Sumář úlovků - vyplňování

Pomalu a jistě se blíží čas bilancování a sčítání úlovků. Je až s podivem, že tato jednoduchá tabulka dělá leckomu problémy a málokdo ji vyplní zcela správně - přesný název revíru, součty řádků i sloupců, počty docházek, vypsat i revíry, kde byly jen docházky....atd. Buď je to jakási negramotnost či lenost anebo nezájem něco tak zbytečného vyplňovat.
Navíc nyní nově, aspoň v rámci ČRS, by se měly proškrtávat zbývající prázdné řádky (nemusí se jednotlivě) v oddílu II povolenky, jak v evidenci docházek a úlovků, tak v sumáři. Mám takové tušení, že to skoro nikdo neudělá!!!
Jak jste na tom vy nebo u vás v MO s vyplňováním sumáře? U nás v MO to vyplní správně tak 5% rybářů!!
Autor diskuse: tomfisherman - Profil , 16.12.2008 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMaco - Profil | Út 16.12.2008 22:57:35

Chtěl bych se zeptat kdy bude MO Brno 3 posílat sumáře k vyplnění.

Díky!

    NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 21:26:43

    boyscout >> :o) čekla bych od tebe víc a nedělej nám tyhle efetky když to nečekáme :o)

      Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 21:07:18

      Petr Koch >> kladeš sugestivní otázky na které neexistuje odpověď. Nemám tady to obracení do osobní roviny rád. Tebe taky moc nemusím, ale na tvoji otázku co si mi udělal bych neměl žádnou odpověď. Nejsem si vědom ničeho co by si mi provedl. Prostě si mi nesedl, není to nic osobního. Za příbuzné člověk nemůže ale přátele si člověk vybírá. A ty na můj vkus měníš košili (názory) příliš často a jak se ti hodí. I proto jsem s tebou na to pivo šel jenom 2x přesto že sme bydleli dlouho v jednom baráku. Navíc často používáš podpásovky a ani ti to nepřijde. Mě by například nenapadlo spomínat tady, co si mi říkal u piva. A že toho na adresu tvých dnešních kamarádů taky před tím tvým procitnutím zaznělo celkem dost hezkého. To se prostě nedělá. Co jsi mi řekl si řekl mě a já nemám potřebu to tady uvádět.
      Bavíme se tady na MRK-u o různých věcech. To že s něčím nesouhlasím, nemusí nutně znamenat že dotyčného nenávidím nebo mi něco udělal. Výjimky samozřejmě potvrzují pravidlo. Ale zrovna na ty dva pány co spomínáš se žádná výjimka nevztahuje. A tím bych to ukončil.

        NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 20:53:09

        nedělej nám tyhle efekty, když to nečekáme :o)

          NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 20:45:39

          boyscout >> Honzo, proč kopeš. Já vím, že ti spousta věcí leží v žaludku, tak proč je nejpojmenuješ? Co ti udělal konkrétně hraji a kakr?

            Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 20:42:35

            Petr Koch >> už zase historky od piva. Ještě že jsem odolal a byl s tebou na něm jen 2x Kdyby to bylo víckrát, tak nejspíš by to už nebyli historky od piva ale asi romány :-)
            A osobní stránku bych sem netahal. Tu sme si už vyjasnili dávno.

              NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 20:16:22

              drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> :o)) ono je to trochu složitější nicméně má Honza částečně pravdu. Při tom hledání člověk mnohdy sejde z cesty a uvěří báchorkám. Potom toho sice lituje, ale i tak se dá dojít poznání, že všechno není jen černý nebo bílý.
              U boyscouta mě nesedí jedna podstatná věc a to zaslepenost. Jestliže má něco konkrétního proti hrajimu nebo kakrovi, ať to přesně pojmenuje. Historky od pivka jsou k hovnu.

                Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 19:35:39

                drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> no jo, myslel jsem si že když svůj příspěvek adresuješ mě, že tím myslíš obecně mě. Asi jsem se teda spletl, příště to adresuj všeobecně :-)

                  Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 18:51:41

                  Boyscout: mluvím zcela obecně. Zase tolik tvou personu nesleduji. Popravdě, jenom dnešní komentáře. To ovšem neznamená, že se zde persony, jichž se ten dotčený odstavec týká a na který si tak briskně zareagoval nevyskytují.

                    Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 18:49:17

                    drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> a jaký je to ten můj názor na kterém lpím? Jen pro zajímavost, protože si neuvědomuju, že bych tady nějaký takový presentoval.

                      Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 18:47:22

                      Boyscout: nevšiml jsem si u Kocháče nějakých názorových piruet, ale vývoj a progres v názorech utrpěl, to je pravda. Snaha se zdokonalit, poznat něco nového, zkrátka zajímat se veletočem nazývaná být nemůže.
                      Ovšem lpění na jednom a to samém názoru bez schopnosti připustit si k tělu další informace blbostí směle nazvat mohu.

                        Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 18:45:37

                        drozďák 30,42 >> drozďák 29 >>Proč? Páč se zrovna momentálně nudím. Až se nudit nebudu, tak zase nebudu nějakou dobu na ty kraviny co tady furt dokola řešíte reagovat. Je to internet proboha, tady se nic nevyřeší jen se tady o tom plká. Jak jednoduché, milý Watsone :-)

                          Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 18:42:57

                          Petr Koch >> jo a pokud si dobře pamatuju, byli sme spolu 2x na pivu a jednou jsem tě potkal na rybách. Takže si nejsem vědom o čem sme tak moc mluvili. Takže zase nepřeháněj. Ale to je fuk.

                            Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 18:41:59

                            Petr Koch >> milý Petře, já už si za tu dobu co jsi tady na MRK-u všimnul několika tvých názorových veletočů a je mi to jedno. To že teď tady prezentuješ zase nějaký názor, neznamená že za půl roku to zase nebude o 180 stupňů jinak. Mysli si co chceš. Já mám to samé právo. A jak to tak sleduju, tak za nedlouho budeš kromě muškařícího kapraře i svazovým funkcionářem :-)

                              Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 18:41:08

                              Petr Koch >> nechci se rouhat, ale na tu krizi v ČR čekám jak na smilování boží. Spousta zmrdů a vohnoutů bude muset zase začít dělat. Dost možná se ale holedbám a odsere to někdo jinej, protože netáhla dostatečně zaštituje RVHP, pardon EU a podobné instituce libující si v pohazování s imaginárními číslicemi, sumami a daty...

                                NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 18:38:19

                                boyscout >> překlep a ty si neodpustíš vyrejpávat. Vyslechl jsem si toho od tebe na adresu těch co je tady neustále a při jakékoliv příležitosti napadáš dost. Jenže jsem po nějakém čase zjistil, že ono je to trochu jinak a ač s hrajim ve spoustě věcí nesouhlasím, pokorně se aspoň učím a mám čemu. Není to tak dlouho ce mně jedna z ikon české kaprařiny vyrazila dech svojí absolutní neznalostí legislativy a tahle historka mi připoměla tvoje reakce na kakra. Prostě o tom víš prd, ale ze zásady a přesvědčení jsi proti. Věř tomu co tady píše drozďák a něco málo doštuduj, potom nebudeš za blba u takovýho nýmanda jako jsem já Inžinýre :o)))))

                                  NPetr Koch - Profil | Út 16.12.2008 18:30:26

                                  drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> Jak to funguje ve společnosti? Chtějí všichni jen chléb a hry? Asi má smysl poukazovat na to, když lůza a to jakákoliv mlaská. Nejideálnější řešení by bylo, kdyby se porvala ta lůza nahoře s tou bandou lůzrů dole. Jen vědět kde a kdy škrtnout sirkou.

                                    Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 18:29:21

                                    Boyscout: OK, tvůj názor ti neberu. Když si spokojený, proč tolik příspěvků?

                                      Nboyscout - Profil | Út 16.12.2008 18:26:07

                                      drozďák 30,42 >> drozďák 29 >> víš, já ti tvoje přesvědčení o tom že zrovna hraji a kakr je to nej co je v MRS neberu. Kakra osobně neznám ale stačí mi vidět výsledek jeho práce, MP řeku přeplněnou malými rybami kde štika a okoun je nežádoucí ryba. Ale hrajiho znám osobně a skrze jiné lidi ze svazu vím dobře, jaký je rozdíl mezi tím co tady píše a tím co ve skutečnosti dělá. Takže já tvůj optimizmus v tomto nesdílím. Jo a s těma dvěma mě prosím nespojuj, ano? Já žádnou válku nevedu. Mě dnešní stav vyhovuje. Za pár korun můžu chytat na obrovském počtu revírů a o nic se nemusím starat. Takže já se tady spíš bavím, když to všechno čtu. :-)

                                        Ndrozďák 29 - Profil | Út 16.12.2008 18:23:57

                                        Petr Koch >>
                                        mě to neskutečně pije krev. Ptát se a dupat na kuří oka budu furt, protože je mi to vlastní.
                                        Ale reálná šance?
                                        V rybařině je u kormidla lůza. Tahle lůza za kus lacinýho žvance tlačí ke zdi o něco sofistikovanější lůzu, která tahá za špagáty. A tahle manéž vyhovuje oběma stranám. Není vůle na tom něco měnit, proč taky. A jako člen můžeš maximálně prskat na schůzi, kde nemáš žádné slovo.
                                        Demokracie je v některých případech úplně k hovnu, zvláště když majoritu hlasů tvoří prospěchářská pakáž. Nikdy se s tím nesmířím, ale chtě nechtě to přesně v intencích demokracie musím akceptovat. Kdybych byl grand, přestanu si kupovat povolenku. I Miloš už zjistil, že tahle rezistence sice zachová člověku ksicht, ale efekt je úplně k hovnu. Kdo se takhle zachová? Spočítáš je na prstech jedný ruky.