Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | Út 19.5.2009 14:38:38

    Jezdí tuším z Haťáku a je z Moravských Budějovic

      Nvranka - Profil | Út 19.5.2009 14:07:47

      mishak >> pokud mluvíš o stejném porybném, kterého já myslím, tak máš pravdu

        Nmishak - Profil | Út 19.5.2009 13:43:21

        sp1ke >> To ježdění a prosvěcování vody má za účel oslepit oukleje a jednoduše chytit do podběráku,pak je používají jako nástražní rybky.Je to hnus a porybnej tam ted jezdí dost často .A to i dvakrát deně.Bohužel,ale ve špatnou hodinu.............

          Nhalibud4 - Profil | Út 19.5.2009 12:35:48

          Ozzy Osbourne >> Celkem to tam ujde.Sumici od 70-140 cm.chytám je tam na bojky.Na zahájénou tam budu.

            Nvranka - Profil | Po 18.5.2009 22:26:05

            sp1ke >> myslím, že pytláci jsou všude, ale nedá se tak přesně říct, kde jich je víc nebo míň

              Nsp1ke - Profil | Po 18.5.2009 22:21:26

              vranka >> nemyslel jsem to tak, že všichni jsou pytláci, to rozhodně ne, asi jsem to špatně formuloval... myslel jsem to spíš tak, že jejich koncentrace je na Vranově o dost větší :)

                Nvranka - Profil | Po 18.5.2009 21:42:16

                sp1ke >> nehaž všechny do stejného pytle

                  Nsp1ke - Profil | Po 18.5.2009 21:34:37

                  mishak >> Teď v sobotu jsem koukal na párek místních pytláků jak v 11 večer vyjeli lodí k nezastavěnému pobřeží s velmi výkonným osvětlením - nejprve na několika místech zastavovali (zřejmě sklizeň prutů) a potom téměř půl hodiny jezdili kolem pobřeží a na volné vodě a prosvěcovali vodu z mně neznámého důvodu. Musím z vlastní zkušenosti a s politováním říct, že hlad místních rybářů po rybách je opravdu enormní v porovnání s jinými revíry... ale to asi není žádná novinka :)

                    Nvranka - Profil | Po 18.5.2009 20:22:12

                    mishak >> tak my až tento víkend, předtím jen kapříky s kotvičkama a nějaké cejny

                      NKrichot - Profil | Po 18.5.2009 20:03:49

                      Rád bych poprosil všechny, kdo má fotky ryb z Vranova, jestli by mi něaký neposlal... Ne sumce na štaflích, děkuju..

                        NKrichot - Profil | Po 18.5.2009 19:46:05

                        Ať žije Vranov...

                          Nmishak - Profil | Po 18.5.2009 19:36:16

                          vranka >> my už lapáme jako nikdy už třetí víkend,bohužel ted bude pauza.Nej hady máme dva nad 80cm a to 82 a 85cm.Rybky opravdu skvěle koušou ,ale bohužel i pytlákům..............

                            NBaldis - Profil | Po 18.5.2009 15:29:47

                            starka4 >> Povolenka se dá koupit na Bítově přímo v kempu na recepci

                              Nvranka - Profil | Po 18.5.2009 15:06:14

                              mishak >> hrach, ale pochytali jsme ještě malé kapříky, karasy, úhoře, byl to moc fajn víkend

                                Nmishak - Profil | Po 18.5.2009 15:02:53

                                vranka >> parádní ryb co zkously???My tam už máme násadáky a parádně jsme si zachytali hady.

                                  Nstarka4 - Profil | Po 18.5.2009 6:58:44

                                  kakr >> ne diky ja tam zavolam

                                    Nhanz.333 - Profil | Ne 17.5.2009 23:38:44

                                    neporadi někdo nakou chatu na vranově

                                      Nsp1ke - Profil | Ne 17.5.2009 23:38:42

                                      hanz.333 >> já jsem chatař, takže jsem nikdy na přehradě nebydlel v pronajaté chatě ani v penzionu a popravdě řečeno ani v okolí žádné neznám. Podle mého názoru není problém vybrat si ubytování v kterékoliv části přehrady (v kempech, chatách, penzionech) podle vzdálenosti od vody a ceny. Pokud jsi všestraný rybář, zachytáš si tam kdekoliv a pokud chceš na kapry, tak jeď jinam, toť moje rada.

                                        Nhanz.333 - Profil | Ne 17.5.2009 23:24:11

                                        sp1ke >> a neporadil bys něco ja too tam vubec neznam totiž kde jezdiš ty

                                          Nvranka - Profil | Ne 17.5.2009 23:12:27

                                          a tenhle je den po té