Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nbombardák - Profil | Po 30.3.2009 21:04:11

    boyscout >> Parkování se dá řešit na parkovišti u ,, Volarézy" což je příjemné vojenské rekreační zařízení, dá se využít na kvalitní stravování - aspoň v dřívější době době to bylo možné. Případně se dalo sjet dolů k vodě a jet do prava, na drzáka - zákazem, podél vody, cesta je betonová(panelová) k loděnici. Markantní je betonový skluz pro plachetnice a podel ní jet k chatě ZNZ Vyškov, kde bylo několik parkovacích míst. Většina těchto podnikových chat je využívaná pouze v době prázdnin a sezóna pro ně končí první, nebo druhý týden v září. Takže míst k parkování, je tady dost.Dno přehradního jezera je pomalu a postupně se svažující do dnes již jen naznačeného bývalého koryta, vázek je poskrovnu, ale je dobré použití loďky s možností lovu kolem břehů protější strany, s několika zlomy dna a božským klidem.

      NKorda - Profil | Po 30.3.2009 9:33:12

      boyscout >> Myslím že se dá parkovat u loděnice pod Volarezou a v listopadu už tam o policajty nezavadíš!!!

        Nmishak - Profil | Po 30.3.2009 7:24:26

        boyscout >> kemp je zjara a napodzim otevřenej,ale nejsem si jistej zda je volnej vjezd a zda by jsi neměl problém.Je to přece jen soukromej pozemek.Čemuž taky nasvědčuje to oplocení.Ale stoprocentně je volný parkoviště nad kempem,tam můžeš stát kdykoli mimo sezonu gratis.

          Nhanz.333 - Profil | Ne 29.3.2009 21:34:28

          kde myslite že sou nejlepši mista na tom vranově d někdo odkaz n nake ubytovani blizko vody to tam sadi kapry jenom jednou ročně a čim nejlip krmit sou tam vubec zvykli no bolies

            Nboyscout - Profil | Ne 29.3.2009 21:34:05

            Nevíte jak je to funguje v tom velkém kempu co je u hráze? Byl jsem tam jednou v září a ještě byla na bráně obsluha a vybírala. Jak to tam vypadá třeba v říjnu, nebo listopadu? Nechají to odemčené nebo to zamknou a šlus? Jde mi o možnost někde zaparkovat a nechat auto. Všude kolem jsou zákazové značky.

              Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 20:09:04

              Rozhledna se staví nad Bítovem směrem k hradu u restaurace Rumburak a vyhlídka nebo hláska či co to je, tak je z parkoviště od Corštejna nahoru do kopce lesem asi 300m odhadem.Nemineš

                Nkojhle - Profil | Ne 29.3.2009 20:01:17

                mishak - tak koukám že bylo na vranclu pěkně, Já tam valím až na velikonoce. Apropo kde je přesně ta rozhledna. dikes

                  Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:53:06

                  Ksk >> jasně chodí s švagrovou tak spolu i spíme :-)

                    NKsk - Profil | Ne 29.3.2009 19:51:24

                    mishak >> Toho jsem myslim viděl v lukově že?

                      Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:40:16

                      I Jarinátor byl v sedmým nebi..

                        Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:39:23

                        U vody bylo nádherně

                          Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:38:04

                          Dveře nejsou ,ale přeci jen se dá dovnitř juknout :-)

                            Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:37:01

                            Vase zprava

                              Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:36:01

                              Z hlásky je pěknej výhled

                                Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:34:36

                                I pejsek si zašportoval.........

                                  Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:32:54

                                  Ale počasí nám vyšlo bylo nádherně.........

                                    Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:30:57

                                    Cestička od Corštejna hlásce byla makačka..

                                      NKorda - Profil | Ne 29.3.2009 19:29:08

                                      Koukám pořád je to zakalený co.

                                        Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:28:23

                                        Vase zprava

                                          Nmishak - Profil | Ne 29.3.2009 19:26:52

                                          V sobotu dopoledne jsem vyrazil zkouknout Corštej a hlásku nad ním.Cestou jsem udělal pár fotek.