Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nmishak - Profil | So 31.1.2009 11:04:53

    jakub stary >> Mám nedaleko týto části chatu a trochu jsem to i projel s echem.

      Nvranka - Profil | So 31.1.2009 11:04:53

      mishak >> zkouším to i se sbirem a muchama, to je taky adrenalinek jednou se mě pověsili dav naráz, sice ne velcí ale byla to paráda

        Nmishak - Profil | So 31.1.2009 11:04:06

        jakub stary >> V týto části přehrady je to dost monotóní směrem od zátok je bahnitý dno u skal a břehu bez chat jsou jakoby štěrkový násepy.Na dně se dá nají občas nějaký haluze či keře po povodních.Jinak sumci se daj nachytat

          Nvranka - Profil | So 31.1.2009 11:02:51

          jakub stary >> každý úsek je jinačí, těžko ti posat jaký kde je

            Njakub stary - Profil | So 31.1.2009 10:59:16

            vranka >> no tak ja bych chtel vedet jak to tam s nima vipada .ja uz jako sumce chytam docela dlouho.chtel bych vedet jak je to tam se dnem?korita...?

              Nmishak - Profil | So 31.1.2009 10:59:14

              A rohlík to je na boleny do 60cm tutovka.Loni jsem tak chytal prvně a nestačil jsem se divit..

                Nmishak - Profil | So 31.1.2009 10:58:40

                vranka >> mě brali plandavky co lítaly hodně daleko a rychle vedený,ale jak píšu prostě na tu dálko to něšlo zaseknout.Další poznatek co mám tak musí být vlny to se dá taky bolen zblbnout.A co bývá nej tak je ouklejka na háček metr od ní mini spláveček a pustit ji at jede a většinou když najede k půlce tak je jasná to si ji brzo bolen najde a pak je záběr plnej adrenalinu.Je to jak útok žraloka.Bohužel mnohdy ji nedobere ,nebo ji rozmačká a vyplivne.

                  Nvranka - Profil | So 31.1.2009 10:56:56

                  jakub stary >> jestli tam jedeš poprvé, tak zapomeň na to, že přijdeš na to jak na sumíka

                    Nvranka - Profil | So 31.1.2009 10:54:30

                    mishak >> plandavka je hodně účinná, musíš jich mít víc druhů a častěji měnit a nejlepší je to z loďky, u břehu jsou opravdu jen menší kousky

                      Njakub stary - Profil | So 31.1.2009 10:54:26

                      mishak >> ja vim ale me to hodne zajima protoze ja tam jedu po prvi a chci vedet jestli to tam ma cenu.no jedu k tem dvoum zatokam.ke hradu ale chtel bych vedet s tema sumcema klidne i v okoli asi 1 km.

                        Nmishak - Profil | So 31.1.2009 10:52:38

                        Kterou část myslíš přesně pod obcí Bítov nebo pod hradem.A myslím ,že už jsem ti dřív odpovídal?!

                          Njakub stary - Profil | So 31.1.2009 10:51:44

                          chtel bych hlavne vedet jak je to tam se sumcema?

                            Njakub stary - Profil | So 31.1.2009 10:50:36

                            hale a byl ste nekdo u bitova na vranove?jak to tam vipada s rybama?

                              Nmishak - Profil | So 31.1.2009 10:50:29

                              vranka >> Na vláčku se mi daří pouze prťata do 30cm.Párkrát jsem dostal záběr na plandavku z velký dálky ,ale to prostě nezaeknu a ti kolem břehu mi na nástrahy kašlou.Poraď jak na ně.

                                Nvranka - Profil | So 31.1.2009 10:15:37

                                mishak >> v těch bolenech máš pravdu, podaří se nám každoročně na vláčku chytit přes 80, jinak většina kolem 50

                                  Nmishak - Profil | So 31.1.2009 10:11:46

                                  Každopádně o potenciálu Vranova nelze pochybovat.Ročně se tam chytí spousty ryb co stojí za zmínku.A třeba v bolenovi je tam určitě nějakej ten rekord,protože kousky co se prohání kolem břehů jsou úchvatný.

                                    Nmishak - Profil | So 31.1.2009 10:10:13

                                    teda Vranovska

                                      Nmishak - Profil | So 31.1.2009 10:10:01

                                      A možná je tam i lochneska :-)

                                        NVitali - Profil | So 31.1.2009 9:53:16

                                        tony.bobo : Jestli je sumec od pana Trnky tak to na 100% nevím, ale myslím si, že je to celkem velká pravděpodobnost

                                          Nvranka - Profil | Pá 30.1.2009 23:47:00

                                          Maroš3310 >> nic si z toho nedělej, nevadí mě to, no nejsem odvážná, ale vidět to co je na dně mě velice láká