Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:24:04

dzeny >> v čechách

    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:23:21

    dzeny >> já spotrebujem tak asi 150kg suchého mixu do roka ale niekedy aj menej.záleži podla toho ako mám čas a kam chodím.

      Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:22:49

      Kde je rakovnik:)))?

        Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:22:21

        To je ruzny,podle toho kam se chystam!Ja krmim malo,mene je nekdy vice!!

          Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:22:02

          buldozer >> písal si že si z Kar.Var?ja som z Rakovníka.je to daleko?asi nie?

            Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:21:34

            Podle toho kolikrat jedu!Jezdim tak na tyden prumerne a vezu s sebou asi 15 az 20 kg

              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:21:01

              dzeny >> není problém.kedy kolvek.

                Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:20:30

                vem me nekdy prosim s sebou:)))

                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:20:17

                  kolko tak spotrebuješ za jednú sezonu?

                    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:19:55

                    dzeny >> kradnem

                      Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:19:36

                      50kg??Kde na to beres???

                        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:19:31

                        dzeny >> manželka už stoho bola zúfala a tak mi začala pomáhat.

                          Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:18:29

                          já v lete asi 50kg.príprava na Orlík.poviem ti že po tyždni mi už ztoho jebkalo a aj sa mi snívalo o gulách.brutál

                            Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:16:16

                            ja ted roloval v lete 10 kg a malem jsem se z toho vopichal:)))

                              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:15:44

                              chce to len skúšat.poznat základne komponenty na vyrobu a potom to ide samo.každy predsa začínal.nie?

                                Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:13:21

                                Abych se priznal,tak svoje recepty nemam!Moc tomu nerozumim,ale vetsinou je ke kazdy smesi par receptu,tak jeden vyberu a max. ho malinkato vylepsim..

                                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:13:06

                                  mexik >> no ked je úplane zakalené tak som mal menej záberou.ale asi záleži na úseku.ja si rolujem sám a to na každú vodu.je to časovo náročnejšie ale aspon viem čo vtom mám a dal som do toho kúsok svojej duše.a samozrejme ta to aj viac poteší ked nato niečo dotaneš.rolujem už 11 rokov.

                                    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 18:08:57

                                    dzeny >> presne aj mne na ovocné a sladké 0 bodov.ja tiež rolujem sám.mám svoje základy a niečo ad Mikbaits.

                                      Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:05:58

                                      Jinak se drzim prevazne masovejch prichuti!Abych se priznal,jeste nikdy jsem nekrmil sladkym boilie!Max jsem ho nastrazil pod hacek!

                                        Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:02:41

                                        Ja vetsinou kupuju mrazenyho a drzim se prumeru 20mm,ale i 18 vezmu!Posledni dobou zkousim koulet!Vyjde to levneji...