Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 20:45:47

dzeny >> červená je krutá.ale tu buznu má umna.napísal som snad niečo zlé onom?

    Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 20:43:24

    Buldozer>>Adam dostal cervenou,zacal me tady srat!

      NGaizka - Profil | So 27.12.2008 20:43:08

      Čau pánové, jsem kaprař začátečník (od léta) a každej rok trávím jeden tejden u kámoše blízko Berounky. Zatím jsem tam vozil jenom feedry, ale po tom, co jsem si tu pročet vaší diskuzi, tak váhám, že bych to příště zkusil na boilie...Je to blbej nápad, nebo je to dobrej nápad, nebo jakej je to nápad? :-))
      Tahal jsem tam kapry do 60cm. Nechci psát, jakej to byl úsek, ale rád bych se s váma poradil přes SZ.

        NMajsher - Profil | So 27.12.2008 20:40:00

        přemýšlíte o Vrbeňáku??

          NMajsher - Profil | So 27.12.2008 20:39:37

          zdarec :)

            Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 20:15:15

            tak čo?je tu niekto?

              Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:51:26

              O.K.

                Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:49:55

                dzeny >> tak čus.budem tu po 20 hod.dúfam že sa niekto pripojí

                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:48:07

                  dzeny >> není nato čas

                    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:47:36

                    koukni na SZ

                      Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:46:26

                      Tak zatim...

                        Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:46:06

                        A co jet radsi do francie,treba na Cas?To by me lakalo!

                          Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:45:39

                          dzeny >> ja du koukat na zprávy.

                            Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:45:16

                            dzeny >> jinak 900kč sprcha 150kč.

                              Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:45:09

                              No ja za dvacet min. take musim odejit...

                                Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:44:49

                                dzeny >> ja som tento rok prísahal že už tam nejdem ale po istej zpráve tam určite pojdem.

                                  Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:44:35

                                  720 na den??!!Tak na to jim seru:)))

                                    Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:43:27

                                    No nekdy to zkusim,abych vedel o cem mluvim,ale asi nebudu cejtit tu vyzvu,kterou v sobe mam kdyz jedu na ryby!Nevim..

                                      Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:43:23

                                      divné že tu nikdo nepíše .nie?

                                        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:42:28

                                        mám predplatné Kapr magazínu a na vrbenáku ma to stojí 720kč den.za predplatné maš zlavu 10%.