Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Ntony.bobo - Profil | St 28.1.2009 17:58:15

    V loni šli kapři pod Bítovem

      Nmrkva - Profil | St 28.1.2009 17:43:38

      lindomira >> my máme chatu v Petrov. skalách, a je pravda, že s kapříkama, je to tam špatný... moc se jim tam nelíbí...

        Nmishak - Profil | St 28.1.2009 17:41:05

        lindomira >> daleko od nás

          Nlindomira - Profil | St 28.1.2009 17:26:55

          mishak- máme chatu naproti Petrov. skalám jestli ti to něco říká, kousek je Chvalatická

            NTH - Profil | St 28.1.2009 17:11:25

            trnkáč >> nevím o kterém místě se to tu bavíte, ohledně té hloubky, ale byl jsem minulí rok na podzim , kousek od hráze a hloubka ukazovala 30m.Čím víc jsem se blížil k začátku přehrady, hloubka pomalu stoupala a to jsem projel nějakých osum kilometrů.Nikde jsem nenašel hloubku 40m.Chybělo zhruba pět metrů vody, věřil bych teda, že u hráze při plném stavu by taková hloubka mohla být.

              Nmishak - Profil | St 28.1.2009 16:57:24

              lindomira >> Kterou zátoku chytáš?U nás je to spíš naopak ,kapr začne najíždět kolem května a do podzimu.Ale taky to není to pravý ořechový.Věnuju se jim teprve tři roky jinak jsem chytával dravce.Ted mě to chytlo,ale nemohu se dostat nad 10kg a to kousek ode mě se jich pár chytlo a na jednom fleku pravidelně.Hned vedle masař ty si nechytím, ale dál jdou zpět.........a těch je víc .

                Nlindomira - Profil | St 28.1.2009 16:44:48

                mishak >> tak to já si v naší zátoce můžu jen nechat zdát o kaprech, na jaře možná nějaký příjde, ale hodně málo jinak se na jaře bavíme bolenama na rohlíček no a potom dravci samozřejmě až v červnu

                  Nmishak - Profil | St 28.1.2009 16:42:42

                  trnkáč >> Myslím si že pokud je dno po začátek zátoky od mostu stejnoměrný bez větších rozdílů,tak asi o pár metrů dál nebude propast o 20m hlubší.Ale budiš......

                    Nmishak - Profil | St 28.1.2009 16:40:24

                    Ale bohužel v úseku co chytám tak je chytám v pěkným počtu a větších kusech pouze z jara do vytření.Pak se ztratí a létě semtam dostanu nějakýho na rotačku,ale nevěnuji se jim s takovou důsledností neboť dráždím kapříky.

                      Nlindomira - Profil | St 28.1.2009 16:39:08

                      Tady jeden Vranovský ogun

                        Ntrnkáč - Profil | St 28.1.2009 16:38:58

                        mishak když výjdeš na tu skálu když je málo vody a podíváš se směrem do zátoky tak jsou vidět šutry ještě v polovině koryta a když hodíš olovo směrem do přehrady tak to klesá na dno strašně dlouho podle toho bych usoudil že tam asi nějake zlom bude samozřejmě netvrdím že je to 40m přesně na centimetr to jenom co jsem slyšel od místních rybářů

                          Nlindomira - Profil | St 28.1.2009 16:32:40

                          trnkáč >> nejlépe mně šlapou na rousnice a jak píše mishak, když se trefíš, tak je to opravdu symfonie

                            Nmishak - Profil | St 28.1.2009 16:28:41

                            trnkáč >> abych byl přesnější,projížděl jsem to s echolotem od vysočanskýho mostu po první zátoku a dostal jsem se v létě k nějakým 20m,tak si myslím že těžko bude následovat takový zlom

                              Nmishak - Profil | St 28.1.2009 16:26:34

                              trnkáč >> no to je fakt bez lodě to nejde a chat bez lodě tam je málo
                              a s tou hloubkou bych byl opatrnější

                                Ntrnkáč - Profil | St 28.1.2009 16:22:43

                                mishak pokud nemáž lodku tak se ti ani nedivím ono je to vidět jen z vody nebo protějšího břehu

                                  Ntrnkáč - Profil | St 28.1.2009 16:20:34

                                  lindomira a na co ti tak nejvíc berou u těch skal ve chvalaticích je až 40m hloubka a protože jsou u dna tak si myslím že to nebude zas tak jednoduchý je ulovit ale co vím tak tam známí chytali okouny až 2,5kg těžký

                                    Nmishak - Profil | St 28.1.2009 16:19:01

                                    Pobývám kousek a nevěděl jsem ,už jsem chytřejší.Jinak jak píše lindomira okouny nachytáš všude a když se do nich trefíš tak je to symfonie. Ani o kousky 30+ není nouze

                                      Nlindomira - Profil | St 28.1.2009 16:12:47

                                      trnkáč >> všude na Vranově u skal nachytáš krásný oguny :)

                                        Ntrnkáč - Profil | St 28.1.2009 16:12:11

                                        mishak jedna skála ve chvalatický zátoce přesně na pomezí zátoky s hlavním korytem přehrady má červeně nasprejováno Cap Canaveral

                                          Nmishak - Profil | St 28.1.2009 16:11:50

                                          jakub stary >> jo daj se nachytat,někde se to tady probíralo už dřív