Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 21:15:15

buldozer>>sorac,ze neodepisuju,ale pomaham kamaradovi balit veci,pac se stehuje!Kam chces zajet?

    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:14:50

    vrbenák.ale fakt.ten autodrom je hroza.žažil som tam preteky 24 nonstop.a mal som fakt dost.

      Nfishmak - Profil | So 27.12.2008 21:14:47

      buldozer >> to jo ,ale posledně pádloval jenom kdo

        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:13:39

        fishmak >> notak chrápem a čo.ked vkuse pádlujem pre rybu a naspet zaniest prút tak ide namna únava.

          Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:12:34

          Majsher >> také 70cm si tam zachytáš asi pohode.je ich tam dost.

            NMuf - Profil | So 27.12.2008 21:12:28

            buldozer >> je to ale 2 roky zpět... letos nej kolem 70 ale bylo jich 6

              Nfishmak - Profil | So 27.12.2008 21:11:46

              jo máš autodrom je celkem slyšet a v noci kolega když spí

                Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:10:12

                Muf >> 82 cm je na tú vodu pekné.

                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:09:28

                  fishmak >> to ti trvalo

                    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:09:04

                    Majsher >> tomu ver že stoja.ked zistíš ako tam chytat, zvyky ryb a tak dalej tak to určite nebudeš lutovat.hlavne pozor nato že to není tichy areal ako slubujú v reklame.však mam pravdu fishmak?

                      Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:06:24

                      dzeny >> tak čo?dohodneme sa na budúcom roku?zajdeme tam spolu?

                        NMajsher - Profil | So 27.12.2008 21:06:10

                        buldozer >> já jen, že známý tam dostal k vánocům poukaz, tak přemýšlím, že bych tam taky někdy zajel - stojí ty jejich astroceny zato?? - nejde mi hned o nějaké 20tky, ale spíš, aby to jezdilo.

                          Nfishmak - Profil | So 27.12.2008 21:06:04

                          ahoj jo jako vždy s překvapením,

                            NMuf - Profil | So 27.12.2008 21:05:42

                            Na Berounku chodím a na koule to tam jde, jen musíš najít vhodné místo, větší hloubku a nebo nějaké díry ve dně. Pak jen krmit a čekat.Nej tam mám sice 82 ale jsou tam větší

                              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:04:43

                              dzeny >> máš pravdu.snad si tu nadávat nebudeme.slušnost musí byt!nie?

                                Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 21:03:58

                                fishmak >> ahoj.si to ty Martine?

                                  Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 21:00:45

                                  buldozer>>ja tady taky nikomu nenadavam bezduvodne do buzny apod...!Stejne bych se s nim na tohle tema nebavil!

                                    Nfishmak - Profil | So 27.12.2008 20:55:45

                                    zdar buldozer

                                      Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 20:52:28

                                      Gaizka >> aj na fíder sa dá chytat boiliem.stačí dat menší priemer.10mm-12mm

                                        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 20:50:33

                                        Majsher >> ja osobne tam chodím.proč?