Nejtezsi kapri z Berounky

Ahoj, myslite, ze na Berounce plave neco vetsiho, nez 15 kg?
Autor diskuse: dzeny - Profil , 26.12.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

NPvl - Profil | So 27.12.2008 16:47:52

A_dam >> Píšeš rychleji , než myslíš :o§)

    Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 16:45:20

    Tak pak prejde na sumce:)))

      NLee-Haney - Profil | So 27.12.2008 16:43:33

      A_dam Nejde o to jak beru kaprařinu já,jde o to že tvůj styl lovu ti dlouho nevydrží ,protože se nebudeš mít za chvíli z čeho radovat.Teď jsou pro tebe 70 kapři malé ryby,za rok to budou 80,za dva metrovky a za chvíli zjistíš že už není cesta dál ,protože tě velikostně nic neuspokojí.Je pěkné že máš lepší výbavu,že chytáš větší kapry,ale tohle ti pro radost věčně stačit nebude....

      Aby tě rybařina bavila dál musíš mít radost ne jenom z velkých ryb....

        Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 16:39:40

        mexik>>Hele abych se priznal,tak jsem byl chvilku nasranej,ze mi to neveris!To by me mrzelo..

          Nmexik - Profil | So 27.12.2008 16:38:22

          Dzeny: myslel jsem to tak, že když je u nás takle rozbahněná Berounka, tak vůbec nic nebere..;o) Proto mě překvapila ta fotka, kde máš moc pěkného kapra, a zasebou rozběhněnou Berounku..

            Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 16:36:21

            mexik>>ja cekam az mi to vysvetlis,jak jsi to myslel...

              NA_dam - Profil | So 27.12.2008 16:24:57

              Lee-Haney >> aa necháme to tak ty bereš kaprárinu inak než ja a je to...

                Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 16:24:35

                mexik>>kam tim miris?????????!!!!!!!!!!!!!

                  NMichalM(štikař) - Profil | So 27.12.2008 16:24:11

                  A_dam >> vůbec, ale vůbec tomu nerozumíš

                    NLee-Haney - Profil | So 27.12.2008 16:22:05

                    A_dam malý dotaz, co má společného výbava s tím co jsem napsal?

                      NSander - Profil | So 27.12.2008 16:17:17

                      Radek Filip (Raf) psal nedávno v Kajmanu o kapru Salazarovi z Berounky, tuším že měl 93cm, to už by mohl mít 13-15kg, ne? Časáky mám v práci, takže nevím.

                        Nmexik - Profil | So 27.12.2008 16:15:51

                        dzeny: když je u nás na Berounce berounka jak presso s mlíkem, tak neberou ani podoustve natož takovýhle mackové..;o)

                          NA_dam - Profil | So 27.12.2008 16:09:21

                          Lee-Haney >> tak teda tie tvoje krásne kapre nemusíš kupovat ani kaprársku výbavu to ti stačí aj feederka??

                            Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 16:06:20

                            treba tenhle...

                              Ndzeny - Profil | So 27.12.2008 16:05:24

                              No panove ja jsem si vcera odskocil na pivko,vratil jsem se az ted a mezi tim se to tady pekne rozjelo:))!Taky teda jeste prispeju jednim krasavcem...

                                Nmexik - Profil | So 27.12.2008 15:24:02

                                Lee-Haney: To jsi napsal moc pekně...plně s tebou souhlasím..

                                  NLee-Haney - Profil | So 27.12.2008 15:16:33

                                  A_dam No jak už někdo napsal měl by sis uvědomit že pro každou vodu platí jiná norma velikosti.U naší Mo jsou kapři nad 60 dá se říct trofejáci, protože jsou rybníčky kde se prakticky chytne vše co se nasadí až na vyjímky.

                                  Navíc jsi vůbec nepochopil význam slova krásné ryby.Pokud žiješ v představě že krása ryb je jen ve velikosti tak tě lituju a vubec jsi nepochopil oč jde.Sorry že to napíšu tak hnusně ale ty jsi příklad lidí kteří se ženou jen za rekordy a víc je nezajímá.Takových lidí lituju , protože naprosto nepochopili pravý význam rybařiny....I kdyby ti kapři měli 50 centimetrů a byli pěkně stavění tak je to u mě krásná ryba a nemusí to být ani kapři....

                                    NRaggo - Profil | So 27.12.2008 14:20:52

                                    A_dam >> Divil by ses jak tě takovejhle "berounskej násaďák" dokáže potrápit :-)

                                      NA_dam - Profil | So 27.12.2008 14:11:06

                                      all: chápem ale prišlo mi to také chválenkárske fotky z pomali násadovými kaprami...

                                        Ncuchak - Profil | So 27.12.2008 11:49:42

                                        buldozer >> Rád ti pošlu nějaké foto, ale jen na e-mail.Je to foceno samospouští tak se nezlob za kvalitu.