ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO33%

B) NE65%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 46 čtenářů.

NDavid Fuzia - Profil | Po 14.7.2014 14:56:08

Dart Ness >> kurňa, já je všechny pouštím!

    Nosud - Profil | Po 14.7.2014 13:17:49

    CarbY_97 >> jak psal někdo níže pokud budeš mít pořádek nebudeš dělat hluk a ohně jak na pálení čarodějnic tak by to mělo být v pohod. Mám sice bivak, ale sem tam když vezmu obě svoje děti na noc k vodě jdu pod biologický hned pod parkoviště a mám podlážku protože tam nenarvu 3 lehátka, máme malinký gril cca průměr 30cm máme pořádek děti sice neumí byt jak myšky ,ale nikdy problém nebyl. člověk musí být trochu pokorný ,když něco porušuje a chtěl by se domluvit. Myslím že se slušnosti vstřícnosti s pořádkem a bez hluku by to mohlo byt v poho.Přeji úspěšný lov. Kapr nebo dravci?

      NCarbY_97 - Profil | Po 14.7.2014 8:17:01

      Skvělé, děkuji :)

        Nsmike - Profil | Po 14.7.2014 8:03:20

        CarbY_97 >> pokud kolem toho stanu nebudeš mít bordel, oheň a tak, určitě to vadit nebude

          NCarbY_97 - Profil | Po 14.7.2014 7:57:22

          Myslíte, že když si na Žermanicich pod biologickym postavím na jednu noc stan, že to bude někomu vadit ? Nebo ať nespím někomu na pozemku. Děkuji za odpověď! ! :D

            NDart Ness - Profil | Po 14.7.2014 6:59:36

            David Fuzia >> :-D Vypadá to,že se namnožili,tak bych v tom neviděl problém...:-)

              Nšampáno - Profil | Ne 13.7.2014 20:44:59

              David Fuzia >> Nevěděl jsem ,že Žermanice jsou soukromý revír.

                NDavid Fuzia - Profil | Ne 13.7.2014 19:53:30

                Bolenožrouti, jak vás potkám v moji zátoce, tak s vás budou blechy lítat:-)

                  Nčeman 29 - Profil | Ne 13.7.2014 19:01:02

                  osud >> Tak jelikož mi přijde trošku zvláštní si brát na jídlo právě rybu jako je bolen .....no mysli si o mě co chceš ,to jestli pro někoho lobuju nebo ne ? není to žádné tajemství ,věci mají kvalitní tak proč né ,něco ne ...klasika :) Jen se uklidni ve výrazech myslím že není třeba sprostých slo ,to že jsem napsal jeden komentář o tom že mi připadne otázka na fleky jako nesmysl a že poukážu na to jak to u vody vypadá (druhý komentář nebyl vůbec mířen na Vslovacek ale obecně ) ?
                  Asik máš špatnej den ,tak se zněj vyspi nebo si dej nějaký prášek,myslím že mám na tyto věci oběktivní názor a jen napíšu to co druzí ne ,ale pokud máš na mě takový to názor ? vyvracet ti ho nebudu

                    NKajman60 - Profil | Ne 13.7.2014 18:50:14

                    ....................ježišikristepanenkomáriakristov​anoho....teď fakt nevim komu dat -libi-)))))...tak dam kačerovi001, za to ,že nenechava papirky po zemi-)))) Zdravim Viktore, i když mě nemaš rad..:-))))

                      Nosud - Profil | Ne 13.7.2014 18:39:38

                      čeman 29 >> říkal jsem že reagovat nebudu ale...........např toto v diskusi těrlická..................čeman 29 - Ÿ Ne 6.7.2014 17:08:50
                      Diskuse: Těrlická přehrada - aktuálně !!!!
                      Čenda1969 - 6.7.2014 10:04:45 >> Když berou ..je třeba brat že ............
                      NIC VE ZLÉM ALE LOVEC MĚL NA TO PRÁVO!taky ryby neberu protože je nežeru tedy krom dravců, ale chodím z 95%ˇna kapry!!! lovec si zakoupil povolenku a dodržoval řád. K jeho fotografii jsi mohl napsat pěkný úlovek gratuluji ...........ale ty sis musel rejpnout že.....tak samo jako v tomto případě viz níže tak příště drž hubu nebo si prsty strč do nosa uši prdele a nemačkej klávesnici .......že komentuješ vercajk je fajn hodně lidi se něco doví asi ti něco prošlo rukama myslím žes dokonce byl prodejce v shopu jestli si dobře pamatuji dnes bych ale tvé komenty bral s reservou když lobuješ za Kordu

                        Nčeman 29 - Profil | Ne 13.7.2014 18:19:27

                        osud >> Já a rýpu ? sis mě asik s někým splet né ? :)) Píšeš z patra ,a kdybys je tak moc četl tak se hlavně dočteš mé komenty k vybavení :))

                          Nosud - Profil | Ne 13.7.2014 18:13:35

                          čeman 29 >> děláš z toho kovbojku, jako kdybys sám nevěděl že z pohledu z tvého místa jaká je úspěšnost že bude chytat ty samé ryby, může to házet úplně jinde nemusí mít ani echo.Jak víš že nemá bivak a pruty proklatě nízko, třeba dělá u vody větší pořádek jak ty a uklízí i po ostatních.......celkem hodně čtu tvé příspěvky a myslím , že by ses měl vrátit tam odkud jsi přišel .......z jihu moravy a z bystřičky.....tam si zales do křoví mezi komáry a buď strážce svého tajemství......proto poslední rok mám k mrku nenávist..lidi jako ty jen rejpou smějou se druhým a pod....nemám radu , nechci radit tak držím hubu....pokud máš potřebu přispívat k jakémukoliv dotazu a připomínce najeď si novinky.cz a registruj se v diskusích, tam je takových habakuk .... nehodlám dál komentovat tvou případnou odpověď ,protože to nespadá do této diskuse a zbytečně to tu zasírá tak jako tvá poslední odpověď.

                            Nčeman 29 - Profil | Ne 13.7.2014 18:13:30

                            kaca001 >> Napsal jsem to jak jsem napsal ,přeber si to jak chceš

                              Nkaca001 - Profil | Ne 13.7.2014 17:39:26

                              čeman 29 >> Co je špatného na pártystanu :-)to abych byl dobrej rybář musím mít bivak od Nashe a vidle 15 cm od země ,taky sebou na ryby vozíme "párty stan "který máme před bivakem :-)a nezůstane po nás ani papírek o nějakém kraválu ani nemluvím !

                                NKalma - Profil | Ne 13.7.2014 17:16:25

                                čeman 29 >> 1. Z čeho usuzuješ, že tam "Vslovacek" bude dělat jak píšeš pártystany? 2. Nikdo po Tobě nechtěl, ať sděluješ svá top místa, ale stačilo napsat zhruba kde se oplatí a kde ne (když tam nikdy nebyl). 3. Když někomu prozradíš své místo, tak to jednoznačně znamená, že od té doby tam bude bordel? Nebuď najivní!!! Nehledě na to, kolik takových míst za rok najdeš, kde nešlápla lidská noha abys je nemusel prozrazovat?
                                Podívej, máš na to svůj názor, já ho respektuji, nechceš radit, tak neraď a stráž si svá nikým neobjevená místečka, ale přece nemusíš reagovat posměšně na to, když se tady (i když naivně) někdo zeptá! To je to co mě štve!!! Tak nereaguj a nech ho, třeba se někdo najde, kdo mu poradí. Tolik asi vše z mé strany. Ať se Ti daří.

                                  Nčeman 29 - Profil | Ne 13.7.2014 16:39:19

                                  Kalma >> A třeba tě nenapadlo proč si to lidi chrání ? podívej se jak to u vody vypadá ! Příště než začneš vypisovat tyhle hlášky tak se podívej na současnou situaci ,myslím že já ani nikdo ostatní není zvědavý na pártystany atd ,Druhá stránka je ta že sety ,,tajná" místa vesměs chrání záměrně ,mě osobně hledat si nová místa baví ,a když jej najdu a úspěšně tam chytám ryby .....proč by tam měl přijít někdo k hotovému ? ber v potaz všechny strany mince ....

                                    Nkikin xD - Profil | Ne 13.7.2014 15:57:03

                                    ...jen ne na to místo.

                                      NKalma - Profil | Ne 13.7.2014 15:52:22

                                      čeman 29 >> možná proto, že MRK původně sloužil k tomu, aby si rybáři pomáhali, poradili, nebo si vyměnili své zkušenosti a né pro to, aby se tady druhým vysmívali!!!! Taky jsem vstoupil na MRK s tímto očekáváním, ale realita, která tady funguje mně z toho velmi rychle vyvedla!!! No a přirovnání k nadržené babě viz. "raďula" to už je fakt ubohost!!! Chraňte si svá tajná místečka a třepejte se strachy, aby vám tam náhodou někdo nevlezl a nechytl kapříka +35cm. Úspěšný lov chlapci:))
                                      Aspoň, že jsou tady chlapi jako "Hunter 1" nebo "osud" atd., kteří rádi a nezjištně poradí!!!

                                        Nkikin xD - Profil | Ne 13.7.2014 15:48:18

                                        osud >> To mě nenapadlo, díky :-) Jinak, vím, jak to tam vypadá, jezdím tam celkem často :-)