Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nvranka - Profil | Út 12.5.2009 15:37:23

    Korda >> mě to říkal taky známý co tam byl, pravda bude asi tak uprostřed

      NKorda - Profil | Po 11.5.2009 22:09:25

      vranka >>Dnes mi volal známej co tam má chatu a popisoval mi co se tam dělo:-)

        Nvranka - Profil | Po 11.5.2009 21:51:39

        Korda >> pokud vím, tak o víkendu nešlo ani tam nic

          NKorda - Profil | Po 11.5.2009 21:44:15

          sp1ke >> No slyšel jsem dnes, že na Penkýřkách jede masařina o 106 momentálně:-)))

            Nsp1ke - Profil | Po 11.5.2009 21:38:47

            Korda >> no s cejnama je teď konec a u nás v půlce přehrady to začne být o něčem až tak od půlky července.. po zahájení bude hlavně čas dravců:)

              NKorda - Profil | Po 11.5.2009 21:25:12

              No koukám, že nahoře to jede.U nás na jezeru u hráze zatím totálni mrtvola a po cejnech není ani vidu.Po několika letech vím že na cejna č i kapříka je tam ještě dost času někde kolem zahájené na dravce přišli i cejni atd .Jinak do té doby pusto a mrtvo.Tak že relaxujem u ohně a atd:-))

                Nsp1ke - Profil | Po 11.5.2009 21:00:31

                Zkoušel jsem o víkendu bílou rybu, ale naprosto bez odezvy. Povedlo se mi chytit pár rousnic, tak jsem večer nahodil 2 pruty a povedl se sumčí puberťák - 95cm zhruba. Krásnej boj na měkkým proutku...
                Jinak bylo viděl opravdu hodně lovících bolenů, ale po chlebu mi žádnej neseknul :-P
                tady je ten sumík

                  Nmishak - Profil | Po 11.5.2009 19:36:24

                  U nás to taky bývá touto dobou strašná bída.Loni jsem měl prvního kapříka až 20 června.Doufám ,že brzo začnou zobat ti kvůli kterým tam jezdím..mě se nemusej bát :-))

                    Nlesák - Profil | Po 11.5.2009 19:05:26

                    A já zatím nevím,protože jedu teprve zítra.Ale v Lančováku to určitě nebude žádná sláva jako obvykle v tuhle dobu.Takže udělám nezbytné(oprava lodí,dřevo, aj) a hurá na Podhradí nebo na Želetavku 1,když tvrdíte,že jdou úhoři.
                    Ozzy Osbourne: Pokud chceš sumce na vláčku,tak od 1.9.je povolena hlubinná přívlač od hráze až po bítovský most.Na hlubinku dnes dostaneš koupit spec.woblery či třpytky vč.lanek.Já osobně používám obyč. třpytku tvaru rybky vel.oukleje.Koupil jsem ji ještě za dob "krále klacka",stála tuším 6 Kčs,ale funguje dodnes! V každém případě ti od 1.9. ubyde bojek,natrénuješ si veslování,ale pokud něco chytíš,tak to bude stát za to!!!

                      Nzalmor - Profil | Po 11.5.2009 17:45:22

                      Jeden kapr 69cm jinak hromada cejnu a boleni na rohlík kolem 50cm. Hezký prodloužený vikend.

                        Nvranka - Profil | Po 11.5.2009 15:53:35

                        mishak >> ahoj, no my se teda nemůžeme pochlubit, takovými dobrými úlovky, ale byli nějací cejni a kapříci ( věřšinou s kotvičkama ), ale máme zážitek se sumíkem, který se celkem pěknou dobu před náma projížděl až pod udicema, malý nebyl

                          Nmishak - Profil | Po 11.5.2009 15:19:09

                          Tak jsem prodloužený víkend strávil opět na chatě.Zažili jsme neuvěřitelnou chytačku.Celkem jsem chytili šst úhoři nej měl 85cm zbytek kolem 65cm a jedno mimi kolem půl metru.Na rohlík boleny kolem 60cm a prvního kapříka.Za tu dobu co tam jezdím takových víkendů moc nebylo.Jakpak jste dopadli Vy ostatní vranováci?????????????

                            NOzzy Osbourne - Profil | Ne 10.5.2009 19:13:49

                            sumčí přívlač na vranově máte s tím někdo skušenosti viděl jsem že v letních měsících je přehrada doslova zaminovaná bojkama tak mě zajímá jestli se věnuje někdo tomuto způsobu lovu sumce letos bych to chtěl skusit poprvé hlavně mi prosím poradte jakou nástrahu

                              Nlesák - Profil | Po 4.5.2009 18:24:15

                              A v Lančováku a Stříbrňáku? Standartní situace=ticho po pěšině.Snad jen úplně vzadu se chytají karasi?!. Kde se tam vzali jen tuším,protože jsem tam v životě žádnýho nechyt.Tudíž proto jezdím na Podhradí na řeku a tam jdou velký plotice a krásně vybarvený podoustve.

                                Nmishak - Profil | Ne 3.5.2009 18:03:12

                                Tak jsem se vrátil z chajdy.Začali pěkně papat úhoři a kapříků,ale mini velikostí se okolo taky pár chytlo.Co mám zprávy tak čím blíž přítoku tím je to s kapříky lepší.Jakožto každý rok.My jsme zkoušeli dát na háček cokoli,krmení taky hodně,různý hloubky,ale prostě se nám zdárně vyhýbali.A to jsme zaminovali celou šíři toku....

                                  Nmishak - Profil | Ne 3.5.2009 17:57:08

                                  zalmor >> krasavec,gratuluji.Dej nějaký podrobnější info o rybce...děkuji

                                    Nzalmor - Profil | Čt 30.4.2009 18:52:24

                                    Korda >> Přesně tam... a tohle dneska na rohlík dva kusy 49cm a 51cm

                                      NKorda - Profil | St 29.4.2009 21:52:36

                                      zalmor >> Tak že zase tam jak minule??

                                        Nzalmor - Profil | St 29.4.2009 18:42:02

                                        Korda >> Děkuji je to osobák 80cm velká radost!

                                          NKorda - Profil | St 29.4.2009 17:09:53

                                          zalmor >> Tak ses nakonec dočkal-Gratuluji!:-)