Pokec - Vranovská přehrada

Na myšlenku založit tuto otázku mne přivedlo mnoho otázek ohledně Vranovské přehrady.Jelikož tuto vodu také často navštěvuji , tak mne aktualitky přijdou taktéž vhod.A fotografie jak historické tak současné, nebo úlovků zde také rád uvidím....... Nu, tak směle vpřed :-)
Autor diskuse: mishak - Profil , 22.1.2009 všeobecné - revíry, cestování
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmishak - Profil | Čt 9.4.2020 13:12:24

..

    NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 20:31:43

    Dring >> A jezdíš tam? Já už 3 roky ne. Sem se dost krutě pohádal s tatem o financování chjdy a od té doby sem to tam zabalil. Měli sme tam 2 chalupy vedle sebe,ale tu jednu máti prej loni prodala.

      NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 20:29:18

      Dring >> Honza Bachl mi něco říká,ale nevybavuju si ho.

        NHermis_s - Profil | Po 26.1.2009 20:23:35

        Huky >> fesnej supik...ja tam naposledy chytal pred 9ti lety,takze by mi ted bodly celkem informace,jak tam na ne...nechci tam dojet na 4 dny a pak zjistit,ze tam jdou pouze na kuku a na boilie tolik nebudou zvykly atd.kdyby jsi mel nejaky tip na co chytat,tak v puli cerna,jak kamrit...kdyztak SZ

          NDring - Profil | Po 26.1.2009 20:23:27

          Maros: tak to jsou presne ti dva :-) Jeste jeden co ma chatu ve chvalaticke zatoce Honza Bachel

            NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 20:19:02

            Dring >> Ty vole. S Lukášem a s Radimem jsem se něco navyváděl.:DD Mazec!!!

              NHuky - Profil | Po 26.1.2009 20:18:26

              Hermis_s >> Před dvěma roky jsem v Podhradí zkoušel kapry...

                NDring - Profil | Po 26.1.2009 20:17:08

                kurwa ten svet je malej, na Nove a u Vaska jsem se zliskal tolikrat, ze to nedoakzu ani spocitat, kamosi maji chalupu ve chvalaticich bures a benda, ja chatu u cornstejna, kdyz si vzpomenu na to cestovani nad ranem do betle :)

                  NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 20:07:44

                  trnkáč >> Když deš do zátoky tak hned vedle Holíka jestli ti to jméno něco říká. Pod Novou.

                    Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 20:03:54

                    Maroš3310 a kde tam máte tu chalupu já jen jestli tě znám já mám ve chvalaticích taky příbuzný když jsem byl menší tak jsem k ním jezdíval na prázdniny takže jsem byl dole v zátoce pečenej vařenej

                      NHermis_s - Profil | Po 26.1.2009 20:00:39

                      Na kapry do Podhradi?jezdite tam nekdo na fischle?

                        NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:55:50

                        mishak >> Možný to je. Ale při výkonu rybářského práva lze vstupovat i na soukr pozemky a pokud neudělám škodu...... ale jasně- hádej se s někým.

                          NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:53:31

                          mishak >> No a s tou chajdou. Jestli to bylo míněno na mě. Tak naši mají chalupu v dědině ve chvalaticích. A ty chaty od chvalatic v zátoce jsou povětšinou podnikové,a návštěvníci si fleky nevymiňují. Teda pokud jim nesedíš na schodech.:)

                            NHuky - Profil | Po 26.1.2009 19:52:04

                            Ještě jedna z května 2002

                              Ndejfd - Profil | Po 26.1.2009 19:50:49

                              Huky >> jeste tam jezdis nebo uz ne?

                                Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 19:49:45

                                Huky >> Pusť ještě něco třeba na SZ.Myslím popis lovu vnadění na co jste chytali jak dlouho atd...díky

                                  Nmishak - Profil | Po 26.1.2009 19:48:53

                                  Maroš3310 >> Myslím si že tam bude normální cedule zákaz vstupu a jsi vyřízenej.Si myslím

                                    NHuky - Profil | Po 26.1.2009 19:48:12

                                    mishak >> 85cm a 10,5kg...

                                      NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:47:06

                                      trnkáč >> Jo s lodičkou je to jinak. Nicméně tam sou dost příkrý svahy. Lepší je to na protějším břehu.

                                        NMaroš3310 - Profil | Po 26.1.2009 19:45:50

                                        mishak >> Tak sem se mrkl do řádu a nic o tom,že by se tam nesmělo chytat. Takže si policajti můžou jezdit jak chcou. Rybařit mi tam zakázat nemůžou.

                                          Ntrnkáč - Profil | Po 26.1.2009 19:44:07

                                          Maroš3310 nevím jak je to s chytáním ale s lodkou se tam nesmí a kolem toho mola bych se taky moc nemotal