Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nsp1ke - Profil | St 8.7.2009 17:31:57

    Baldis >> starka4 >> myslíš, že když tu otázku položíš dvakrát za sebou, tak se šance na odpověď zdvojnásobí?:-D
    Jak jsem psal, sumíci jdou malí a bójku jsem ještě nedával, protože se mi nepovedlo chytit žádnou slušnou plotici nebo malýho cejna (ale v noci pukání slyšet není). O candátech nic nevím.

      NBaldis - Profil | St 8.7.2009 11:26:38

      Zdar pánové a dámo, chystám se začátkem září na 14 dní na Bítov, co myslíte, budou letos sinice a nebo díky větší vodě bude letos klid. Ptám se Vás jako znalců místních poměrů.

        Nstarka4 - Profil | St 8.7.2009 8:27:59

        ahoj mate nekdo aktualni zpravy jak to vypada se sumcema a candatama u bitova?

          Nstarka4 - Profil | Po 6.7.2009 18:08:00

          ahoj chci se zeptat jak to vypada se sumikama a candatama okolo Bitova ?

            Nsp1ke - Profil | Po 6.7.2009 16:22:40

            Zdravím! Zrovna jsem přijel v Vranova po týdnu a skutečně se během týdne i okolo Bítova voda zakalila, což ale přimělo aspoň některý cejny padnout konečně ke dnu a začít trochu baštit. Záběrů sice dost málo, ale když, tak cejn 40+. Dokonce se mi povedl i jeden cejn malý (nepamatuju, že bych na Vranově kdy nějakého chytil). Víc jsem houbařil než chytal ryby, ale navečer bylo dost záběrů od menších úhořů a sumečci do 40cm.

              NKorda - Profil | Po 6.7.2009 14:00:27

              Jak piše lesák ja z obdobných míst hlasím bída děs s rybama, ale za to praváků mám plnej koš.Rostou i kolem chaty:-)))

                Nlesák - Profil | Ne 5.7.2009 22:13:18

                Zdravim,zpráva z Lančováku=voda na koupání a plno hub,ale ryby v nedohlednu.

                  Nmishak - Profil | So 4.7.2009 16:04:44

                  Čerstvá zpráva z Vranova, na soutok dorazilo bahno a i záběry od úhořů ustaly.Uvidí se co bude navečer

                    Ndino2 - Profil | So 4.7.2009 9:41:19

                    Řeka teče do přehrady jako kafe,i když už hladina klesla

                      Nvranka - Profil | So 4.7.2009 9:20:48

                      mishak >> mluvila jsem s manželem a říkal, že kromě pár malých sumíků nic nejde, ale plave po hladině hodně bordelu, snad nám ženské osádce, která tam vyráží v pondělí se něco zadaří ulovit

                        Nmishak - Profil | So 4.7.2009 8:43:38

                        vranka >> Ahoj,kluci sedí přímo v soutoku Dyje a Želetavky kousek od vysočanskýho mostu.Hlavně nezapomeň rousnice ti hadi jdou jak ještě nepamatuju :-)

                          Nvranka - Profil | So 4.7.2009 8:22:15

                          mishak >> jejda a kdepak? v pondělí tam jedu na celý týden a pokud jsem slyšela, tak kolem Farářky je to stále ještě kalné

                            Nmishak - Profil | So 4.7.2009 7:55:07

                            starka4 >> Včera jsem volal klukům a není to zas tak strašný,ale jelikož stoupla voda je to s kaprama bída.Ale hadi pořád koušou a mám zprávy i o nějakých sumcích.Ne giga ,ale něco nad metr se pochytalo

                              Nstarka4 - Profil | Pá 3.7.2009 20:55:24

                              mishak >> a je to tam kalny nak hodne?

                                Nmishak - Profil | Čt 2.7.2009 14:52:08

                                Pod hradem Bítov je voda kalná

                                  Nftipalek - Profil | St 1.7.2009 22:14:33

                                  o víkendu byla voda na haťáku nádherně čistá....

                                    Nsp1ke - Profil | Út 30.6.2009 13:06:02

                                    starka4 >> okolo Babky je voda pořád čistá, jen bordel na hladině

                                      Nstarka4 - Profil | Út 30.6.2009 12:34:09

                                      ahoj chci se zeptat jak to vipada s vodou u bitova je to kalny?

                                        Nteoretik - Profil | Ne 28.6.2009 19:47:06

                                        Dyje kalná až za Farářku, Želetavka je jako kafe a na soutoku se tlačí do Dyje, od soutoku dolu je voda čistá, foťák s náma nejel tak obrázky nejsou

                                          Ndraveček - Profil | Ne 28.6.2009 12:51:13

                                          Tak jsem si projel Vranovskou přehradu na výletní lodi a opravdu to tam máte velmi krásné.