Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nvranka - Profil | Ne 17.5.2009 23:08:42

    jeden trofejní od kamaráda

      Nkakr - Profil | Ne 17.5.2009 21:01:53

      starka4 >>
      hale, co tak vzít telefon, zavolat tam tomu chlapovi? Je to na Tebe moc složité??

        Nstarka4 - Profil | Ne 17.5.2009 20:49:59

        kakr >> hale a da se koupi i jen tejdeni tam u toho chlapa?

          Nkakr - Profil | Ne 17.5.2009 17:10:18

          starka4 >>
          Nevím zdali o vykendu, ale předpokládám že o víkendu ano. Jak jsem psal níže, doporučuji se předem telefonicky domluvit..

            Nstarka4 - Profil | Ne 17.5.2009 16:49:41

            kakr >> hale a tam se to da koupit u tech chlapu i o vykendu?

              Nkakr - Profil | Ne 17.5.2009 9:38:26

              starka4 >>
              Seznam prodejců povolenek

              Členové MRS si povolenky mohou zakoupit pouze ve své domácí MO. Nečlenové MRS si mohou zakoupit povolenku v libovolné MO nebo na následujících místech:

              Pavel Krajíček Dyje 15, Bítovská zátoka "Horka", novinový stánek
              Pouze od 1. července do 31. srpna! tel. 602 755 265
              Vlastimil Perna Zámecká 202, 671 03 Vranov nad Dyjí tel. 603 568 560
              Sekretariát MRS Soběšická 83, 614 00 Brno (bližší info pan Kotulan) tel. 605 150 977

              Doporučuji se domluvit telefonicky.

                Nstarka4 - Profil | Ne 17.5.2009 8:29:47

                ahoj prosim vas da se nekde u bitova sehnat tydeni hostovacka na moravu?

                  Nhanz.333 - Profil | So 16.5.2009 19:40:29

                  nebyl někdo v chatě u permonika

                    Nhanz.333 - Profil | So 16.5.2009 19:40:08

                    sp1ke >> noo ptal ale nikdo žadnou chatu nebo penzion nepordil

                      Nhanz.333 - Profil | So 16.5.2009 19:39:26

                      teoretik >> noo chtěl bych na kapry popřipadě naky sumik

                        Nteoretik - Profil | So 16.5.2009 19:30:49

                        To taky záleží na tom, jakou činnost chceš na dovolený provozovat.

                          Nsp1ke - Profil | Pá 15.5.2009 22:06:22

                          hanz.333 >> neptal ses tady na tohle už několikrát?

                            Nhanz.333 - Profil | Pá 15.5.2009 18:00:18

                            čaute nevite kde nejlip na dovolenou koncem černvna n vranově jake misto by ste poradili

                              Nsp1ke - Profil | St 13.5.2009 14:42:43

                              taky se na Vranově letos vykulily monstrózní veverky

                                NDoktor - Profil | St 13.5.2009 11:54:28

                                To nemůžu prozradit, ale už teď dokupuji pevnější pletenku a novej prut s mulťákem !!!

                                  Nboyscout - Profil | St 13.5.2009 11:50:22

                                  Doktor >> kde se to monstrum přesně vyskytuje? Rád bych tam letos párkrát zajel i s lodí, tak abych se té nebezpečné oblasti raději vyhnul :-)

                                    Nsp1ke - Profil | St 13.5.2009 11:45:55

                                    Doktor >> už se tam nikdy ve vodě nebudu cejtit bezpečně...

                                      NDoktor - Profil | St 13.5.2009 7:11:06

                                      Vranovský monstrum.

                                        Nteoretik - Profil | Út 12.5.2009 21:23:22

                                        Semtam se něco oběsilo, ale nedá se říct, že by to bralo. A přestaly záběry od karasů.