Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    Nlindomira - Profil | St 28.1.2009 16:10:55

    trnkáč >> to by mě taky osobně zajímalo co to je?

      Njakub stary - Profil | St 28.1.2009 16:10:30

      ahoj nevite jak to na vranove u bitova vipada se sumcema?

        Nmishak - Profil | St 28.1.2009 16:07:47

        trnkáč >> Canaveral.....co to je?

          Ntrnkáč - Profil | St 28.1.2009 16:03:49

          Maroš3310 nevíš jak je to u Canaveralu s okouny prej se tam daj chytit pořádny kusy

            NMaroš3310 - Profil | Út 27.1.2009 20:04:58

            mishak >> To sme na tom stejně.:))

              Nmishak - Profil | Út 27.1.2009 20:03:25

              Maroš3310 >> asi bych to nedal :-)

                NMaroš3310 - Profil | Út 27.1.2009 19:40:13

                mishak >> No kdyby ste nějakýho utopence chtěli v květnu po rozmrznutí oživovat tak se prvně mrknite jestli nemá na nohách brusle.:DD

                  Nmishak - Profil | Út 27.1.2009 18:15:40

                  Neslyšel jsem že by letos nějakej sklouzl...

                    Nftipalek - Profil | Út 27.1.2009 18:07:58

                    mishak >> bruslaře? :)

                      Nmishak - Profil | Út 27.1.2009 18:06:38

                      Jak a co chytáte na Vranově těsně po rozmrznutí?

                        NMaroš3310 - Profil | Út 27.1.2009 14:11:39

                        mishak >> Moc děkuju.

                          Nmishak - Profil | Út 27.1.2009 10:12:40

                          trnkáč >> 115 cm kolem 11kg v noci na bojku

                            Nmishak - Profil | Út 27.1.2009 10:12:16

                            trnkáč >> bratr

                              Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 21:50:57

                              mishak neučíš náhodou na střední škole řemesel a služeb v budějkách

                                NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 21:42:50

                                Dring >> To bude nej.

                                  NDring - Profil | Po 26.1.2009 21:42:24

                                  Maros: pokecame v sobotu

                                    Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 21:42:17

                                    mishak kde s toho sumce vytáhl a kolik měl

                                      Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 21:01:32

                                      Vase zprava

                                        Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 21:01:22

                                        přihodím do mlýna taky nějakou svoji svoji rybičku z vranova

                                          NDring - Profil | Po 26.1.2009 20:35:44

                                          Maros, jezdil jsem tam o rok dyl a s tatem jsem se pohadal z jinyho duvodu, od te doby travim veskery ryby na Dyji kolem Lednice a Breclavy :-)