Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nzalmor - Profil | St 15.4.2009 19:21:48

    lesák >> Jasně kapříci zvážení změření zapsáni a puštěni zpět vodě jen mi jich bylo trochu líto takoví špunti malí a celý život se tahat s jehlou a na konci štítek, snad to má nějaký smysl. Byli tam na farářce na podzim vysazení i větší kapři nebo jen ti špunti 30cm. Doufám že při slosováni vyhraju ten Mercedes Sklasu :-)

      Nlesák - Profil | St 15.4.2009 17:59:16

      zalmor >> Ti kapříci se tam dávali z důvodu pozorování přírustků a migrace ryb loni na podzim právě jen na Farářku.Takže jsi doufám splnil povinnost vyplývající z bližších podmínek! Jinak MRS MO Znojmo by měla mít v nejbližší době své www.stránky(říkali to na schůzi),takže čísla kotviček lze posílat i elektronicky(budou tam prý na to kontakty).Adresu výhledově upřesním.

        NKorda - Profil | St 15.4.2009 8:55:48

        zalmor:No mě tam začali kapři žrát koule až někdy od půlky května ne li později.Nejvíc v červenci.Myslím, že jste měli dobré dobroty:-)) Mě z těch sladkých tam nejvic fungovala kombinace ze směsi-Ultraredfish + Ananas N-BA,ale pak i masové kombinace při delším krmení.

          Nzalmor - Profil | St 15.4.2009 1:11:13

          Korda >> No mi o tom povidej. Překvapilo mě kolik je tam označených kapru, s celkem 8mi chycených kapru měli 3 označení a byli všechni kolem 30cm. To by mě zajímalo co ta jehla se štítkem a cedulkou udělá sumcovi s trávením. Od kdy myslíš že je na boilies čas a com těm potvorám větším tak obvykle nejvíc chutná?

            NKorda - Profil | Út 14.4.2009 21:27:45

            zalmor >> Myslím že na kulky je tam ještě brzo:-))

              Nzalmor - Profil | Út 14.4.2009 21:03:20

              lesák >> Jazovická zátoka oblast farářka a nahazoval jsem na 48° 55´07.36" S 15°43´20.79" a máš to přesně... hezká lokalita co.

                Nlesák - Profil | Út 14.4.2009 19:35:54

                zalmor >> Zdravim. Jseš si jistej,že to je "Jazovická zátoka" neboli Jazovická farářka. Popiš mi prosím cestu,jak tam jezdíte.Možná se mýlím,ale řek bych,že je to jiná lokalita. Čau.

                  Nzalmor - Profil | Út 14.4.2009 18:47:41

                  Taky jsme na Vranově strávili víkend a bylo nádherné počasí. Chtěli jsme vyzkoušet kapry na boilies a nic. Chytali jsme na boilies od Mikbaits brusinka, maso a játra a pomeranč čokoláda a na 8mi prutech ani záběr za 5 dnu. Naštěstí jsme měli sebou i žížaly a strouhanku a rohlíky, to byl pak fofr cejni kolem 40cm ale i mnohem větší 2 dokonce 47 a 8 malých kapru všechno šlo zpět do vody až na 2 okouny 34cm. Oblast Jazovická zátoka. Moc rádi se sem někdy vrátíme.

                    Nmishak - Profil | Po 13.4.2009 15:09:49

                    Ahoj tak jsem dorazil po dlouhém víkendu z chaty.Voda měla dle echolotu teplotu 15stupínků.U nás je to touhle dobou s rybama špatný,ale i tak jsem si zachytali oukleje na bič až nás to nebavilo :-)))).Rousnice jsem neměl tak úhoř nebyl a kapříci ještě nějak nekoušou.Jak budu mít chvilku našupu sem nějaký fota.

                      Nskalka14 - Profil | Po 13.4.2009 12:06:06

                      kojhle >> jj oukleje do toho řežou...tenhle tejden bych chtěl zkušit mušku na ně..

                        Nkojhle - Profil | Ne 12.4.2009 20:35:07

                        Dosti plave binec,jako při povodních

                          Nkojhle - Profil | Ne 12.4.2009 20:31:10

                          All- Moje první letos + pár ouklejí jinak bída

                            NKorda - Profil | Ne 12.4.2009 13:34:10

                            Tak co už máte někdo nějakou první letošní rybku z Vranova??? Měřily jste teplotu vody?

                              NMaroš3310 - Profil | So 11.4.2009 13:09:44

                              Dring >> Jj.:))))

                                NDring - Profil | So 11.4.2009 9:53:27

                                Maroš3310 >> jen od videni, vzdycky provokoval Bendala az mu dal do drzky :)

                                  NMaroš3310 - Profil | So 11.4.2009 9:43:18

                                  Dring >> Včera mi s tím vyrazil dech Zbyněk Hyršt. Nevím jestli ho znáš. Má ve chvalaticích chalupu.

                                    NDring - Profil | So 11.4.2009 9:35:00

                                    vubec jsem to nevedel

                                      NMaroš3310 - Profil | So 11.4.2009 9:30:36

                                      Dring >> To jako nevíš??

                                        NDring - Profil | So 11.4.2009 1:10:33

                                        Vasek :-(

                                          NMaroš3310 - Profil | So 11.4.2009 0:45:36

                                          Kluci dmes jsem se dozvěděl velmi špatnou zprávu a to, že umřel hospodskej z chvalatic z restaurace od Václava 3tího. nevím kdo z vás ho znal, ale mě to celkem hodně zasáhlo. Já ho znal od svých 7 lat cca.:((( Hlavně Dring ví o kom píšu.