jde mi o to že chci vzít s sebou 5ti letého a 3letého syna na víkend , tak nechci s nimi projít kilometry a pokud by to šlo měl bych rád kousek od sebe auto, kdybych musel kvůli dětské hlouposti narychlo odjet. Jak je to tam s čistotou vody dá se tam koupat protože bych těžko děti udržel u vody aniž by tam nemohly. Děkuji za každou informaci

                NBarina.t - Profil | Ne 20.7.2014 15:53:18

                Čenda1969 >> Dík, myslel jsem si, že tak nějak to bude.

                  NČenda1969 - Profil | Ne 20.7.2014 14:33:46

                  Barina.t >> Zdar, zákaz tam skutečně je. Občas tam projede auto PČR, ale ještě jsem neviděl, že by někoho stavěli.

                    Nnadrazak - Profil | Ne 20.7.2014 11:34:48

                    Petr pravil,že pojedete v 17.30 vlakem s kolama a naspět z kopečka budete šlapat. Posedíme, popijeme a na kole to půjde jedna radost.

                      NBarina.t - Profil | Ne 20.7.2014 11:14:24

                      Jo jo, vím Filip volal. Doufám, že Peťu přesvědčím, že to kolo fakt není dobrý nápad. Mám už teď z toho panickou hrůzu. Chcu jet vlakem.

                        Nnadrazak - Profil | Ne 20.7.2014 10:34:55

                        Nazdar Tome. Kluci byli asi včera nevím jestli pojedou ještě dnes. Nebyl jsi náhodou taky. Jinak ve středu u nás na chatě. Martin

                          NBarina.t - Profil | Ne 20.7.2014 9:02:11

                          Zdravím pánové, chtěl bych se zeptat jestli náhodou někdo nevíte jak je to s vjezdem auta od toho velkého parkoviště u hráze kolem takové te závory, která je trvale zvednutá. Je totiž na ní napsáno, že vjezd je povolen jen s povolením ou Soběšovice. Já vždy parkuju na tom velkém a pak šlapu, ale auta se tam prohání jak na autodromu. Přeci jen by bylo lepší mít ho trošku blíž u sebe protože těch navalených a různých existencí je tam teď přes léto hodně a vždycky jdu k auto se strachem co se s ním dělo. Díky za odpověď.

                            NDart Ness - Profil | Pá 18.7.2014 23:21:21

                            Kreja >> Do (_!_) to je krása... :-)

                              NMichallos - Profil | Pá 18.7.2014 20:30:01

                              Kreja >> to je v poho zítra jedem stejně na dovču na týden do kunčic pod ondřejníkem tak tam snad něco najdu:-))

                                NKreja - Profil | Pá 18.7.2014 18:18:30

                                Michallos >> můžu ale to ti nepomůže když nevíš kam zabloudit protože rostou jen na určitých místech navíc přes víkend to zase všechno zaschne v tom vedru

                                  NMichallos - Profil | Čt 17.7.2014 21:19:49

                                  Kreja >> tož stroft tě chce stopovat,tak mně bys to mohl napsat rovnou do SZ kde jsi to všechno našel ne? :-)))

                                    NKreja - Profil | Čt 17.7.2014 19:39:47

                                    Michallos >> já nechyt ještě letos ani malého candátka tak tady máš dnešní odvetu.. a za boleny taky

                                      NMichallos - Profil | Po 14.7.2014 21:16:21

                                      Tak dneska spousta bolínků,pár candátků,bohužel všechno v malých velikostech,ale konečně jsem viděl zase okouna 40+ takže tam stále jsou:-))jen doufám že vydrží shovanej do podzimu:-)Zdar M.

                                        NDart Ness - Profil | Po 14.7.2014 15:24:27

                                        David Fuzia >> Tvoje volba :-)