Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:25:03

Ja nejsem expert na Berounku,byl jsem tam jen 3x a pocasi bylo pokazdy jiny,takze nevim jak to tam chodi.S timhle bohuzel neporadim...

    Nmexik - Profil | So 27.12.2008 17:22:33

    Dzeny: otázka je jestli jste si takhle zachytali pokaždý když je to u Vás zakalený nebo to byla jen vyjímka?

      Nkebator - Profil | So 27.12.2008 17:18:07

      A_dam >> kaslite na to !

        Nmexik - Profil | So 27.12.2008 17:17:28

        Já si to myslel taky..jednou jsem chytil úhoře na žížalu...ale tím to končilo...jinak bída a nouze. Asi jsou ty ryby na našem revíru nějaký zhýčkaný...:o))

          Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:15:25

          Tak jsme asi tenkrat meli z prdele kliku!Nebo to bylo tema koulema:))?!

            NLee-Haney - Profil | So 27.12.2008 17:15:17

            A_dam Už mě to neba, nemáš pochopit nic protože v tvojem myšlení se to pochopit nedá.Bohužel patříš do skupiny lidí kterých je tu víc.Od svých začátků lovu hned přesedlali na velké kapry, malé ryby neuznáváš, nemáš radost z ničeho co není trofejní, jiný lov než stojan pípáky tě nezajímá.Proto si říkám jak dlouho tě to bude bavit.....
            Už to neřesme ,protože jak vidím nemá to smysl...

              Nmpmaik - Profil | So 27.12.2008 17:14:06

              dzeny >> Taky mám skušenosti že pokud byla Berounka jak mléčná káva tak bylo po rybách ale jak se říká vyjímka potvrzuje pravidlo.

                Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:08:52

                mexik>>a ja si vzdycky myslel,ze v podkaleny vode budou ryby spis aktivnejsi... ale to by bylo moc jednoduchy kdyby to takhle fungovalo vzdy a vsude...

                  Nmexik - Profil | So 27.12.2008 17:06:20

                  Dzeny: fakt? tak to je až neuvěřitelné...u nás je to úplně mrtvý, nechytíš nic, cejnka, podoustev nebo i ouklej..nic nebere..a o kapřích ani nemluvě. Zas až to opadne, tak si zase člověk skvěle zachytá...

                    NA_dam - Profil | So 27.12.2008 17:05:33

                    Lee-Haney >> v čom mám ako dospiet v tých násadakov? ked otázka je jasná, najtazsi kapor z berounky...

                      Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 17:05:06

                      mpmaik>>no na Nikla urcite ne:))

                        Nmpmaik - Profil | So 27.12.2008 17:02:47

                        dzeny >> a co jim také zbejvá . Dvacítky už na ně neletí :-):-)

                          NLee-Haney - Profil | So 27.12.2008 17:01:46

                          A_dam No jenže já jsem zase od nich neslyšel názor na kaprařinu jako máš ty.Navíc lidé které jsi vyjmenoval mají kaprařinu jako podnikání takže je jedno jestli je to baví nebo ne....
                          Zbývá mi jediné,snad jednou v tomhle dospěješ a pochopíš co jsem myslel....

                            Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 16:56:49

                            Adam>>taky uz se honej za tricitkama...

                              Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 16:55:38

                              mexik>>V Tescu jsem ho fakt neporidil:))!Takhle zakalenou vodu jsme meli celejch 5 dnu a muzu Ti rict,ze lip jsem si v zivote nezachytal a to chytam uz 20 let:))

                                NA_dam - Profil | So 27.12.2008 16:53:47

                                Lee-Haney >> zaujímavé je že lovci velkých kaprov ako karel nikl, jarda, kučeru to baví stále...

                                  NMichalM(štikař) - Profil | So 27.12.2008 16:53:21

                                  Pvl >> a máš to!:o)))

                                    NA_dam - Profil | So 27.12.2008 16:52:19

                                    Pvl >> bež sa vivetrat k vode:D

                                      Nmexik - Profil | So 27.12.2008 16:51:16

                                      dzeny: proč bych ti to nevěřil...:o)) Mě to jen překvapilo..protože já když přijedu k vodě a vidím, že je takováhle voda, tak to otáčím a jedu někam na rybník..:o) Ps:fakt jsem si nemyslel, že jsi si koupil kapra v Tescu a přijel si se s ním vyfotit k Berounce..:o)) To jsme si jen nerozumněli..;o)

                                        NMichalM(štikař) - Profil | So 27.12.2008 16:50:15

                                        dzeny >> ano a pak se dá na mouchařinu