Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    NMaroš3310 - Profil | Pá 30.1.2009 23:40:32

    vranka >> Před pár lety se tam moji kamarádi potápěli ( to jako v různejch částech přehrady) a říkali, že ani není možný co viděli. No a sory za toho chlapa předtím. Se až teďkon čučím,že jsi něžný stvoření.:)

      Nvranka - Profil | Pá 30.1.2009 23:06:56

      Korda >> je to možné, kde jsou velké hloubky je to chladné

        NKorda - Profil | Pá 30.1.2009 23:05:44

        vranka >> No je to asi jak v kterých místech

          Nvranka - Profil | Pá 30.1.2009 23:03:07

          Korda >> taky tam máme chatu, ale zdá se mi hodně teplá, dcera už začátkem května plave a známí taky, nejsou otužilci

            NKorda - Profil | Pá 30.1.2009 23:00:10

            vranka >> No pár roku už tam jsem--vlastním chajdu.Je to jednoduchý .Stačí ti max hloubka třeba Mušova a hloubka max Vranova.Třeba teplota v květnu je šílený rozdíl.Na Vranově věřím že konce zátok jsou třeba dřív ohřátý a pláže ale jinak při průměrný hloubce 25-38 metrů koryta je to jako lednička:-))

              Nvranka - Profil | Pá 30.1.2009 22:55:15

              Korda >> jak často tam pobýváš? já sice nejsem nějak z vody nadšená, ale myslím že oproti jiným přehradám je opravdu hodně teplá

                NKorda - Profil | Pá 30.1.2009 22:52:06

                Vážení ono taky od té doby spoustu těch sumčích obrů zůstalo na masňáckých hákách.Není rok aby něco nebylo někde na fotce časopise i zde a to s tím že je to nejteplejší přehrada bych pochyboval .Je to možná pár dní v prázdninách ale jinak to je spíš naopak

                  Nvranka - Profil | Pá 30.1.2009 22:16:14

                  trnkáč >> možná máš pravdu, ale mluvila jsem s lidmi kteří se potápěli dřív, vykládali o tom také, ale taky říkali, že to není jisté jestli to byli velcí sumci

                    Ntony.bobo - Profil | Pá 30.1.2009 22:15:04

                    Vitali >> Ten sumec jestli je od p.Trnky tak toho sem viděl na vlastní oči a sedl sem si na zadek a moje máma se přestala ve vranově koupat.

                      Ntrnkáč - Profil | Pá 30.1.2009 22:12:13

                      vranka co říkají potápěči tak jsou tam k vidění skutečná monstra ad už de o jakýkoli druh ryby co se tam vyskytuje možná je to tím že je to nejstarší a nejteplejší přehrada v čr

                        Ntrnkáč - Profil | Pá 30.1.2009 22:06:47

                        Vitali to co píšeš jsou sice rekordy ale myslím že je to jenom špička ledovce

                          Nvranka - Profil | Pá 30.1.2009 22:05:56

                          Maroš3310 >> a jak to víš????????????????

                            NMaroš3310 - Profil | Pá 30.1.2009 22:02:21

                            Chlapi tam sou ryby o jakých se nám ani nezdá. Jen je chytit!:))

                              Nvranka - Profil | Pá 30.1.2009 21:20:20

                              Vitali >> naděje umírá naposledy a pokud budeme zkoušet, tak proč ne další rekord

                                NVitali - Profil | Pá 30.1.2009 21:18:46

                                Zrovna jsem se dočetl, že Vranov vydal 4 rybářské rekordy dosažené v ČR a jsou to :
                                amur bílý - 110cm 21,3kg (1999)
                                sumec velký - 255cm 93kg (1990)
                                štika obecná - 137cm 27,2kg (1988)
                                úhoř říční - 127cm 4,2kg
                                Tak snad nás ještě nějaké "obludy" na Vranově čekají :-)


                                  Nmishak - Profil | Čt 29.1.2009 20:40:50

                                  To si piš že ho znám se vídáme dost často ,sice po letech,ale rybařina nás dala zas dokupy.

                                    NDring - Profil | Čt 29.1.2009 20:29:12

                                    mishak: jsem myslel , ze ho znas . Sedeli jsme jednou na pivku v bulharech protoze to teply u vody se uz nedalo pit a vedle od stolu stamgastu jsme se krome toho kde maji nejlevnejsi veprovou hlavu s lalokem dozvedeli tuto story :-)

                                      Nmishak - Profil | Čt 29.1.2009 20:15:40

                                      Dring >> ted jsem nějak mimo

                                        NDring - Profil | Čt 29.1.2009 20:14:12

                                        kurna ten MRK je malej :-) slyseli jsme to se stemberkem v hospode v Bulharech od jednoho mistniho domorodce, museli jsme se na to ozrat :-)

                                          Nmishak - Profil | Čt 29.1.2009 20:11:44

                                          Dring >> Jasně to by šlo.Pozdravuje tě štemberk či jak si říká :-)