Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:41:12

ano je to hodne.

    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:40:51

    dzeny >> jednou to skusíš a potom sa ta spítam na tvoj názor.ja ich neosudzujem ale ani nemilujem.ale občas zmena nezaškodí.

      Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:40:48

      To je pravda!akorat ty penize se mi zdaj ujety!

        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:39:29

        tak 2x-3x do roka si zajdem aj na takúto vodu.ved chytat na 3-4 prúty,lov non stop a pri vode klud,ticho a poriadok.tak prečo nie?

          Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:39:23

          Tak to je jasny,ze tam nenachytas pokazdy!Tomu taky neverim,ale na tyhle vody me to nejak netahne!Nevim proc,radsi bych si ho asi jel vysedet na Labe,treba!Ale je to fakt macek!Jednou chci taky neco takovyho drzet!

            Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:37:15

            prechytal som asi 5 sukromákov a nie všade je to lahké.

              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:36:02

              dzeny >> občas je dobré skúsit aj takuto rybačku.a neuznávam názor že tam si može chytit rybu každy kto tam ide.ale otom by ti mohol rozprávat moj kámoš a nie jeden ako tam vybuchli.

                Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:34:18

                Koukal jsem,ze mas sveho nej z Vrbenaku...!Tebe to tahne na tyhle vody??

                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:34:16

                  dzeny >> a používaš tam aj partikl?ja vobec abčas len tygrák ale fakt hodne málo.

                    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:33:07

                    dzeny >> já už mám tiež horúčku a svrbia ma dlane.

                      Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:28:20

                      Uz jsem si zvyknul,ale ted pres zimu se mi uz klepou kolena!Hned bych vyrazil!

                        Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:27:27

                        buldozer>>to je fakt:)

                          Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:27:25

                          dzeny >> to stačí.aspon niečo.

                            Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:26:56

                            Jenze ja mam vikend 1 za mesic:(((

                              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:26:29

                              dzeny >> no psal si že chceš íst somnou.nie?

                                Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:26:21

                                Jeden na stred,druhy na okraj....

                                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:25:54

                                  dzeny >> no to ja zase každy víkend.a na velku vypravu 10+ dni tak 2x do roka.

                                    Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:25:39

                                    buldozer>>Proc ses ptal?Chces si dat rande:))?

                                      Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:24:59

                                      ja tiež krmim málo.ale každy prut inam.

                                        Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:24:34

                                        Ja se dostanu na ryby tak 2x,max. 3x do roka na 5 az 10 dnu:((((