Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 18:01:30

Uz jsem zpet..

    Nmexik - Profil | So 27.12.2008 17:58:51

    dzeny: ty si koulíš Nikla sám? Tak to já si ho nechávám vždycky dovést až do domu..:o) Ale je fakt, že ho používáme s kamarádama převážně na Orlík, kde s ním máme super zkušenosti..

      Nmexik - Profil | So 27.12.2008 17:57:37

      buldozer: ja mám na mysli úplně zakaleno do hněda..;o) Mě to na Berounce šlape na domácí boilies velikost 18mm..

        Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:53:20

        dzeny >> si tu?

          Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:52:13

          čo vám najlepšie šlape.aký základ,esence,velkost a tak.

            Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:50:32

            a ja Kučeru a du sváma.

              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:50:11

              zakalená a prikalená a mierne zvedla je rozdiel.pekne mi to šlapalo ked sa začinala zvedat a zakolovat.

                Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:49:25

                mexik>>nakoulim si Nikla a pojedu na ne:))

                  Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:48:41

                  slováčisko jeden ani nevie kde je berounka a mrdne tu takú odpoved.ma nasral ráno.nič vzlom adam.ale najprv uvažuj potom píš.

                    Nmexik - Profil | So 27.12.2008 17:47:42

                    Dzeny:tak až u nás bude zakalená Berounka, tak já ti napíšu, abys mi přijel ukázat jak se to dělá..;o))

                      Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:47:17

                      dnes som pristál a už neprezradím nič!prísaham.

                        Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:46:56

                        Adam uz to vzdal:))

                          Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:46:31

                          Tak se to tady zase hadalo:))!Jeste,ze jsme kazdej doma u pocitace!To by bylo facek:))

                            Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:46:29

                            tak ako dnes tu nieje žiaden provokatér?ráno tu bol A-dam.prí sou malé.nech to ide skúsit nech nám natrhne prdele.

                              Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:44:06

                              ahoj

                                Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:43:53

                                cuchak >> pepáč nebol som tu.samozrejme mi to možeš poslat.carpradek@seznam.cz Dík

                                  Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:43:07

                                  AHOOJ

                                    Nbuldozer - Profil | So 27.12.2008 17:42:26

                                    tak chlapci a som tu.bol som v Praze na nákupoch.dem nato?

                                      Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:39:31

                                      Ja o tom taky na pristi rok premejslim,jestli se tam mam jet podivat a udelat Vam tam novej rekord:))

                                        Nmexik - Profil | So 27.12.2008 17:34:34

                                        Dzeny:a já myslel, že teď to konečně rozlousknem...:o)) Nezbývá mi než to příští rok ověřit a dát ti vedět..;o)